Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Нова година, нов детокс!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве

Модератор: Мърмори

Нова година, нов детокс!

Мнениеот Портокалина » Чет 01 Яну 2015, 21:34

Здравейте, момичета!
След кулинарното издевателство, което си причиних по празниците (което продължава и в момента, в който пиша този пост :128 ), сега е време за детокс. И понеже отдавна само се каня :124 , сега реших, че ще пусна тема, за да няма мърдане! :1058
Пълнолунието е на 5 януари, понеделник, в 06:54, така че започваме в събота, 3 януари!
Призовавам всички детокс-ентусиасти да се включват с пълна сила, че ще имам крещяща нужда от подкрепа. :922
Истината е, че душата и тялото ми копнеят за почивка във всякакъв смисъл - психическа, физическа, от храна, от всичко! Килограмите за сваляне след раждането бяха станали 3, сега отново са 5 :128 Появиха се и някои здравословни сигнали, че трябва да изчистя тялото си. И понеже от всички видове почивки най-лесната за изпълнение (хич няма да е лесна, но друга почивка е немислима) на този етап ще е детоксът, затова реших да стартирам годината с него!
Утре ще прескоча до Метро за по една щайга с портокали, грейпфрути и няколко лимона, ансолът е на линия и... в събота стартирам.
Кой е с мен? :222
Последна промяна Портокалина на Чет 01 Яну 2015, 21:42, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
Портокалина
Шампион по спам!

Re: Нова година, нов детокс!

Мнениеот Kleo » Чет 01 Яну 2015, 21:37

Портокалина, аз искам да бъда с теб, имам крещяща нужда от детокс! :922
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Портокалина » Чет 01 Яну 2015, 21:46

vihrogonche написа:Портокалина, аз искам да бъда с теб, имам крещяща нужда от детокс! :922

vihrogonche, благодаря ти :922
Изображение
Аватар
Портокалина
Шампион по спам!

Мнениеот Kleo » Чет 01 Яну 2015, 21:55

Значи утре трябва да си набавя английската сол, портокалите и мандаринките тогава, и ... отпочваме! :922 Аз ти благодаря за положения старт! :922 После ще бъдем много доволни и горди със себе си, сигурна съм! :922
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот mira_b » Чет 01 Яну 2015, 22:16

Здравейте! Честита 2015! Здраве и добър живот!
Дами и аз съм с Вас :922 Утре само трябва да приготвя ансола и в събота съм на линия :1216
mira_b
Писател на форума

Мнениеот Kleo » Чет 01 Яну 2015, 22:17

Супер! :923 :923 :923
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Sladka Debelanka » Съб 03 Яну 2015, 06:09

Здравейте! За много години - живи и здрави и с много минуси! Тъкмо да си правя кафето тази сутрин и си викам я да видя кога беше детокса и гледам той днес. Вече разтварям ансола и на линия! Като се гледам в огледалото искам да се гръмна!
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/whaiegk/]
Изображение
Sladka Debelanka
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот Kleo » Съб 03 Яну 2015, 11:33

Сладка, миличка, не с такава нагласа започвай детокса!
Като видиш тялото си, му благодари за всичко, което прави за теб, просто поискай от него и още нещо, става ли? :954
Аз не можах да отпочна днес, но не се отказвам изобщо, просто ще го направя двудневен, утре и вдругиден, или тридневен, ако добавя и деня след пълнолунието.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот mam4eto31 » Съб 03 Яну 2015, 12:54

Здравейте, мецанки!
За много години!

Имам молба, за доста време бях изоставила детоксите, но смятам да започна отново!
Имам 3 деца, най-малкото е на 9 месеца и още кърмя! Моля да споделите кой детокс да избера, така че да не й навредя на бебката. Растат й зъбки и доста често е с разстроен стомах и ансола малко ме притеснява. Имам бегъл спомен, че кърмачки взимаха по 1ч.л.
Изпуснах май момента с този, но поне за понеделник и вторник ще се пробвам, така че очаквам мнение по въпроса.
:923
Аватар
mam4eto31
Трошач на клавиатури

Мнениеот Kleo » Съб 03 Яну 2015, 13:13

Ансолът е половин супена лъжица, вместо цяла, да!
За други съвети не знам. Питай другите момичета.
Но главно се съобразявай със себе си и с бебето си, това е най-важното все още.
Поне според мен де... Аз лично бих се спряла на някой по-мек вариант, например цели плодове + сурови ядки, ако ми прилошава от глад, все пак още си кърмачка!
:922 :922 :922
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Ванчето » Съб 03 Яну 2015, 17:35

Честита Нова Година!
altAtwXzb7dMx6FtZoAYRWLLNL4C59Z6OeU03OMzvQD0MaL.jpg

Пожелавам на цялата детокс-групичка крепко здраве и много успешни детокси през тази година!

И аз стартирах днес. За сега всичко върви по план и без изненади.
Чаках с голямо желание този детокс! Имам голяма нужда да прочистя не само тялото, но и мислите си... Имам нужда от спокойствието и позитивната енергия, които ми носи детокса...
Успех на всички!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот bubalina » Съб 03 Яну 2015, 23:59

И аз чаках този детокс,но няма да е-неразположена съм и нямам настройка да го правя.
Успех момичета! :524
Изображение
Аватар
bubalina
В началото бе словото

Мнениеот Портокалина » Нед 04 Яну 2015, 00:02

Ех, че хубава детокси-група се заформи! Успех на всички! :524
Аз малко късно, но все пак да отчета успешен старт на първия за 2015 година детокс (не последен надявам се!). Явно съм забравила вкуса на ансола, тъй като тази сутрин не ми се стори толкова ужасен :1216 Не можах да се лиша от кафето и след като глътнах ансола си изпих традиционното еспресо с лъжичка мед - сигурно затова ансолът не ми подейства както се надявах, но и утре е ден :222 Джаснах вече близо 3 литра сок и едно чайче. Ако можеш щях да спя в тоалетната, тъй като сигурно ще стана поне 10 пъти през нощта :mad:
mam4eto31, аз така и не посмях да детоксвам докато кърмих. В теоретичната част на детокса има споделени мнения, че класическият детокс на сокове даже увеличавал кърмата (все пак цял ден се наливаш с течности), но пък съм чела и за обринати от цитрусите дупета. Ти си прецени. Може би наистина е добре нещо по-меко да избереш като вариант за разтоварване.
:1024 mam4eto31, в момента ми изглеждаш като някаква супер-жена или майка със свръхчовешки способности, затова че имаш 3 деца! Аз с едно на година и 4 месеца изпуших през изминалите 2 почивни седмици (болничък е :328 та май оттам идва целия цирк), а не мога да си представя с 3! Много се възхищавам на хора като теб! И много се развълнувах като прочетох, че cchery също очаква трето детенце! Бъдете здрави, възхищавам ви се! :826 Край на оф-топика :1024
Ох, сега отивам да спя, че ме хвана детоксово зъзнене и нямам търпение да се мушна под завивките и да поспя (ако синът ми реши) :1074
Изображение
Аватар
Портокалина
Шампион по спам!

Мнениеот Kleo » Нед 04 Яну 2015, 11:09

Отчитам успешен старт днес. Английската сол - изпита. Пия много вода. Ще хрупам ябълки. Няма да карам на сокове и този път. Успех на всички! :524
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот cchery » Нед 04 Яну 2015, 11:13

Портокалина написа:И много се развълнувах като прочетох, че cchery също очаква трето детенце!

Ааааааааа, идвам да направя опровержение :1062 :1062 - не съм аз бременната. Никак даже. :) Последният път, който ми казаха, че това е много вероятно, си счупих ходилото на левия крак :221 :221 :221 . Това стана точно на 1-и юни миналата година, а ми го предсказа една астроложка, при която бях на хороскоп. Така че, Портокалче, очаквам да не си и ти лош пророк :lol: :lol: .

Успех на всички в начинанието ЯНУАРСКИ ДЕТОКС 2015 г.!!!! :954 :954
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Следваща

Назад към Детоксикация по пълнолуние