Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве

Модератор: Мърмори

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнениеот дамяна » Вто 12 Авг 2014, 13:54

Здравейте на всички....!
Да, като за начало нещата са под контрол!!!!Аз по принцип търпя на глад...А и динята страшно ме подува....Само ,че английската сол я пих само първият ден! А е трябвало вс ден от детокса..Така ли е?
дамяна
Една птичка пролет не прави

Мнениеот Ванчето » Вто 12 Авг 2014, 16:19

дамяна написа:Само ,че английската сол я пих само първият ден! А е трябвало вс ден от детокса..Така ли е?

Да, Дамяна, точно така. Английската сол се приема и през трите дни на детокса. Нищо, не се ядосвай за вече минали неща. Следващия път ще знаеш и ще го направиш както трябва. Прочети повече и за захранването, то е толкова важно, колкото и самия детокс. Нищо не казваш обаче за това как минаха дните при теб и как се чувстваш сега?

Чери, разбирам те как се чувстваш! И аз бях така преди няколко дни. И много добре си знаех сама за себе си, че този порочен кръг ще се прекъсне само с детокс... Сега ми е много хубаво! Много съм доволна, защото се завръщам към моя си начин на живот и хранене и знам, че всичко ще си дойде на мястото. А доколкото те познавам вече, то съм 100% убедена , че и ти няма да оставиш нещата така и съвсем скоро ще ни се похвалиш с първите положителни резултати! Просто понякога в живота се случва така, че лошото стечение на обстоятелствата те поставя пред свършен факт... Но според мен по-важноото в случая е, че всичко лошо е вече зад гърба ти! Стискам ти палци и ти желая успех в начинанието! Знам , че ще успееш!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот Ванчето » Вто 12 Авг 2014, 16:27

danid написа:Захранихте ли се вече Бъни и Зеза?

Да, Данид, захраних вече, по-точно все още захранвам. Днес ми е втория ден. Станах голяма почитателка на двудневното захранване, а и така постигам и задържам по-добри резултати. Днес като се качих на кантара останах много доволна, но крайния резултат ще отчета утре сутрин.
Ще се радвам за в бъдеще да се засичаме по детоксово време...!

Зезе, а ти справи ли се?
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот danid » Вто 12 Авг 2014, 16:47

Аз днес не пих сол, не можах да се подложа на ставане в 4,00, защото после не заспивам и целия ден ми е крив. Иначе кантара сутринта добре изглеждаше, но скоро не се бях мерила. Ще видим утре какво ще покаже. Надявам се да задвижа машината на отслабването, че толкова тежка не съм била от 2008 :126

До следващия детокс
danid
Философска система

Мнениеот cchery » Сря 13 Авг 2014, 15:17

Аз пък направих едно голямо нищо :plezya se :plezya se . Ама не ми се разказва с подробности, че малко ме е срам. :lol:
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот danid » Сря 13 Авг 2014, 15:52

не ти е било до детокс, друг път
danid
Философска система

Мнениеот zezata » Пет 15 Авг 2014, 09:55

Приключих успешно детокса, на инат! Мъжът ми ме провокира, че не съм искала затова не успявам да издържа детокса и аз на инат го издържах. Бях страшно нервна обаче! Не можеше да се говори с мен. Когато станах на другият ден започнах да захранвам с плодчета и зеленчуци и чак на втория ден се отпуснах да ям картофки и оризче. Не може ли следващият детокс да го направим със зеленчуци за развлечение! :954
Аватар
zezata
Лудото Ленче

Мнениеот danid » Пет 15 Авг 2014, 10:34

Може, ако не овкусяваш, всичко различно от готвена храна е по-добро в този период.
danid
Философска система

Мнениеот Milenita Bonita » Вто 19 Авг 2014, 00:20

Здравейте и от мен!Помните ли ме :mrgreen:

Много време мина!Повече от година и половина не съм правила Детокс,а така ми се иска!Все още кърмя обаче и някак си не ми се почва. Знам,че много от мамите детоксикираха по време на кърменето,но сякаш нещо ме спира и ще послушам вътрешния си глас :)

Само се обаждам да кажа "здравей"!
Целувки на всички!Дано сте добре! :954 :940 :954
Последна промяна Milenita Bonita на Сря 20 Авг 2014, 23:23, променена общо 1 път
''Failure doesn't mean you are a failure... it just means you haven't succeeded yet''
Аватар
Milenita Bonita
Е, не се спря с тия постове!

Мнениеот cchery » Сря 20 Авг 2014, 08:18

Здрасти, Миленита! Радвам се, че се обаждаш! Надявам се всички вкъщи да сте живи и здрави. :954 И да се радвате един на друг.

За твое успокоение мога да ти кажа, че има и други от тук присъстващите, които не могат да се навият за детокс, а дори не кърмят :1062 . Така че - грижи си се спокойно за бебо и когато ти дойде музата, форумът ще си е все тук (надявам се) :mrgreen: .
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот Milenita Bonita » Чет 21 Авг 2014, 00:05

Всички сме добре,слава Богу!Преди осем месеца се сдобихме с нов член на семейството и сме много щастливи :D
Сега съм посветена на майчинството и гледам да чета повече за детско здравословно хранене,хомеопатия и възпитание(знаете как е :954 )

Гледам,че редиците тук са пооредели ,а пък за другия форум да не говорим!Или на мен така ми се струва?!
Целувки и прегръдки! :940

P.S. Черитка,много ми харесва новата ти профил снимка!Страхотни цветове!
:1002
''Failure doesn't mean you are a failure... it just means you haven't succeeded yet''
Аватар
Milenita Bonita
Е, не се спря с тия постове!

Мнениеот tita » Чет 21 Авг 2014, 15:33

Ха ... ти да видиш (както се казва).

Онлайн магазинче за детоксови пакети сокчета.: http://www.freshbrothers.bg/
Изображение

It's not important if the way's long and hard. It's important what lies at the end.
To reach your goal, never mind the road, but the means to move to the finish.
Аватар
tita
От писане глава не боли

Мнениеот Ванчето » Съб 06 Сеп 2014, 18:07

Ехо, бандаааа.....!
Вече е септември, ще детоксваме ли този месец ??? Като гледам напоследък няма голяма активност за това не пускам нова тема, защото струва ми се, сама ще си пиша в нея... :1062 :1062
Този месец пълнолунието е на 9-ти, така че , който ще прави нещо, трябва да започне утре - неделя, 7-ми септември. Аз съм на линия и този път. Ще е хубаво ако успеем пак да се съберем групичка!
Желая успех!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот mira_b » Нед 07 Сеп 2014, 06:22

Бъни написа:Ехо, бандаааа.....!
Вече е септември, ще детоксваме ли този месец ??? Като гледам напоследък няма голяма активност за това не пускам нова тема, защото струва ми се, сама ще си пиша в нея... :1062 :1062
Този месец пълнолунието е на 9-ти, така че , който ще прави нещо, трябва да започне утре - неделя, 7-ми септември. Аз съм на линия и този път. Ще е хубаво ако успеем пак да се съберем групичка!
Желая успех!

На линия съм и аз :)
Здравейте!
Нямам време за форума и темата, но детоксвам без пропуск :954
Успешен и лек ден пожелавам :922
mira_b
Писател на форума

Предишна

Назад към Детоксикация по пълнолуние