Да изпратим годината с детокс през декември

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
diva

Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от diva »

Здравейте, момичета!
Предлагам заедно да изпратим годината с детокс преди празници :)
През март беше последният ми месечен детокс по пълнолуние след серия от шест поредни детокса за миналата зима. Сега очаквам с нетърпение /да, точно с нетърпение/ дните преди пълната луна.
Утре ще си подготвя плодове за трите дни. И да не забравя да мина през аптеката за английската сол ;)
Ще бъда тук...
Очаквам ви, за да си правим компания.
:954 :954 :954
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от danid »

И аз съм твърдо решена този път, петък без сол, събота и неделя по всички правила.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
diva

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от diva »

Дани, радвам се на компанията ти!
Дано и други се включат.
А аз вече си имам цитруси, разделени по дни. Ансола ме чака ;)
Сутрин /през ден/ с приятелка ходим на разходка, затова съм решила, за да нямам изненади, да си изпия солта като се върна. Това ще е около 9 часа. Предполагам, че няма да е късно. Тогава и ще цедя сокове, но ще наваксам за деня.
Хубава вечер и... да си пожелаем успешен детокс!
:954 :954 :954
diva

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от diva »

Сега виждам, че си писала за неделя...
До колкото видях, пълнолунието е на 06-12-2014, 14:27... Би трябвало детокса да е в четвъртък, петък и събота, а в неделя захранването...
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от cvety_rz »

Привет мривет и от мен :954
Този месец смятам да се включа.Някак си изпитах огромно желание да направя един 3 дневен детокс като започна от 04.12. Поглеждам календара и какво да видя ,че то било идеалното време. Тялото си знае кога кое и как :222 Успех на всички детоксващи.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
mira_b

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от mira_b »

Включвам се и аз. Както всеки месец, така и сега се придържам към правилата. Но съм и на работа и съчетавам, така, че да няма много изненади.
Днес започвам с чай, ансола ще е по-късно, като се прибера на обед от работа. Лек и спорен ден
:922
diva

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от diva »

Привет, момичета! :) :) :)
Радвам се, че хубава компания ни се получава :954
Стартирах днес по правилата и сега със сокчета се глезя ;)
Успешен ден на всички!
Мира, Цвети, Дани, :923 :923 :923
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от VIKI1023 »

Момичета,отдавна не съм се включвала,но от утре съм с вас.Не съм правила детокс от дълго време и имам наложаща нужда от прочистване.Успех на всички!
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от cvety_rz »

Днес съм се захванала с основно почистване както на тялото така и на електрониката.Теглих едни приложения от руски сайтове и познайте какво ми се случи на лаптопа :mrgreen: Дет се вика всички на чисто ще започваме :1062 Успех на всички ни с поставените цели :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
diva

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от diva »

Браво, Вики!
Чудесната ни компания се увеличава!
Успех! :)

А сега да отчета успешен първия ден. Току-що изпих последната си чаша сок. На днешната сметка имам, освен четирите литра сок и около литър и половина чай. Имах нужда от топлината на чайчетата. Би трябвало да съм свикнала вече с усещането за студ, но днес... пак се смразих. Топъл чай и по-дебела завивка ми бяха помощниците днес. Мисля скоро да се отправям към Сънчо...
Лека нощ!
И утре пак всички да продължим! :954
diva

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от diva »

Цвети, това се казва детокс ;) И вътре и вън да е чисто!
:923
Заключено