Нова година, нов детокс!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Bumi

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Bumi »

Здравейте момичета! Нова съм във форума. До сега само ви следих и то основно с безценните ви съвети покрай боледуванията на дъщеричката ми, която е на 3, 5 годинки. Но в петък вечерта случайно попаднах на темата за новия детокс и се амбицирах. За детокса съм чела още през бременноста, но не съм правила. Все моментът не беше подходящ, но сега събрах смелост, още повече, сеха съм в отпуск. Искам да ви споделя, че досега не съм гладувала, не съм се подлагала на никакви диети. Не вярвах, че ще се справя. Вие ми дадохте кураж, БЛАГОДАРЯ ВИ! Да се похваля, вчерашния ден удържах, почти не усетих глад, въпреки кулинарните изкушения на мъжа ми. Имах обаче ужасно главоболие, особено от едата страна на челото. Отдавам го на синузита, с който се сдобих в резултат на алергична хрема. Това е и основната причена да се реша на детокса. Днес, поне за сега нямам главоболие. Стискайте палци да удържа докрай!
Искам да попитам за действието на ансола. Вчера ходих само веднъж и то чак в 10ч. вечерта. А днес още не съм ходила. Може би защото вчера бях пила кафе преди солта(мъжа ми още не беше ми го купил, както и плодовете). Днес обаче я зпих според указанията, но след това пак пих кафе. Иначе вчера си изпих 4то литра сок и още литър димяща вода. Та въпроса ми и нормално ли е това? Очаквах действието на амсола да е много по-изразено.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

Буми, добре дошла при нас! :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
vesi

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от vesi »

Здравейте! Да се присъединя и аз към вас. Започнах детокса от днес и ще го правя само два дни, защото кърмя и не знам дали бих издържала 3 дни. Избрах варианта с грейпфрутите и белтъците, защото преди години съм правила този със соковете и ми беше доста трудно. Надявам се да не повлияе зле на кърменето - инъче много се чудих дали да започна сега, но чувствам, че имам нужда. И аз имам три деца - най - малкото е на 8 месеца. Но днес големите са при баба, което е голямо облекчение за мен заради детоксикацията.
diva

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от diva »

Честита Нова година, момичета!!!
Много се радвам на оформилата се детоксваща компания тук!
Ето, записвам се и аз. Двудневен ще ми е детоксът, но така се случи. По-добре от нищо е. А и след толкова празници. ;) Е, аз бях що-годе разумна, но все пак. Детокс на пълна луна, хич не е излишен :)
Само студът вече ми идва в повече, ама ще го боря...
Успех на всички!
:923 :923 :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

Ей, банда, събрахме се! :940 :940 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
diva

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от diva »

Уффф... Много студено!
Реших да отида под горещия душ, та дано се постопля малко...
Иначе всичко си е по правилата. То не съм и очаквала друго. Дните на детокс са ми от най-лесните. Ако не беше този студ...
Имайте топла вечер! :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

Мерси подобно, Дива! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Bumi

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Bumi »

Ох, ужас! Имаме гости и мъжът ми пак е сготвил разни вкусотии! Едва удържам положението. Не чувствам глад, но при вида на храната направо ми потичат лигите! :328
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Kleo »

ДРЪЖ СЕ, БУМИ !!! :524

МАМЧЕТО 31, виж тази тема:

http://metsababa.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=1217 - кърмене и детоксикация
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от Ванчето »

Мацкииии...!
Здравейте!
Устисках фронта и втория ден! Към обяд ми пригладня доста, но оправих положението с една ябълка. С течностите съм на 6! И ДА! Днес вече се усещам много по-спокойна, хармонията между тяло и ум е налице! Като допълнителен бонус - хремата, която ме тормозеше от 5-6 дни днес просто я няма! Вчера ме боля глава и краката ги усещах сякаш имам ледени блокове на ходилата, но днес нещата са доста по-добре!

cchery написа:
Портокалина написа:И много се развълнувах като прочетох, че cchery също очаква трето детенце!
Ааааааааа, идвам да направя опровержение :1062 :1062 - не съм аз бременната. Никак даже. :)
Ето това просто не мога да го пропусна....! :D
Като прочетох поста на Портокалина и ей така :eek: започнах да гледам! :lol: Започнах да се чудя кога съм пропуснала тази новина ?!?! Добре че Черитка се намеси своевремено, за да уточни... Не че щеше да е лошо де :222

Буми, Веси, добре дошли! Успех ви пожелавам! Първият път е най-трудно! Това е момента в който пречупваш себе си - тялото и психиката си и разбираш, че волята ти е много по-голяма отколкото си предполагала! В същото време е сякаш едва сега опознаваш тялото си - разбираш колко малко всъщност му е нужно! Поне при мен беше така... :) Ако започнете да се разколебавате или имате въпроси - пишете тук! Със сигурност ще намерите така нужната подкрепа и отговорите, които са ви нужни! Още веднъж - УСПЕХ, МОМИЧЕТА!


Ами май това е от мен за сега! Лека вечер и спокойни сънища на всички! :923 :923
Последно промяна от Ванчето на 05 Яну 2015, 00:24, променено общо 1 път.
Никога не е късно за ново начало!
vesi

Re: Нова година, нов детокс!

Мнение от vesi »

Още не съм се разколебала, но ми е трудничко - боли ме главата и все се чудя дали няма да оплескам кърменето. Засега няма промяна - детето си суче. Само тая глава болиии. Дано утре е по - добре. Че много искам точно утре, когато е пълнолуние да устискам.
Заключено