ПОБЕДИТЕЛИ в конкурса за ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Peteto

Re: ПОБЕДИТЕЛИ в конкурса за ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Peteto »

Здравейте и от мен мили момичета,

Напоследък все по-рядко се вясвам към хралупата. :oops: :oops: :oops:
Станала съм една мецана калпазана :1062

Първо искам да честитя на всички победители в конкурса - ЧЕСТИТО! :524
Все повече върхове да покорявате и нека вашият пример служи за стимул на останалите, които не успяха да покажат максимума от себе си. Но за това ще има и други такива моменти в които да се покажат, като победители!

Второ искам да ви благодаря за хубавите и мили думи, че са ви харесали грамотите - :1216
Също така искам да кажа едно голямо благодаря на Тами и МЕЦА БАБА!


За мен беше огромно удоволствие да ги направя - щом съм успяла за накарам някой да се усмихне аз съм щастлива :922 :922 :922
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ПОБЕДИТЕЛИ в конкурса за ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Мърмори »

ДАри получи своята грамота и остана страшно изненадана и учудена, защото смяташе, че щом не е успяла да постигне добър резултат, значи се е провалила и доста време ми трябваше да й говоря, че има и по-важни неща от победата на всяка цена. Въпреки това сега е доволна и щастлива. Благодаря на Тами и Петето за страхотната изненада! :922 :922 :922
zezata

Re: ПОБЕДИТЕЛИ в конкурса за ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от zezata »

Привет момичета!
Днес у нас се изсипа рога на изобилието. Много се изненадах, че имам кашонче от чужбина. Да си призная не очаквах, но бях приятно изненадана. Като го отворих и видях грамотата, чак тогава се сетих за какво иде реч. Благодаря Тамииииииииии! :329 Ето и моята снимка.
А за снимки от конкурса нямам нищо напротив да се пуснат. Но не зная дали ще видите промяната. Ако ми позволите ще пусна други две по бански, защото там промяната се вижда по-добре.

[img]http://f16.ifotki.info/thumb/232bbe87ecffb351a0945a2806f5b0e4d42b33183962420.jpg[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПОБЕДИТЕЛИ в конкурса за ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Kleo »

Зезата, много красива пратка! :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Sladka Debelanka

Re: ПОБЕДИТЕЛИ в конкурса за ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Sladka Debelanka »

Получих си подаръците! Много ме зарадвахте, а грамотата ще я сложа на видно място у нас. :923
Публикувай отговор