Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Tami

Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Tami »

Здравейте на всички желаещи да детоксират през този месец!

Дните за детокса през Mай са 12ти,13ти и 14ти, а дните на захранване са 15ти и 16ти!

Успех на всички детоксиращи при разбиването и разкарването на всички токсини и между другото и някое и друго килце!


Споделяйте за да минават дните на детокса по-лесно, черпете и раздавайте необходимата мотивация и търсете подкрепа в трудните моменти!

Можем да се справим, желателно е и ще успеем!!!


:524 :524 :524
Tami

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Tami »

Здравейте на всички събрали кураж да детоксират този месец! ,

Пълнолунието през май е на 14 май 2014 в 22:17:01. Затова започваме на:

12ти - Понеделник
13ти - Вторник
14ти - Сряда

Захранваме по възможност два дни, на:
15ти - Четвъртък
16ти - Петък

И аз съм на линия този месец. Дано вече не ми се поднасят изненадващи негативни изненади. Положителмно съм настроена и едвам го чакам вече.
Искам да карам на череши 3 дни , ама няма, по принцип си правя цитрусовия детокс, но така са ми втръснали, че май ще карам на пъпеши.
Английската сол при мен е задължителна!

И така момичета, хайде в новата темичка и успех! Споделяйте, споделяйте и пак споделяйте и ще мине много бързичко и успешно!
.


:524 :524 :524
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Kleo »

След такава мило отправена и цветно поднесена подкана, се включвам и аз в детоксващата банда, благодаря ти, Тами.
Утре почваме значи, нали така? Стартираме с топлата водица и английската сол. Да помним да приемаме достатъчно вода през целия ден!
На какви плодове ще се спра ще реша утре сутринта, като изляза за работа и си взема ансола. Може би ябълки, може би череши, ако намеря на поносима цена. Няма да пия разреден цитрусов сок, защото ми е трудно по този начин, самото цедене, плодовете, голяма занимавка е, друго си е да си хрупкаш ябълки. Аз моите си ги беля, тоест ям ги без корите, а и имам ябълчици, дивушки от селото на зет ми, вкъщи, така че колко му е, утре си взимам и тръгвам на работа :1216 Тами, мерси, че ме коригира, уж гледах календара, ама съм объркала Новолунието с пълнолуние :oops: :1044
Имам да свалям доста килограми от себе си. Искам и да облекча тялото си, като го освободя от някои натрупали се токсини.
Ще си даваме кураж и сили в темата, от мен на всички ви успех, постоянство и воля!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Ванчето »

Привет от мен!
Аз също съм на линия от утре! Първоначално имах идеята този месец да си дам почивка, но след това се отказах. За първи път правя толкова последователни детокси - този ще ми е 5-ти. От януари до сега не съм пропускала.
Ако ми се дохапва нещо през тези три дни ще се спра на ябълки и/или диня.
Е това е за сега от мен!
Успех на всички от утре!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Kleo »

Навих и една приятелка да направи детокса от утре :524 Тя също е регистрирана във форума, но само чете, без да пише. Палечка й е никнеймът, не е писала отдавна, но се информира редовно за някои неща, свързани със здравето и спортуването. Използвам момента да предам на всички ви поздрави от нея и успешен ни детокс за здраве и хубост.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от олеся »

Здравейте,
И аз се включвам към майския детокс. Може би от година не съм правила. Всъщност преди няколко месеца опитах, но неуспешно. Сега съм много амбицирана да успея. Цяла седмица съм на лек режим на хранене (постно - без месо и млечни) + 1 ПОД и дано да ми е по-леко.
Подготвих си ансола, цитрусите и най-вече психиката. За да се надъхам четох много - книгата на д-р Михайлов, постовете си в другия форум на "Часът", постовете тук от предишните ми детокси и силно се надявам на успех.
Започнах да пия Калкареа и Цефамадар от няколко дни. Доколкото си спомням не се спират по време на детокса, защото са хомеопатични. За всеки случай някой от "старите" детоксита може ли да потвърди/отрече тези ми спомени :idea:
mira_b

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от mira_b »

Добро утро и от мен!
Днес реших да направя разтоварващ ПОДден, а то дошло време за детокс...нямам англ.сол и после като излизам ще взема...добре, че съм само на чай до сега.
Нещо се поразболяхме всички у дома - дребните също...много е упорит вируса и вече 10 дни ни държи - гърло, хрема, кашлица и главоболие; при малките и температура.

Да попитам, кога мога да изпия солта, след като пропуснах сутринта. Например на обяд да я изпия и след това както обикновено ли да процедирам - гореща вода, чай и каквото там си приготвя от плодове или цитруси?!

Успешен и лек ден на всички дами :923
Sladka Debelanka

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте, забравих, че започва детокс и пих кафе и вода, да изкарам ли деня без ансол или да пия?
олеся

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от олеся »

Хайде - започнахме :1062
Ансола изпит, чаша топла водичка и чаша фреш. Приготвих си сока за целия ден.

Sladka Debelanka, mira_b, след като сте пропуснали ансола по-добре не го пийте днес. Включете го от утре.

Така като гледам детокса ще го правим в камерен състав въпреки миналите празнични трапези :1044 . УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Мърмори »

Мацки, може да пиете ансола и на обяд -не е фатално. Само преди него не трябва да сте яли и пили поне 1 час. След ансола трябва да минат 30 мин.

Аз от утре влизам в редиците!

Малко съм телеграфна, извинете, но...
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Майския детокс пристига и самочуствието ни се повдига!

Мнение от Ванчето »

Здравейте, момичета!
Аз стартирах по план. За сега всичко е ок, няма изненади. :D
Sladka Debelanka написа:Здравейте, забравих, че започва детокс и пих кафе и вода, да изкарам ли деня без ансол или да пия?
Сладке, според мен няма проблем да си започнеш детокса. Не си "прегрешила" много... По принцип Док разрешава кафе по детоксово време, само да е без захар, а с мед. Мисля си, че не е фатално. Но ако се включи и някоя ветеранка, май ще е по-добре, все пак 2 мнения са по-добре от 1! Успех!
mira_b написа:
Да попитам, кога мога да изпия солта, след като пропуснах сутринта. Например на обяд да я изпия и след това както обикновено ли да процедирам - гореща вода, чай и каквото там си приготвя от плодове или цитруси?!
Мира, мисля си, че ще е по-добре да я изпиеш на обяд, отколкото изобщо да не я изпиеш... Успех и на теб и по-бързо да оздравявате всички вкъщи!
олеся написа: Започнах да пия Калкареа и Цефамадар от няколко дни. Доколкото си спомням не се спират по време на детокса, защото са хомеопатични. За всеки случай някой от "старите" детоксита може ли да потвърди/отрече тези ми спомени :idea:
Олеся, аз имах същата дилема през януари : да спра ли хомеопатията по време на детокса. Тогава Бобичан ме посъветва да не я спирам, защото хомеопатията не пречи на детокса и детокса не пречи на хомеопатията! Само е важно да се спазват интервалите между приемите както обикновенно. Стискам ти палци и на теб, ще се справиш, сигурна съм!

Тами, Вихрогонче, Палечка, успех и вас момичета! :524 Убедена съм, че след три дни ще се поздравим с успешния край!
:922 :922 :922
Никога не е късно за ново начало!
Заключено