Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве

Модератор: cchery

Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнениеот Kleo » Чет 31 Юли 2014, 11:00

8, 9 и 10 август - детокс по пълнолуние през август 2014 година :954

Не зная дали някой ще детоксва точно тогава, предвид форумната ни среща в Черни Вит, но тъй като утре започва месец Август, реших да пусна новата детокси-темичка, пък който се включи - окей, който не успее - следващият път :222

Позволявам си да цитирам НаскоМими от юлската детокс-тема, защото ми харесва да си припомням информацията за детоксикациите :524

naskomimi написа:Изображение
Човешкото тяло притежава невероятна способност за лечение и дълголетие. В него се намира разум, по-силен от всяко лекарство или хирургически скалпел. Гладуването дава на тялото заслужена почивка, от която то се нуждае, за да се възстанови. Сила, която кара тялото да се лекува. Гладуването и соколечението обновяват здравето отвътре навън. По-лесно е, отколкото изглежда. Дори и еднодневното гладуване всяка седмица осигурява 50 възстановяващи дни в годината. Дайте възможност на вашите клетки и на себе си да се прочистите, подхраните, да се излекувате и да се възродите.

- Повишаване на енергията и подобряване на умствените способности
- Лекуване на хроничните заболявания без лекарства
- Намаляване на теглото без досадни диети
- Запазване на издръжливостта без чувство за глад
- Гладуване вкъщи или на работа - идеално за напрегнат начин на живот
- Приготвяне на бързи и вкусни сокове

Детоксикация на организма по време на пълнолуние

Детоксикацията е метод, чрез който организмът се пречиства от токсини, натрупани в следствие замърсената околна среда, консерванти и добавки в храната, стрес и пр.
Прилагана системно, детоксикацията подобрява метаболизма, което води до по-правилно усвояване на хранителните вещества.

Детоксикацията не е диета!

Чрез нея се влияе косвено, а не пряко върху теглото, т.е. постига се оптимизирането му както при наднормено, така и при поднормено тегло.
Започва се 2 дни преди пълнолуние като по този начин се дава възможност за отделяне на токсини от тъканите и насочването им към кръвта. В деня на пълнолуние има мощна отливна вълна, която ги "измива". Преди пълнолуние се гладува по-лесно, постигнатите резултати се задържат трайно и т.н.
Дори само в деня на пълнолунието да не се приема храна (пият се подходящи чайове или топла вода), може да се стопят 1-3 кг, но 3-дневното пречистване има голяма сила.
Методът е подходящ за всички, включително бременни жени и кърмещи майки (регулира лактацията)

ВАРИАНТИ ЗА ДЕТОКСИКАЦИЯ

1.Детоксикация с прясно изцедени сокове

Сутрин на гладно се изпиват 10-15 гр. (1 равна супена лъжица) английска сол, разтворена в 50-70 мл вода. Английската сол изтегля токсините към червата.
Половин час по-късно започва пиенето на сок от 2-3 лимона, 4-6 грейпфрута, 4-6 портокала - общо като сок да се получи 2 литра. Сокът се разрежда с 1,5-2 литра минерална вода. Друга храна не се приема. При глад привечер може да се изяде 1 ябълка или 1 портокал.
Органичните киселини в плодовете подкрепят очистването, плодовата захар подкрепя черния дроб, предпазва от хипогликемии и влияе добре на тонуса.
Процедурата се повтаря 3 поредни дни, а на четвъртия се прави захранване. Вместо от цитруси, сокът може да се направи от ябълки. При много силно чувство на глад може да се вземе 1 ч.л. мед с лимонов сок (на вкус) и минерална вода.
Може също пектин - 1-2 ч.л. пектин с половин ч.л. мед се разбърква на каша. Долива се малко вода и се разбива с ножа на миксера до гъстота на желе. Пектинът набъбва в червата, създава чувство на ситост и ускорява чистенето.

ЗАХРАНВАНЕ- ЗА ВСИЧКИ ВАРИАНТИ

Закуска - 2-3 кивита или 1-2 ябълки, или 1-2 портокала. Към 10 часа - 2-3 с.л. овесени ядки с малко стафиди (стафидите не са задължителни) се заливат с топла вода 50-60 градуса. След 15-30 минути са готови за консумация.
Обяд (по-въглехидратен) - картофи соте, картофена салата с лук, варен ориз, задушени зеленчуци, салата от зеле и моркови. Ястията могат да се гарнират с маслини.
Вечеря (по-белтъчна) - салата със сирене или извара, счукан чесън и зехтин, отново картофи, ориз. Месо не се разрешава.
На петия ден следва обичайно хранене.

2.Детоксикация с Ги (GHEE)

Купува се от диетичните магазини. Три поредни дни сутрин на гладно се взема топло претопено краве масло (кипва се маслото и отделената на повърхността бяла пяна се изхвърля)
първи ден - 30 гр. (2 с.л.)
втори ден - 60 гр. (4 с.л.)
трети ден - 90 гр. (6 с.л.)
30-40 минути след маслото започва пиене на топла (около 70 градуса) минерална/преварена вода, или чай - 2 литра дневно.
Обяд и вечеря за трите последователни дни - 1 каф. чаша ориз, сварен в 1 литър вода (без сол и мазнина, може да се добави само малко копър или магданоз). При дискомфорт (гадене, главоболие, отпадналост) може да се вземе мед с лимонов сок и минерална вода или пектин. При силен дискомфорт детоксикацията се прекратява и се повтаря на следващото пълнолуние.
Повтаря се на следващото пълнолуние.
Четвърти ден - сутринта на гладно се вземат 1-2 с.л. рициново масло, 2 чаши чай. След 1-2 часа могат да се консумират плодове. Обяд и вечеря - леко зеленчуково меню.
ТОЗИ ВАРИАНТ НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА ПРИ ВЪЗПАЛЕНА ЖЛЪЧКА И/ИЛИ КАМЪНИ В ЖЛЪЧКАТА!

3.Детоксикация с грейпфрути
Необходими продукти за един ден:
1. 5 грейпфрута, желателно - розови;
2. 5 яйца.
Грейпфрутите се белят от кората и от ципите (да останат само най-тънките). Яйцата се сваряват 15 минути. Отделя се белтъкът.
Сутрин на гладно се изпива 10 гр английска сол в 50-70 мл вода.След 30 мин може да се пристъпи към хранене.
Час след събуждането закуска с един яйчен белтък. След още един час - един грейпфрут. И така да се редуват грейпфрут - белтък. Получават се цели десет порции за един ден.
При глад, пийте топла вода. Колкото повече, толкова по-добре.
При чувство на слабост, топла вода + лимонов сок.
Желателно е яденето да приключи до 20 часа.

4.Летните детокси
През този детокс не пием цитрусови сокове-ако сте забелязали по това време на годината цитрусите вече са по-сухи и не са много подходящи за сок.Хапваме ДО 1 кг сезонни плодове на ден, разпределени на по-малки порции през деня.
Сутрин на гладно се изпиват 10-15 гр. (1 равна супена лъжица) английска сол, разтворена в 50-70 мл вода. Английската сол изтегля токсините към червата.Половин час по-късно започва пиенето на вода,чай и димяща вода.Процедурата се повтаря 3 поредни дни, а на четвъртия се прави захранване-същото както при детоксикацията с прясно изцедени сокове.
Този детокс е много лек и приятен, а пък станат ли дините и пъпешите ... и количеството им не е ограничено.

По време на детоксикацията се разрешава кафе (антидот на много токсини), както и чай - билков, зелен (не Сание), черен, мате (регулира обмяната, при разширени вени, хемороиди, има антиоксидантно действие, потиска апетита, чудесно тонизира; 1 ч.л. или 1-2 пак. мате се запарва в чаша вряла вода за 5 минути и се прецежда). Като количество - колкото поискаме.

При дискомфорт-главоболие,гадене,отпадналост...

ВАНА ЗА КРАКАТА ( при разширени вени - за ръцете ) - краката се натапят в кофа с хладка вода – 37°С и се долива гореща вода, така че за 15 мин се достигат 40 – 43°С. по желание процедурата може да продължи още 10 - 15 мин. Това е в случай на кризи.
MENTAT - индийски билкови таблетки - 3 Х 1 - 2 таблетки. (Вместо аналгин).
ЧАЙ - мента + маточина - по 1 супена лъж. се запарва 10 мин. в 0,5 л вряла вода. Пие се на порции.
МЕНТОВИ ИНХАЛАЦИИ - Загрява се дебел порцеланов или керамичен съд като в него се кипва вода с малък бързовар за 1- 2 минути. После водата се изхвърля. Наливат се 50 - 60 капки = 1- 2 мл. Вдишва се 15 мин.
При дискомфорт (гадене, главоболие, отпадналост...) може да се взема мед с лимонов сок и минерална вода или пектин.

ЛУНЕН КАЛЕНДАР 2014г. http://fazinalunata.com/bulgarian/fazi- ... ndar-2014/

Препоръки за отслабване след детоксикация

1. Един път седмично е добре да се прави плодово-оризов разтоварващ ден - 1 кг плодове (ябълки, киви, грейпфрути, портокали) се разделя на 5 порции. Ограничаваме храната до варен ориз - около 50 гр. ориз се сварява в 1 литър вода (като супа). Може да се добави копър или магданоз. Да се пие поне 2 литра димяща вода или чай.

2. Сутрин вместо закуска се изяжда 1 грейпфрут и още един през деня (може на сок). Важно е вторият да се консумира 30 минути преди или 30 минути след ядене.

3. През деня да се пият 2,5-3 литра топла вода или чай.

4. CALCAREA CARBONIKA 9CH - 2x3 зрънца - регулира обмяната. 10-15 минути преди и след нея не се приема нищо.
Кофеин и ментол (като антидоти на хомеопатичните средства) са позволени, стига да се спазва интервалът между приемите, т.е. калкареата може да се приема 10 минути преди/след кафе, паста за зъби, дъвка.

5. Вечерята да не е по-късно от 19 часа.

6. 1-2 ч.л. пчелен прашец (не пчелно млечице!) се смучат сутрин като бонбон. Може да се разтворят във вода, сок, кисело мляко.

7. Витамин С - 1-2 гр. дневно. Правилото е като при грейпфрутите.

8. Правилно съчетаване на храните.
Допуска се съчетаването на въглехидрати и протеини (например картофи и месо), но задължително с тях да се приема салата (до известна степен тя елиминира нетолкова добрата комбинация).
Според крайните привърженици на разделното хранене, въглехидрати и белтъчини не трябва да се съчетават в никакъв случай. Поотделно могат да се съчетават със зеленчуци.
Спазват се естествените цикли на тялото:
- до обяд се приемат само плодове и плодови сокове, тъй като са засилени пречистващите функции на тялото. Тази храна подпомага, без да пречи на очистването;
- от 12.00 часа до 20.00 часа се приема храна - тялото набавя енергия;
- от 20.00 часа до 04.00 часа се засилва процесът на обработване на храната и също не се препоръчва хранене.

9. Поне половин килограм пресни плодове и зеленчуци дневно.

10. Чай №11 - Подтиска апетита, има отводняващо действие, активира обмяната на веществата.В готов вид може да се закупи от аптека"Вербена М" , на "ул. "Любен Каравелов" 74 в гр.София
Може да се поръча да се приготви в билкова аптека .
Ето рецептата:
Rp./Rad. Levistici- корен девисил
Rad. Petroselini-кор. магданоз
Fol. Betulae- листа бреза
Fol. Urticae- листа коприва
Rad. Urticae- корен коприва по 50 г
Fr. Juniperi- плод хвойна
Fr. Anethi- плод копър
Rad. Liquiritiae-кор. сладник 30,0
M.D.S. 1 суп. лъж. от сместа се запарва с малко вода (50- 70 мл) през нощта. На сутринта чаят се залива с 400 мл вряла вода и се прецежда след 10 мин. Изпива се на 5 порции през деня.

Тези препоръки (от 1 до 10) са основни,т.е добре е да се започне с тях.След месец постепенно може да заменим калкарея карбоника с цефамадар,може да се направи малко почивка от пчелния прашец и вит.С. като на тяхно място добавим:

11. Сминдух - Fr. Trigonellae 200,0
Това е доза за 1 месец, т.е. по 6 гр. дневно - има хормонобалансиращо действие. Да не се пада под тези 6 гр. Приема се 1-2 ч.л. директно във вода или 1 с.л. в чай или в храната.
Има го при подправките в магазините за хранителни стоки и по-големите пазари.

12. Чист домашен ябълков оцет.
Рецепта:
1 кг ябълки (да се намачкат) + 200 гр. мед или захар + 20 гр. хлебна мая + 25-30 гр. сух типов или ръжен хляб. Оставя се да ферментира, след което се прецежда.
След прецеждането, към 1 литър сок се добавят 200 гр. мед или захар. Оставя се отново да ферментира и като се утаи се прецежда и налива в чисти бутилки.
1-2 ч.л. оцет + 1-2 ч.л. мед и вода - това се пие сутрин и няколко пъти през деня. Поставя се в салати, супи и пр.

13. Tinktura Fuci Vesiculosi - тинктура от мехурчесто водорасло - по 40-50 капки след храна с вода, 2-3 пъти дневно.

14. Anacardium orientale 15 (9) CH - за контрол на апетита - 5 зрънца сутрин, към 10 часа и към 17 часа или само вечер.

15. Cefamadar /цефамадар/ (според хомеопатичните принципи на лечение) - лечение на наднормено тегло - 1-3 пъти по 1 таблетка.

16. Джоджен - ролята му е да потиска излишните нива на тестостерона и с негова помощ може да постигнем добри резултати при задръжка на течности. Влияейки с баланс на хормоните, понякога сваляме по 2-3 кг от целулит.
По-важното е, че се профилактира поликистоза на яйчниците и засилено окосмяване от мъжки тип.
Рецепта:
5 гр. джоджен се запарват в 250 мл вряла вода за 5-10 минути. Пие се на 2 порции - сутрин и следобяд

Всички хомеопатични препарати могат да се вземат и по време на детокс,т.е не е наложително тяхното спиране.Същото се отнася и за билковите отвари.

Изображение

Изображение
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Re: Мечешка бърлога за АВГУСТовски детокс се стяга!

Мнениеот zezata » Пет 01 Авг 2014, 11:38

Айде аз да поведа хорото на прочистването. :954
Аватар
zezata
Лудото Ленче

Мнениеот Kleo » Пет 01 Авг 2014, 13:17

А пък аз от днес почвам да постя, 2 седмици, тоест няма да ям месо и тлъсто. На Успение Богородично ще се захраня. Това го реших днес и ей ме от сутринта на вода, плодове и сурови ядки.
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Kalia » Пон 04 Авг 2014, 07:09

Охооооо, гледам доста сте напреднали, момичета... :524
Радвам се.В петък и аз съм с вас.Започнаха и богородичните пости.Сега времето е добро за постене,енргийте в природата са добри за това.Не случайно постите са замислени в удобно за организма време-тогава,когато той се чисти активно и е полезно НЕприемането на храна,а приемането й по време на пости е даже вредничко :222
Последно направих 10-дневно водно гладуване-в началото на юли,но оттогава пак се отпуснах.А иначе не сте споменали и чистия детокс-само на изворна вода или сух-без храна и вода,които всъщност чистят яко и със замах. :329
"Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи."
Аватар
Kalia
Шампион по спам!

Мнениеот Ванчето » Чет 07 Авг 2014, 17:02

Вярно, че някои от мецанките ще си устроят пиршество на Черни Вит вместо да детоксват :222 , но пък на нас останалите нищо не ни пречи да се отървем от някой и друг гаден токсин ... :1062 Същото важи и за килограмите! :lol:
Аз пропуснах детокса миналия месец и в момента имам крещяща нужда именно от едно стабилно прочистване и прекъсване на порочната практика да се яде сладко, тестено и да се пийва биричка... с мезе. :oops: Абе с две думи : на линия съм за 3-дневен детокс с двудневно захранване. Подготвих си една огромна диня и няколко ябълки и утре стартирам!
Дано се съберем групичка и този път, за да е по-леко и по-весело!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот дамяна » Чет 07 Авг 2014, 19:53

Здравейте !!!!!!!
Казвам се Дамяна.
Нова съм...
Личи , нали?!Ориентирайте ме в обстановката ако някъде сбъркам...
Решила съм твърдо да се детоксвам! Утре ще ми е за първи път и само да ми разясните часът от който трябва да започна....Четох доста от форума.Подушвам, че сме от една порода...Благодаря Ви за приемането в групата!!!!!! :524 :524 :524
И да питам само под секрет ..../Английската сол, която я пиете кога започва да действа? час, два , три....,че имам бягане по болници да се ориентирам от сега , или пък да я пропусна /като за първи път/....
дамяна
Една птичка пролет не прави

Мнениеот cchery » Чет 07 Авг 2014, 22:34

дамяна написа:Здравейте !!!!!!!
Казвам се Дамяна.
Нова съм...
Личи , нали?!Ориентирайте ме в обстановката ако някъде сбъркам...

Здрасти, Дамяна! И добре дошла! :) Не се притеснявай за "нова"-та. Тук поне никой не ти го бележи. :) Може би наистина сме от една порода. :222

дамяна написа:Решила съм твърдо да се детоксвам! Утре ще ми е за първи път и само да ми разясните часът от който трябва да започна....

Няма час. Когато станеш сутринта, отпочваш.

дамяна написа:Английската сол, която я пиете кога започва да действа? час, два , три....,че имам бягане по болници да се ориентирам от сега , или пък да я пропусна /като за първи път/....

За английската е строго индивидуално. Има хора, на които не им действа и през трите дена :1044 :1044 . На мен ми е достатъчен 1 час. Трябва да пробваш, за да установиш как е при тебе. Ако можеш да отложиш болницата утре, ще е добре. Защото детокс без английска сол си е чисто гладуване. Тя е неотменна при точно този режим. Или пък не излизай около 2 часа след нейния прием - за всеки случай!!! Желая ти от сърце успех с детокса!!! :954

Бъни написа:Вярно, че някои от мецанките ще си устроят пиршество на Черни Вит вместо да детоксват :222 , но пък на нас останалите нищо не ни пречи да се отървем от някой и друг гаден токсин ... :1062 Същото важи и за килограмите! :lol:
Аз пропуснах детокса миналия месец и в момента имам крещяща нужда именно от едно стабилно прочистване и прекъсване на порочната практика да се яде сладко, тестено и да се пийва биричка... с мезе. :oops: Абе с две думи : на линия съм за 3-дневен детокс с двудневно захранване. Подготвих си една огромна диня и няколко ябълки и утре стартирам!
Дано се съберем групичка и този път, за да е по-леко и по-весело!

Ееееее, Бъни, ти си желязна!!! След толкова много пътешестване из страната, да се завърнеш в Испания и да имаш желание за детокс....... евала, момиче! :826

На всички, които са на линия за утре, стискам палци да не изпускат ситуацията извън контрол!!! Има страхотни дини на пазара.... днес каква видях, чак лигите ми потекоха..... :1062 :1062
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот bubalina » Пет 08 Авг 2014, 10:15

Тук съм :) за 3-дневен детокс. Само че днес започвам на диня,а от утре 3 дни на ансол и диня. Мой си вариант :1216
Успех на всички :222
Изображение
Аватар
bubalina
В началото бе словото

Мнениеот zezata » Пет 08 Авг 2014, 15:23

Аз пък вече си взех анасолчето и съм на сочен и ароматен пъпеш.
На мен английската сол ми действа почти веднага, има няма 15-20 минути и се започва. Но нали сега съм си в къщи в отпуска съм спокойна.
Започнах по план и с желание детокса, но при този вирус който върлува тук, разтройство и повръщане ще видим дали ще го приключа. :1052
Аватар
zezata
Лудото Ленче

Мнениеот Ванчето » Пет 08 Авг 2014, 17:00

Привет и от мен!
Моят първи ден преминава нормално. Ан сола си действа, с течностите се справям добре. Само дето динята ми се оказа с адски много семки и за всяка хапка подлагам на изпитание търпението си... Но това да е проблема, дето се казва. В ранния следобяд имаше и чувство на глад, но го превъзмогнах.
Дамяна, добре дошла и от мен! Пиши да разкажеш как преминава първият ден от първият ти детокс.
Чери, как да нямам желание за детоксикация, като след края на отпуската в България кантара отчита цели 3,5 кг отгоре...! Доста съм се отпуснала през изминалия месец! Малко ме е яд, защото пак трябва да вървя по път, който веднъж вече бях извървяла, но това е положението и аз сама съм се докарала до тук...
Успех на всички момичета!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот mironi » Съб 09 Авг 2014, 11:29

Привет и от мен!
Аз се включвам днес! В четвъртък ме пипна летния вирус, та изкарах едно прочистване! :lol: Но съм решила да си карам детокса и това е! А днес даже в съчетание с цикъл от сутринта, който съм решила, че няма да ме спре! Съдбата пак ме подлага на изпитание - тества ме, дали ще си променя решението. Е, малко го модулирах - почнах ден по-късно, но пък ако съм ок ще карам и понеделник!
Късмет на всички и лек детокс!
Съдбата води този, който иска и влачи онзи, който не иска! Инатливите винаги успяват!!!
Аватар
mironi
Е, не се спря с тия постове!

Мнениеот zezata » Нед 10 Авг 2014, 16:01

Като за последен ден ми е много гладнооооооо! Имам чувството, че ще изям цял кон, заедно с копитата му. Никога не ми се е случвало това. И вода пия и чай, изядох около 1 и половина пъпеш и пак съм гладна! :1044 Не знам какво ми става. По принцип не съм такава гладница, но днес някак си не успявам да издържа. Ще видим до довечера какво ще правя!
Аватар
zezata
Лудото Ленче

Мнениеот Ванчето » Нед 10 Авг 2014, 17:44

Хей, Зезе, добре че писа, вече си мислех, че само аз продължавам с детокса... Стискам ти палци да се пребориш с чувството на глад и да си завършиш успешно! Не се предавай накрая, виж колко малко остана...! Опитай с лъжичка мед разтворена в чаша топла вода. На мен ми помага. Сигурна съм, че ще успееш! :524
При мен глад няма, но дойде студа ... Снощи сън не ме хвана в продължение на часове. А пък днес дали заради недоспиването, дали от преумора (вчера спретнах едно основно почистване на къщата), но ми е много отпаднало. За това го раздавам по-спокойно и не си давам много зор за нищо. А пък ума ми е зает главно с обмисляне на менюто за утре. То не че кой знае какво меню ще бъде, но все пак... :D
Хайде, мацки, малко остана! Лека последна детокс-вечер на всички! И не забравяйте да се насладите на прекрасната гледка, която ни предлага луната тази вечер! :922
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот danid » Пон 11 Авг 2014, 10:38

СИгурно съм останала само аз, но да отчета втори ден детокс, а от сряда мисля да се хвърля на диетата против алергии, че нещо не се чувствам добре напоследък...

Захранихте ли се вече Бъни и Зеза? Мирони, ти днес ли приключваш?

Дамяна, получиха ли се нещата при теб?

Успешен ден

Мисля здраво да се върна на детоксовото хоро, че всички болежки и килца се върнаха :126, така че до нови срещи по детоксово време
danid
Философска система

Мнениеот cchery » Пон 11 Авг 2014, 13:43

Влизам да се "добавя" за днешния ден :1062 - реших, че ми трябва детокс..... ей така, просто за самочувствие. И днес сутринта си изпих солта и ..... сега си хапвам динка :) . Смятам само за днес да се прочистя. Просто за начало.

Бъни, и аз като тебе..... вече съм 3 кг отгоре от любимите ми 67..... Това е тенденция, която тръгна от март и я затвърдих със счупването на ходилото, когато се обездвижих..... Ще ми се да преодолея тази инерция, защото не се чувствам добре. Та така - днес ОТПОЧВАМ. :954
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Следваща

Назад към Детоксикация по пълнолуние