Да изпратим годината с детокс през декември

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
diva

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от diva »

Добро утро! :954 :954 :954
Това е ефекта от детокса - наспивам се бързо и съм ранобудна :)
Изпих си солта и сега ще си почета, че тъмницата навън не предполага други дейности.
Днес луната ще е най-закръглена и нека като си тръгне да вземе и нашите окръглености :lol:
Успешен ден на всички, особено на детоксващите!
:923 :923 :923
mironi

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от mironi »

Привет и от мен!
Този месец и аз реших да изкарам 2 дни - започнах вчера на сокове! Чувствам се прекрасно! Наспах се добре - както винаги по време на детокс. Добре че днес е събота и ще мога да си стоя на топличко и да съм на забавен режим. Размазала съм се тотално. Тъкмо мъжът ми ме бъзика, че нещо единият процесор не ми работи!!!
Успех на всички! Дано всичко, което не ни е необходимо да напусне душите и телата ни!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от cvety_rz »

Голяма мерак за почистване ме е обхванал значи :mrgreen: Днес планувах да почивам и мързелувам.Децата са в майкини, съпружеското тяло е на село а аз съм самичка и вместо да я карам по план като се разчистих......едно такова основно.....както се казва жена и вода като тръгнат няма спиране :1062 Днес е последният ден, да държим фронта.Вече ми се похапва нещо по така основно, но и утре е ден :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от VIKI1023 »

Здравейте,малко остана,мислете утре за захранването!Успех на всички!
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
diva

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от diva »

Поздравления, момичета!
То и не остана до утре :)
Този месец детоксвах в компанията на мъжО. Той мрънка, аз доказвам ползите. :lol:
Захранването съм го измислила още преди детокса, че трябваше да убедя домочадието, че никулден е миналата събота :lol:
За утре съм му обещала варени картофи с лук, пресен киселец и лапад за обяд. Ама той мрънка за ориз. Та ще приготвя и ориз със зеленчуци. Аз ще си го хапна за вечеря. Сигурно ще му добавя пак малко пресни зеленийки. Утре ще си идем до село, та ще имам възможност да си набера зелении, пресен чесън и други зеленчуци.
От днешния ден и аз съм много доволна. Цвети, и мен ме хвана муза за чистене, но ти водиш в класацията с основното ;)
Лека и топла вечер!
:923
diva

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от diva »

Привет!
Да си направя нещо като... отчет :)
В неделя се захраних, както си бях планирала. Много съм доволна от себе си :)
Тази сутрин се претеглих и резултата ме зарадва - минус 2,5 кг.
Гледам, че следващата пълна луна се пада на 5 януари. За тридневен детокс не си мисля, но еднодневен... Ще съм тук :)

Има още време за писма до Дядо Коледа ;)
Весели празници!
:923 :923 :923
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Да изпратим годината с детокс през декември

Мнение от cvety_rz »

Аз пък се изложих днес с яденето и сега не се чувствам комфортно :328 За килограми не мога да кажа, защото не съм се теглила.Смятам да се изтегля на 01.01. 2015 и да видя как ще започна новата година.
Диве, браво.Пожелавам ти да запазиш разултата :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Заключено