Мартенска чета за бой се стяга

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от Мърмори »

МОЖЕ ДА НЕ ВИ СЕ ВЯРВА ,НО ДОЙДЕ ВРЕМЕ ОТНОВО ДА СЪБИРАМЕ ЧЕТАТА ГЕРОЙСКА!
ДНИТЕ ЗА СЪБОРА СА: 14,15,16 март.
ЧЕТНИЦИ, ВОЙВОДИ, СБИРАЙТЕ СЕ! ЗАПАСВАЙТЕ ВОЛЯТА НА ПОЯСА И ДА ВЛИЗАМЕ В БОЯ!
tita

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от tita »

хаха :D , много патриотично, бре Зоринка :221

Добреее.
Значи, казвам от сега, че този детокс ще го изкарам точ, в точ по правилник. ( няма да се заричам, но да съм си го казала, все пак).

Айде, до детоксване. :329
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от Ванчето »

Ехооо... :roll:
Да се запиша и аз... И за този детокс съм на линия! Даже вече нямам търпение! Но този път ще съм на варианта с цели плодове. Още не съм решила точно на кои плодове ще се спра, но все още има време да си помисля... :1216
Хайде, до детоксване!!!
Никога не е късно за ново начало!
Tami

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от Tami »

Ехоо Зори,

Добро утро момичета.
Много ми харесва патриотичното начало. Да, и аз ще се боря този детокс. :) Записвай ме в четата. :1209

Весел и усмихнат ден момичета!


:922 :329 :922 :329 :922 :329 :922
mira_b

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от mira_b »

Поздрави за хрумката за нахъсване, Мърмори :)

И аз на линия, приготвила съм ансола и домашните ябълки :1216 Очаквам дните с нетърпение вече, толкова ме зареждат с емоции и енергия :954
katia

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от katia »

Здравейте

Този път и аз съм с вас наистина :1216 миналия месец си останах с каненето само .
този ще ми е първият по тази схема но всъщнос не е ново за мен като цяло .Започнах от снощи със сок от ябълки около 350 гр за вечеря .Днес ябълки и малко овесени ядки за загрявка и от утре по същество -сокчета и англ сол. Та и аз се присъединявам към четата :1055
Поздрави на всички :524
diva

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от diva »

Здравейте, момичета!
Ансола е на масата, цитрусите са подредени за трите дни и очаквам утрото, за да започвам най-хубавите си дни в месеца :221
До утре! :954
Sladka Debelanka

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от Sladka Debelanka »

И аз ще съм с вас :)
rosa_bg

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от rosa_bg »

Нещо много тихо тук този път. Аз си изпих магнезия и съм на една ябълка, чай и кафе. Направо не смея да пиша след минало месечния ми провал, но този път наистина имам голяма нужда от детокс и смятам, че ще се справя. Толкова много детокси съм направила, а сега така да се отпусна. Направо ме е срам. :oops: Успех на всички желая и много хубав, усмихнат и топъл ден! :954
mira_b

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от mira_b »

rosa_bg, и аз отчетох този факт на затишие :1044
Солта изпита, зеленият чай - също.,След малко започвам с плодовете - избрах този път да съм на ябълки, имам останали домашни от градината и трябва да се оползотворят, разбира се :roll: Стартирам детокса с 68 кг. От няколко дена изпитвам студ, въпреки че съм облечена добре, а като знам какво ще стане по време на детокса... най-добре е времето да се затопля по-осезаемо...
Хубав и успешен детоксден :922
zdravez

Re: Мартенска чета за бой се стяга

Мнение от zdravez »

Здравейте, момичета! Този месец и аз ще ви правя компания! Тази сутрин имах да свърша едни задачи, затова чак сега изпих ансола. Току-що се премерих: стартирам от 68 кг. Желая на всички успешен детокс! :922
Заключено