А Септемврийския Детокс къде е?

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от bubalina »

Привет мацки в тая късна доба... Ама да мина на отчет и в леглото.
Изкарах детоксааааааааа :1216 Захраних се днес,не съм се теглила тези дни-утре сутрин ще видим цар кантар какво ще каже. Не очаквам много(пиенето ми куцаще нещо...докрвах ги само до 2,5 л),по важно за мен бе да издържа, за да мога да продължа смело напред. Отгледала съм си едни прекрасни килца -за 1 година от 67-68 станах 73 :126 Е,започва отстраняването!
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от Ванчето »

Здравейте!
Браво, Бубе!! Беше важно за теб и успя!
Zdravez, как си, премина ли вече неразположението? Стискам палци всичко да е ок!
Данид, браво и на теб! Права си, за 0,500 гр няма да издребняваме сега... :222 Наистина 7,5 кг за такъв период от време си е доста добър резултат, дори отличен! Ако не е тайна, ти колко килограма имаш още да сваляш?
Miracle, съжалявам че чак сега влизам и няма да ти отговоря на въпроса навреме... Аз лично от началото на тази година станах голяма почитателака на двудневното захранване след детокс. Така постигам и задържам много по-добри резултати. Идеята е първия ден да си само на растителна сурова храна и чак на втория да преминеш на зеленчуци претърпели топлинна обработка. Аз днес сутринта си хапнах задължителните овесени ядки, преди обяд - една синя слива, за обяд зелена салата с краставичка и малко доматче овкусена само с лимонов сок. След обяд отново хапнах една слива ( абе днес открих сезона на сините сливи... :1062 ), а за вечеря се спрях на салата с авокадо и домат отново овкусена само с лимон. За утре за обяд ще хапвам броколи подправено с копър, зехтин и лимон, а за вечеря реших да си направя задушени картофи с чесън и копър. Ами това е, надявам се да съм била полезна!
Ами след като вече написах какво съм хапвала днес и какво ще си хапна утре, то май не остана кой знае какво друго за рзказване... :lol: Освен може би да споделя с вас , че за първи път ми се случи ефекта от ансола да продължава и в деня на захранването...
Резултати ще отчета утре, но предчувствам, че ще съм доволна !
Никога не е късно за ново начало!
zdravez

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от zdravez »

Здравейте!
Бъни, вече съм значително по-добре, след като вчера се наложи да изпия 1 хапче против разтройство.И коремните спазми отминаха ....Е явно този месец не ми е било време за детокс. Браво на всички, които се включиха :326
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от danid »

Бъни, имам много за сваляне аз, принципа на Мечо Пух важи с пълна сила в случая. От миналата година до сега бях качила 17, така че минимум още 10, но да не говорим, че и още 10 имам за да се приближа до теглото от преди първата ми бременност :221, пък за теглото от преди сватбата изобщо няма да отварям дума... Надявам се да се взема в ръце най-накрая и да се преборя с тези килограми.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от Ванчето »

Здравейте!
Този път доста закъснях с отчета след детокса, но имахме гости за 5 дни и съвсем не ми оставаше време за форумстване...
Много бях доволна от постигнатия резултат този месец - след двудневното захранване кантара отчете 59,600 кг. ! Не бях виждала 5-ца от години! Но за съжаление не успях да задържа нищо от сваленото...
Данид , успех ти желая! Дано успееш да постигнеш така желаните резултати! :524
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: А Септемврийския Детокс къде е?

Мнение от cchery »

Бъни написа:Здравейте!
Този път доста закъснях с отчета след детокса, но имахме гости за 5 дни и съвсем не ми оставаше време за форумстване...
Много бях доволна от постигнатия резултат този месец - след двудневното захранване кантара отчете 59,600 кг. ! Не бях виждала 5-ца от години! Но за съжаление не успях да задържа нищо от сваленото...

Бъни, без значение, че не си ги задържала...... заслужаваш си :826 :826 :954 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено