А Септемврийския Детокс къде е?

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Sladka Debelanka

А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте момичета, мисля, че днес трябва да започнем 3 дневен детокс. Някой с мен?
Булка Марулка

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от Булка Марулка »

Здравей!

Аз се бях отплеснала, а и мотивацията ми нещо липсва. Не само за детокс, а за живот изобщо. Утре ще пробвам да се присъединя с 3 дни на цитрусов фреш.
Sladka Debelanka

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от Sladka Debelanka »

Я се стягай Булке! Аз започнах и като гледам съм сама :( Айде прави ми компания и дай по-ведро! С детокса ще дойде настроението :)
zdravez

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от zdravez »

Привет, дружина! И аз съм на линия за този детокс че нещо това лято съм за :1058 . Така както съм я подкарала скоро пак ще се търкалям :lol: .
Булка Марулка , всеки има такива дни. Не се отчайвай и погледни на нещата от друг ъгъл. :922 .

Срам ме е да кажа от колко стартирам, но се надявам крайният резултат да е добър . Успех на всички !!!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от Ванчето »

Здравейте детокс-мацки !!! :922
Много се радвам,че няма да съм сама и този месец... Събрахме се... :222 !
Аз вчера писах в старата тема, но пък браво на Сладка, че е пуснала нова. Аз стартирах днес сутринта. За сега всичко си върви нормално и без изненади. Преди малко ми пригладя много, но си взех една чаена лъжичка пчелен прашец да смуча и ми се размина. За довечера ако много стане зор съм си приготвила една вкусна диничка. С течностите за сега вървя нормално.
Ами май това е от мен!
Вие как изкарахте първия ден? :)
Никога не е късно за ново начало!
Sladka Debelanka

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от Sladka Debelanka »

Аз оусбах темата ей така, защото гледам от няколко дни няма нищо. Даже не съм я пуснала както трябва, извинете ме. Вчеращния ми ден беше ужас, цял ден супер и вечерта ме поканиха на рожден ден и всичко по дяволите, но днес съм на линия! Вие как сте?
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от bubalina »

Хайде скок и аз в темата :) От днес за 2 дни. Трябва да го изкарам!!! Много ми е важен този детокс!
Успех мацки!
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от Ванчето »

Добър втори детокс-ден!
Увеличава се групичката, това е хубаво!
Бубе, щом е толкова важно за теб да успееш, стискам ти палци! :524
Ех, Сладке, малко неприятно се е получило при теб с този рожден ден... Но пък ако си изкараш от тук до края както трябва, пак ще е добре. Следващия път повече! :razz: Я разкажи как са нещата при теб, успяваш ли да задържиш свалените килограми от конкурса?
Zdravez,Булке, Мира, желая успех и лек детокс и на вас!
При мен изненади няма. Всичко си върви по план, дори вчера преизпълних плана с течностите... :lol: Само дето снощи като си легнах и ме хвана едно безсъние... Ужас! Въртях се в леглото до 2,00 ч и няма заспиване... Чак ме хванаха нервите! А тази сутрин се събудих преди да ми е звъннала алармата - нещо доста НЕ типично за мен... :1062 За пореден път се убеждавам, че детокса прави чудеса! :221
Ами за сега толкова! По-късно може пак да се включа! Успех, момичета!
Никога не е късно за ново начало!
zdravez

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от zdravez »

Здравейте, момичета! Отчитам втори успешен ден :1216 . Мислих днес да отида и на зумба , но от градината ми се обадиха че малкият вдигнал температура.
Учудващо този детокс пия много течности -3-3,5 л на ден , преди едва ги докарвах до 2 л.
Булка Марулка, как си?
Бъни, и при мен беше нещо подобно:по -късно си легнах , а сутринта- в 5 часа се събудих.
bubalina, успех и от мен!
Хайде момичета, дръжте се -не остана.Утре и захранваме..... :1216
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от danid »

Ето ме и мен, и аз на трети ден, без никакви забежки, даже снощи и на танци отидох. От предишния детокс до вчера сутрин бях 6 кг надолу. Това е благодарение на диетата против алергии, която изкарах веднага след детокса. Не вярвах, че мога месец без сладко.

С течностите обаче съм доста зле този детокс, но в къщи е така. Днес вече съм на работа и се надявам да наваксам. Само първия ден обаче пих солта, но се надявам ефекта да е добър, въпреки това и утре да отчета -8 кг за месец.

Успех днес и в захранването
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
rosa_bg

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от rosa_bg »

Привет дружина!
Помните ли ме? Вчера случайно погледнах календара да видя кога е пълнолуние и доста спонтанно реших да си направя детокс. Днес успешно премина и вторият ми ден и реших, че вече мога да се похваля. Дано и захранването мине леко!
Успех на всички утре! :922
Заключено