Детоксикация

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
didi_ni

Детоксикация

Мнение от didi_ni »

Здравейте, аз съм нова във форума. На 54 години. Искам да споделя и моя опит с детокса. Първо бях попрочела доста материали на д-р Михайлов и така да се каже започнах с детоксикацията миналото лято. Всеки месец на пълнолуние правя прочистването, но все още не съм правила по 3 дни.Само 24 часа на фреш сокчета както са описани от Доктора с цитросови плодове, чай, минерална вода. Когато пълнолунието е в събота или неделя включвам и английската сол. Резултата за мен е изключителен за тая една година 6-7 килограма надолу и ги задържах, максимално отказване от вредни храни и най-важното справяне със здравословни проблеми - високо кръвно, висок холистирол. В резултат на детоксикацията тия заболявания останаха някъде в миналото. Благодаря на д-р Михайлов за напътствията и на всички форумци за опита. Чета всичко споделено и взимам идеи и поправям грешки ако съм допуснала такива благодарение на споделения опит от форумците и Доктора.
Milenita Bonita

Re: Детоксикация

Мнение от Milenita Bonita »

didi_ni написа:Здравейте, аз съм нова във форума. На 54 години. Искам да споделя и моя опит с детокса. Първо бях попрочела доста материали на д-р Михайлов и така да се каже започнах с детоксикацията миналото лято. Всеки месец на пълнолуние правя прочистването, но все още не съм правила по 3 дни.Само 24 часа на фреш сокчета както са описани от Доктора с цитросови плодове, чай, минерална вода. Когато пълнолунието е в събота или неделя включвам и английската сол. Резултата за мен е изключителен за тая една година 6-7 килограма надолу и ги задържах, максимално отказване от вредни храни и най-важното справяне със здравословни проблеми - високо кръвно, висок холистирол. В резултат на детоксикацията тия заболявания останаха някъде в миналото. Благодаря на д-р Михайлов за напътствията и на всички форумци за опита. Чета всичко споделено и взимам идеи и поправям грешки ако съм допуснала такива благодарение на споделения опит от форумците и Доктора.
Аз за съжаление не успявам да пиша доста често,но когато мога чета форума. Поздравления за постигнатите успехи и за проявената воля,Диди! Дано така бъде и за напред! Дай Боже и добро здраве и позитивизъм! :940

Поздрави!
Миленита :954
Публикувай отговор