Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
pepidzheneva

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от pepidzheneva »

Здравейте момичета !

Аз от доста време не бях влизала тук и това естествено ми се отрази на тялото.Не мога да се разделя с едни 7 кг които си ги влача след втората бременност.Преди когато бях редовна с детоксите почти достигнах целта си и точно на финала се изложих.... :328
много ще се радвам да ме приемете отново в дружинката... :222
mironi

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от mironi »

Здравейте и от мен!
Не съм писала много отдавна! Но от няколко месеца съм редовна с детоксите!
Аз започнах вчера, но ако се чувствам добре - ще карам и утре. Всеки момент ще ми дойде цикъла, но то мина. Утре ако е тежко положението ще захраня!
Вчера карах на малко кайсии през деня, но се случиха толкова кисели, че изядох много малко. Вечерта се прибрах доста късно (след танци) и си мислех, че имам пъпеш. Е имах - но много малко ми бяха оставили. Та така се случи - на много малко плодове изкарах. За съжаление и на недостатъчно течности. Днес съм си в къщи и е по-добре. Пия чай - истински и набран от нас, ям пъпеш и се чувствам доста добре. Странно, че не съм кръвожадно гладна, както обикновено е пред цикъл.
Имам проблем аз с гастрита. Искрено се надявам детокса да ми помогне. Като ям само плодове няма никакъв проблем. То вероятно и за това ми е добре. Измъчих се доста от миналата седмица до четвъртъка!
Поздрави на всички детоксикиращи! Късмет и успехи!
naskomimi - Стискам силно палци. Май сме се засичали и в едни други форуми.
Булка Марулка

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от Булка Марулка »

Привет, момичета!
Аз днес захранвам. Успех на продължаващите! Именно затова ще премълча какво захранвам :)
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от bubalina »

Ей ме на и мен :1216 Не че съм от много редовните напоследък тук....Но сега съм тук :plezya se От вчера и днес.Карам на диня,пъпеш и вода,тук -там някоя краставица от градината ;) Бяхме на почивка миналата седмица и идеално ми дойде детокса(който мислех,че ще пропусна). Мислех и в понеделник да продължавам на плодове и салати,но щерката на мъжо ще идва на гости и като се знам....по-добре да захраня утре :) Или още тази вечер една салатка :954
Успех момичета :222
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
mira_b

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от mira_b »

Добро утро! Само минавам да кажа, че приключих успешно. Днес, като имам повече време, ще чета и пак ще пиша...
zdravez

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от zdravez »

Здравейте, момичета! Само да мина за отчет:след захранването -2,500 кг. :1216 Стартирах от 68 кг, а тази сутрин кантара показа 65,500 : как да не е доволен човек :954
Успешна седмица на всички! :922
Denny

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от Denny »

Здравейте! :222 И аз вече съм при вас и отчитам успешен първи детокс. Вчера беше захранването ми, днес се измерих и кантара показва минус 3 кг, от 56 на 53 (колкото и вчера сутринта), много съм доволна от себе си. Но сега въпросът е как да ги задържа. Аз не мога да пазя диета по принцип, а и съм се убедила, че с ограничения в храната и ранна и сравнително оскъдна вечеря постигам много по-добри резултати. Мисля да прилагам този принцип и сега, и то не само първите 3-4 дни, ами по принцип, в дългосрочен план. Така дали ще запазя постижението? Вие как се справяте с килцата след детокса? :)
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от danid »

Така със сигурност ще го запазиш. Принципите са вода 2,5 литра, движение, хранене между 12 и 19 часа. Ако успееш и с количествата да се справиш не ти трябва друго. Завид за 50 + кг :221
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Denny

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от Denny »

danid написа:Така със сигурност ще го запазиш. Принципите са вода 2,5 литра, движение, хранене между 12 и 19 часа. Ако успееш и с количествата да се справиш не ти трябва друго. Завид за 50 + кг :221
Ами да, тези диети са си чисто мъчение, най-вече заради факта, че всичко забранено ти се яде толкова много, та две не виждаш :D И аз мисля, че така най-успешно ще си задържа сваленото :)
zezata

Re: Юлски детокс се задава, със стройна фигура ни награждава

Мнение от zezata »

И аз приключих с детокса успешно! Свалих 2кг. и още си ги поддържам свалени. Нямах и проблем със захранването, въпреки че го правих на Банско. Много ме изкушаваха шведските маси, но удържах! :1216 И сега съм готова за море и съм лека като перце. :222
Заключено