ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
cveti dimitrova

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от cveti dimitrova »

Добро утро, мецанки!
Отчитам успешен старт на детокса! Изпих ан.сола, чаша чай и в момента си пия кафенцето,а тоалетната ме зове през 10 минути...дано се укроти преди да ида на работа, че какво ще правя не знам. Имам нужда от този детокс, така че ще изкарам. Успех и на вас!
П.П. Само да кажа, че стартирам от 65кг.!!!
:954 :329 Желая ви лек ден!
Tami

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от Tami »

Добро утро момичета!

Ето ме и мен на линия. Аз ще мога да изпия солта чак към обяд. Имам две важни събрания сутринта. И сега изпих едно кафе и ще пия само вода, до ан. солта.
Кой детоксира с нас??? Пишете момичета и успех!

:524
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от cchery »

Аз се включвам малко не на място, ама все пак... да обявя, че приключих успешно двудневния си детокс и днес ще захранвам само със сурова растителна храна. Което иде да рече - салатка на обяд и салатка на вечеря. За "десерти" помежду тях - сокове и плодове.

Този път бях основно на сокове двата дена - изяла съм по 1 ябълка и по 1 мандарина и във вторник, и в сряда. Останалото - сок, чай, гореща вода и .... просто водичка. Определено не се чувствах така добре както през януари, причина за което е липсата на дотатъчно мотивация, а и изненадалото дори и мен решение да стартирам във вторник..... просто твърде късно погледнах календара, за да видя кога се пада 14-и февруари. :1139 :1139

Но все пак - старт от 66,7 кг - което ще рече 600 г надолу в сравнение със стартовите ми килограми през януари... Малко, но все пак надолу... аз съм доволна и на това, защото като цяло за януари отчитам -1 кг от теглото си. Килограми от тази сутрин - 64,5 кг . Свалено тегло за двата дена 2,2 кг - това категорично не са тлъстинки :1062 от мене, а задържани течности. Сигурна съм, защото през миналия детокс всяка сутрин се будех с подпухнали очи, т.е. с отоци на очите. Този детокс, слава Богу, очите ми се изчистиха и не забелязвам отоци. Като обиколки не съм мръднала - още едно доказателство в посока на това, че съм изчистила основно задържаните течности. Но най-важното, на което разчитам - ДА СЪМ ДОБАВИЛА ГОЛЯМА ДОЗА ЗДРАВЕ КЪМ ЖИВОТА СИ! :954 :954

Ами това е от мен за днес! Стискам палци на всички, които са се "хванали на хорото" и пожелавам да смените фокуса на мислите си, когато почувствате глад - това помага много за издръжливостта на изкушения :954 ......... както беше при мен снощи при вида на тънконарязаната сланинка, посолена с чубрица, червен и черен пипер...... :oops: :oops: :oops: Но пък на! изтраях една вечер без такива благинки и сега съм щастлива! :1216 :1216
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от mari_ko »

Здравейте :529 И аз съм тук :923 Че даже и придружена. За щастие от мъж, за съжаление само един и то собствен, но това са независещи от него недостатъци. Да видим до къде ще я докарам, че съм позагубила тренинг :222 Неприятното е, че мозъкът ми не е забравил отношението си към английската сол, но не му се дадох, нали е малцинство :plezya se
Успех на всички :922
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от bubalina »

Чери,браво :326 Трябваше и аз да усетя и да си дръпна детокса по-рано.Сега малко ме е :126 Щото си знам колко ми са слаби ангелите-пресно месце,суджуци,луканки...Млъквам,че това не е най-подходящата тема за тези "благинки" и току виж някой ме :1058 Инак днес си купих цяла чанта портокали от Кауфланд -за детоксикиращите на промоция са на 0,89 лв - с идеята,че може да се вмъкна в детокса поне за ден.Обаче отидох в аптеката и въобще не ми дойде на ум да си купя англ. сол. Е,явно няма да е тоз мой детокс -щом не ми е в главата...
Марико :222
Успех мацки!
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от Ванчето »

Здравейте!
И аз съм тук! Нямах възможност от сутринта да се разпиша, но стартирах успешно. Всичко си върви по план! :roll: Започнах този детокс 65,300 кг. Точно 2 кг по-малко от старта на миналия детокс! :1216
cchery написа:Аз се включвам малко не на място, ама все пак... да обявя, че приключих успешно двудневния си детокс и днес ще захранвам само със сурова растителна храна. Което иде да рече - салатка на обяд и салатка на вечеря. За "десерти" помежду тях - сокове и плодове.
Чери, ти тихомълком си изкара детокса изминалите дни и сега ще ни "ядосваш" отсрани ли...? :1095 :221 :221

Желая успех на всички момичета! Приятен следобяд и хубава вечер! :527 :960 :529
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от cchery »

Бъни написа:
cchery написа:Аз се включвам малко не на място, ама все пак... да обявя, че приключих успешно двудневния си детокс и днес ще захранвам само със сурова растителна храна. Което иде да рече - салатка на обяд и салатка на вечеря. За "десерти" помежду тях - сокове и плодове.
Чери, ти тихомълком си изкара детокса изминалите дни и сега ще ни "ядосваш" отсрани ли...? :1095 :221 :221
Аааа, тихомълком - напротив - обявих се на всеослушание в тази тема, ама беше пуста по това време :1062 :1062 . А на тебе голямо браво за задържаните кг. Мисля, че няма да имаш проблеми с онова, което искаш да постигнеш. :954
mari_ko написа:Здравейте :529 И аз съм тук :923 Че даже и придружена. За щастие от мъж, за съжаление само един и то собствен, но това са независещи от него недостатъци. Да видим до къде ще я докарам, че съм позагубила тренинг :222 Неприятното е, че мозъкът ми не е забравил отношението си към английската сол, но не му се дадох, нали е малцинство :plezya se
Успех на всички :922
МариКо, ти да не си се объркала нещо?! Или аз недовиждам от много :1120 . Я пусни още един пост, че да се уверя в обективната истина за субективното ти участие тук! :221
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от Ванчето »

cchery написа:
Бъни написа:
cchery написа:Аз се включвам малко не на място, ама все пак... да обявя, че приключих успешно двудневния си детокс и днес ще захранвам само със сурова растителна храна. Което иде да рече - салатка на обяд и салатка на вечеря. За "десерти" помежду тях - сокове и плодове.
Чери, ти тихомълком си изкара детокса изминалите дни и сега ще ни "ядосваш" отсрани ли...? :1095 :221 :221
Аааа, тихомълком - напротив - обявих се на всеослушание в тази тема, ама беше пуста по това време :1062 :1062 . А на тебе голямо браво за задържаните кг. Мисля, че няма да имаш проблеми с онова, което искаш да постигнеш. :954
Чери, аз имах в предвид салатките дето си писала , че ще си хапваш... Че с тях ще ни ядосваш... :221
А за другото благодаря, дето се казва "Дай Боже от твойте уста в Божийте уши!" :329
Никога не е късно за ново начало!
diva

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от diva »

Здравейте, момичета!
Набързо минавам, за да отчета успешен първи ден на детокса. Е, не е съвсем свършил, но не вярвам да имам изненади. Имам още две чаши сок. Мисля да си направя и чашка чай за лека нощ. Да се похваля - днес още не ми е студено :)
Успех на всички, които са тук :) Утре продължаваме ;)
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от futarela »

:oops: аз май ще пропусна
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
rosa_bg

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от rosa_bg »

Привет на всички! Честит празник на всички празнуващи днес! Аз мисля, че всеки подхванал детокса днес има повод да празнува, защото го прави от любов към себе си! И аз съм на линия от днес за двудневен детокс. Вчера нещо не ми се получиха нещата да започна, но днес е друго нещо. Освен това ми трябваше време да го осмисля. От разболяването свалих кг и не ми се искаше да става мн драстично, та затова 2 дни е идеалният вариант. Успех на всички, че днес е трудна работа!
Заключено