И ноемврийския детокс набира с пълна сила!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Sladka Debelanka

И ноемврийския детокс набира с пълна сила!

Мнение от Sladka Debelanka »

Някой са се включи с мен утре?
Antonelly

Re: И ноемврийския детокс набира с пълна сила!

Мнение от Antonelly »

Аз съм с теб ! :922 На какво ще си ? Сокове, плодове ? Аз мисля да съм на сокове и ако пригладнея парченца грейпфрут, че много го харесвам :)
Sladka Debelanka

Re: И ноемврийския детокс набира с пълна сила!

Мнение от Sladka Debelanka »

Аз ще съм на цели плодове п;редполагам мандарини, защото всичките дни съм на работа о цял ден.
Antonelly

Re: И ноемврийския детокс набира с пълна сила!

Мнение от Antonelly »

Аз ще съм на грейпфрути с белтъци, аз също съм на работа и мисля, че ще ми е лесно за изпълнение, тъй като съм в офис. Изпих си солчицата, даже подейства вече , а преди ме хващаше чак на втория ден, а вече два пъти се отчетох :1114

Хайде, пиши как върви и успешен детокс ! :922
Булка Марулка

Re: И ноемврийския детокс набира с пълна сила!

Мнение от Булка Марулка »

Привет! :922
На линия съм! Малко ми е течността, може би около 2 литра вода, 2 кафета и литър фреш от грейпфрут. Обикновено пия повече вода, но днес не ми се получи. Утре пак по същият ред :)
Успех момичета!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: И ноемврийския детокс набира с пълна сила!

Мнение от Ванчето »

Привет на малката детоксваща дружинка!
От днес се присъединявам и аз. Вчера не успях да се мотивирам достатъчно, но тази сутрин още със ставането си изпих солчицата... :1062 Ще съм на портокалов сок, мандаринки и много чайчета.
Как са нещата при вас?
Никога не е късно за ново начало!
naskomimi

Re: И ноемврийския детокс набира с пълна сила!

Мнение от naskomimi »

Здравейте, момичета!
Много ви се радвам! Стискам палци за успешен детокс!
Иначе аз този месец се издъних....Не се включих вчера и онзи ден, а какво плюскане правих през тези дни...не е истина :126 Много ме е срам от себе си и тези 2.5 кг. си ги качих като стой та гледай от предишния детокс...Да не говорим за какво еденье става дума по празниците, дето наближават...не ми се мисли как докато се усетя ще стана с 4-5- отгоре.... :oops:

Смятам днес да се отсрамя.
Днес съм на ябълки и ансол, разбира се. Започват ми първите занятия /записах още една магистратура/ и няма да мога да пия толкова течности, колкото трябва, но поне да не ям и да се разтоваря.

Целувки на всички и пишете!
:329
Булка Марулка

Re: И ноемврийския детокс набира с пълна сила!

Мнение от Булка Марулка »

Късно се отчитам, но да не пропусна :) Успешен детокс с - 4 кг, предимно от задържани течности.
Заключено