Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

А Септемврийския Детокс къде е?

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве

Модератор: cchery

А Септемврийския Детокс къде е?

Мнениеот Sladka Debelanka » Нед 07 Сеп 2014, 08:08

Здравейте момичета, мисля, че днес трябва да започнем 3 дневен детокс. Някой с мен?
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/whaiegk/]
Изображение
Sladka Debelanka
Аз пиша, пиша вече час

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнениеот Булка Марулка » Нед 07 Сеп 2014, 10:44

Здравей!

Аз се бях отплеснала, а и мотивацията ми нещо липсва. Не само за детокс, а за живот изобщо. Утре ще пробвам да се присъединя с 3 дни на цитрусов фреш.
Изображение
Булка Марулка
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот Sladka Debelanka » Нед 07 Сеп 2014, 11:16

Я се стягай Булке! Аз започнах и като гледам съм сама :( Айде прави ми компания и дай по-ведро! С детокса ще дойде настроението :)
Изображение
Sladka Debelanka
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот zdravez » Нед 07 Сеп 2014, 11:42

Привет, дружина! И аз съм на линия за този детокс че нещо това лято съм за :1058 . Така както съм я подкарала скоро пак ще се търкалям :lol: .
Булка Марулка , всеки има такива дни. Не се отчайвай и погледни на нещата от друг ъгъл. :922 .

Срам ме е да кажа от колко стартирам, но се надявам крайният резултат да е добър . Успех на всички !!!
zdravez
Постописец на месеца

Мнениеот Ванчето » Нед 07 Сеп 2014, 16:11

Здравейте детокс-мацки !!! :922
Много се радвам,че няма да съм сама и този месец... Събрахме се... :222 !
Аз вчера писах в старата тема, но пък браво на Сладка, че е пуснала нова. Аз стартирах днес сутринта. За сега всичко си върви нормално и без изненади. Преди малко ми пригладя много, но си взех една чаена лъжичка пчелен прашец да смуча и ми се размина. За довечера ако много стане зор съм си приготвила една вкусна диничка. С течностите за сега вървя нормално.
Ами май това е от мен!
Вие как изкарахте първия ден? :)
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот Sladka Debelanka » Пон 08 Сеп 2014, 07:56

Аз оусбах темата ей така, защото гледам от няколко дни няма нищо. Даже не съм я пуснала както трябва, извинете ме. Вчеращния ми ден беше ужас, цял ден супер и вечерта ме поканиха на рожден ден и всичко по дяволите, но днес съм на линия! Вие как сте?
Изображение
Sladka Debelanka
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот bubalina » Пон 08 Сеп 2014, 08:00

Хайде скок и аз в темата :) От днес за 2 дни. Трябва да го изкарам!!! Много ми е важен този детокс!
Успех мацки!
Изображение
Аватар
bubalina
В началото бе словото

Мнениеот Ванчето » Пон 08 Сеп 2014, 09:07

Добър втори детокс-ден!
Увеличава се групичката, това е хубаво!
Бубе, щом е толкова важно за теб да успееш, стискам ти палци! :524
Ех, Сладке, малко неприятно се е получило при теб с този рожден ден... Но пък ако си изкараш от тук до края както трябва, пак ще е добре. Следващия път повече! :razz: Я разкажи как са нещата при теб, успяваш ли да задържиш свалените килограми от конкурса?
Zdravez,Булке, Мира, желая успех и лек детокс и на вас!
При мен изненади няма. Всичко си върви по план, дори вчера преизпълних плана с течностите... :lol: Само дето снощи като си легнах и ме хвана едно безсъние... Ужас! Въртях се в леглото до 2,00 ч и няма заспиване... Чак ме хванаха нервите! А тази сутрин се събудих преди да ми е звъннала алармата - нещо доста НЕ типично за мен... :1062 За пореден път се убеждавам, че детокса прави чудеса! :221
Ами за сега толкова! По-късно може пак да се включа! Успех, момичета!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот zdravez » Пон 08 Сеп 2014, 19:01

Здравейте, момичета! Отчитам втори успешен ден :1216 . Мислих днес да отида и на зумба , но от градината ми се обадиха че малкият вдигнал температура.
Учудващо този детокс пия много течности -3-3,5 л на ден , преди едва ги докарвах до 2 л.
Булка Марулка, как си?
Бъни, и при мен беше нещо подобно:по -късно си легнах , а сутринта- в 5 часа се събудих.
bubalina, успех и от мен!
Хайде момичета, дръжте се -не остана.Утре и захранваме..... :1216
zdravez
Постописец на месеца

Мнениеот danid » Вто 09 Сеп 2014, 09:43

Ето ме и мен, и аз на трети ден, без никакви забежки, даже снощи и на танци отидох. От предишния детокс до вчера сутрин бях 6 кг надолу. Това е благодарение на диетата против алергии, която изкарах веднага след детокса. Не вярвах, че мога месец без сладко.

С течностите обаче съм доста зле този детокс, но в къщи е така. Днес вече съм на работа и се надявам да наваксам. Само първия ден обаче пих солта, но се надявам ефекта да е добър, въпреки това и утре да отчета -8 кг за месец.

Успех днес и в захранването
danid
Философска система

Мнениеот rosa_bg » Вто 09 Сеп 2014, 23:42

Привет дружина!
Помните ли ме? Вчера случайно погледнах календара да видя кога е пълнолуние и доста спонтанно реших да си направя детокс. Днес успешно премина и вторият ми ден и реших, че вече мога да се похваля. Дано и захранването мине леко!
Успех на всички утре! :922
Изображение
rosa_bg
Шампион по спам!

Мнениеот Ванчето » Сря 10 Сеп 2014, 00:55

Ехооо, ето ме...!
Малко по никое време, но докато цял ден се каня да пиша и то взе, че стана утре... :lol:
Розичке, как да не те помним ??? Супер си решила за детокса, но на мен ми стана интересно как се съчетава той с диетата ти? Или пък си е както с нормален начин на хранене, просто спираш да ядеш за няколко дни... :roll: Знам ли... :1044
Данид, браво за танците! Аз на този детокс толкова отпаднала се чувствах, а пък ти дори за танци си събрала сили! Стискам ти палци да успееш да отчетеш желаните от теб минуси! Но пък се чудя, 8 кг не са множко за един месец?
И аз като Zdravez този път изпих по-големи количества течности отколкото други пъти. И то без да се насилвам. Но пък имах страшно много работа вкъщи и вчера вечерта в един момент вече имах усещането, че ще припадна от преумора! Е, не припаднах (Слава Богу :) ), но днес си поспах по докъсничко... От утре започва учебната година и ще забравя трайно за такова спане! Е то и не само аз де...! :222
Но пък в крайна сметка мога да се поздравя с поредния успешно приключен детокс! Вече си мисля за менюто за захранване.
Сладке, аз пак да питам: Как са нещата при теб, успяваш ли да задържиш свалените килограми?
Хайде, мацки, свърши и този път! :222 Да не забравите да наминете, за да кажете какви минуси отчитате!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот miracle11 » Сря 10 Сеп 2014, 07:59

Здравейте момичета,
и аз правих детоксикация, като вчера бях само на диня и мин.вода през деня, а за вечеря 1/2 домат.
Сутрин имах страшно много енергия, но пък постоянно изпитвах глад (пиех топъл чай и успявах да се справя) и лека мускулна слабост.Имах и леки главоболия и се надявам детокса да е премахнал напълно мигрената ми.Преди 4 години правих три поредни детокса и нямах пристъпи на мигрена, беше изчезнала, за което БЛАГОДАРЯ :923 на незаменимия ни Д-р Михайлов!
Момичета разделих се само с 1.5 кг., но аз нямам нужда от сваляне на килограми.Целта ми е ЗДРАВЕ - регулиране на хормони, изчистване на черния дроб и червата, имам и гъбички, мигрената, проблеми със съня и нервите.Бях кърмачка цели 2г. и 4 мес. до преди два мес. и половина и сега смятам да си изчистя организма и да си подсиля имунната с-ма.Имам само една молба - до споделите какво меню сте си подготвили за днес.

Желая на всички ви позитивизъм, успешни детоксикации и най-вече ЗДРАВЕ!
miracle11
Една птичка пролет не прави

Мнениеот danid » Сря 10 Сеп 2014, 08:01

Добро утро, не станаха 8, но за 500 грама няма да правя драми.

Бъни, това е ефекта на 2-та детокса + 2 кг, които диетата без млечни и глутен ми помогна да сваля. То от ориз и картофи изобщо не ми се ядеше, а и бях на море, а там ако не се прекалява също свалям 1-2 кг. Реално не е добре да се свалят 8 кг за месец, но мисля, че с всичко вече изброено беше нормално и не съм се насилвала по никакъв начин. Лошото е, че снощи ми се обади студовата алергия. Странна работа - месец на диета за алергии, няколко поредни стриктни детокса и да се появи. Дано е добър знак, все пак по време на детокса може да е лечебна криза. Ще видим.

С водата и вчера бях доста зле, може би затова не свалих 3 кг този детокс, но сега е важно как ще продължа натам. Надявам се днес да се замъкна пак на танци и ако и следващата седмица не изкръшкам ще си ги включа пак трайно в програмата. Мисля си дали пак да не изкарам 1-2 седмици на диетата за алергии. Може би трябваше да се захраня по-продължително след нея, но някакси не се получи на морето. Имам време да мисля до утре.

Успешно захранване и прекрасен ден на всички и успех на всички ученици тук и по света :329
danid
Философска система

Мнениеот zdravez » Сря 10 Сеп 2014, 19:03

Здравейте, момичета!
Вчера за мен беше един много труден ден-за първи път ми се случва.Малко след като изпих ансола започнаха силни коремни болки на спазми и така цял ден. А от :1111 не излезнах цял ден-нямаше да ми е толкова притеснено ако не бях на работа.Вода не ми се пиеше-едва изпих 1, 5 л. Вечерта като се прибрах хапнах 1 варен картоф. Днес съм по-добре. На обяд -салата варен картоф, за вечера:същото+ салата домат и краставица.Сутринта кантара показваше -3 кг..Дано успея да ги задържа. Мисля да мина на разделно хранене. :922 ви всички
zdravez
Постописец на месеца

Следваща

Назад към Детоксикация по пълнолуние