Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Нова година, нов детокс!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве

Модератор: cchery

Re: Нова година, нов детокс!

Мнениеот Bumi » Нед 04 Яну 2015, 11:19

Здравейте момичета! Нова съм във форума. До сега само ви следих и то основно с безценните ви съвети покрай боледуванията на дъщеричката ми, която е на 3, 5 годинки. Но в петък вечерта случайно попаднах на темата за новия детокс и се амбицирах. За детокса съм чела още през бременноста, но не съм правила. Все моментът не беше подходящ, но сега събрах смелост, още повече, сеха съм в отпуск. Искам да ви споделя, че досега не съм гладувала, не съм се подлагала на никакви диети. Не вярвах, че ще се справя. Вие ми дадохте кураж, БЛАГОДАРЯ ВИ! Да се похваля, вчерашния ден удържах, почти не усетих глад, въпреки кулинарните изкушения на мъжа ми. Имах обаче ужасно главоболие, особено от едата страна на челото. Отдавам го на синузита, с който се сдобих в резултат на алергична хрема. Това е и основната причена да се реша на детокса. Днес, поне за сега нямам главоболие. Стискайте палци да удържа докрай!
Искам да попитам за действието на ансола. Вчера ходих само веднъж и то чак в 10ч. вечерта. А днес още не съм ходила. Може би защото вчера бях пила кафе преди солта(мъжа ми още не беше ми го купил, както и плодовете). Днес обаче я зпих според указанията, но след това пак пих кафе. Иначе вчера си изпих 4то литра сок и още литър димяща вода. Та въпроса ми и нормално ли е това? Очаквах действието на амсола да е много по-изразено.
Bumi
Една птичка пролет не прави

Мнениеот Kleo » Нед 04 Яну 2015, 11:23

Буми, добре дошла при нас! :940
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот vesi » Нед 04 Яну 2015, 13:50

Здравейте! Да се присъединя и аз към вас. Започнах детокса от днес и ще го правя само два дни, защото кърмя и не знам дали бих издържала 3 дни. Избрах варианта с грейпфрутите и белтъците, защото преди години съм правила този със соковете и ми беше доста трудно. Надявам се да не повлияе зле на кърменето - инъче много се чудих дали да започна сега, но чувствам, че имам нужда. И аз имам три деца - най - малкото е на 8 месеца. Но днес големите са при баба, което е голямо облекчение за мен заради детоксикацията.
vesi

Мнениеот diva » Нед 04 Яну 2015, 13:51

Честита Нова година, момичета!!!
Много се радвам на оформилата се детоксваща компания тук!
Ето, записвам се и аз. Двудневен ще ми е детоксът, но така се случи. По-добре от нищо е. А и след толкова празници. ;) Е, аз бях що-годе разумна, но все пак. Детокс на пълна луна, хич не е излишен :)
Само студът вече ми идва в повече, ама ще го боря...
Успех на всички!
:923 :923 :923
Изображение
Аватар
diva
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот Kleo » Нед 04 Яну 2015, 15:31

Ей, банда, събрахме се! :940 :940 :940
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот diva » Нед 04 Яну 2015, 19:36

Уффф... Много студено!
Реших да отида под горещия душ, та дано се постопля малко...
Иначе всичко си е по правилата. То не съм и очаквала друго. Дните на детокс са ми от най-лесните. Ако не беше този студ...
Имайте топла вечер! :922
Изображение
Аватар
diva
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот Kleo » Нед 04 Яну 2015, 19:51

Мерси подобно, Дива! :922
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Bumi » Нед 04 Яну 2015, 20:22

Ох, ужас! Имаме гости и мъжът ми пак е сготвил разни вкусотии! Едва удържам положението. Не чувствам глад, но при вида на храната направо ми потичат лигите! :328
Bumi

Мнениеот Kleo » Нед 04 Яну 2015, 20:26

ДРЪЖ СЕ, БУМИ !!! :524

МАМЧЕТО 31, виж тази тема:

http://metsababa.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=1217 - кърмене и детоксикация
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Ванчето » Нед 04 Яну 2015, 21:23

Мацкииии...!
Здравейте!
Устисках фронта и втория ден! Към обяд ми пригладня доста, но оправих положението с една ябълка. С течностите съм на 6! И ДА! Днес вече се усещам много по-спокойна, хармонията между тяло и ум е налице! Като допълнителен бонус - хремата, която ме тормозеше от 5-6 дни днес просто я няма! Вчера ме боля глава и краката ги усещах сякаш имам ледени блокове на ходилата, но днес нещата са доста по-добре!

cchery написа:
Портокалина написа:И много се развълнувах като прочетох, че cchery също очаква трето детенце!

Ааааааааа, идвам да направя опровержение :1062 :1062 - не съм аз бременната. Никак даже. :)

Ето това просто не мога да го пропусна....! :D
Като прочетох поста на Портокалина и ей така :eek: започнах да гледам! :lol: Започнах да се чудя кога съм пропуснала тази новина ?!?! Добре че Черитка се намеси своевремено, за да уточни... Не че щеше да е лошо де :222

Буми, Веси, добре дошли! Успех ви пожелавам! Първият път е най-трудно! Това е момента в който пречупваш себе си - тялото и психиката си и разбираш, че волята ти е много по-голяма отколкото си предполагала! В същото време е сякаш едва сега опознаваш тялото си - разбираш колко малко всъщност му е нужно! Поне при мен беше така... :) Ако започнете да се разколебавате или имате въпроси - пишете тук! Със сигурност ще намерите така нужната подкрепа и отговорите, които са ви нужни! Още веднъж - УСПЕХ, МОМИЧЕТА!

Ами май това е от мен за сега! Лека вечер и спокойни сънища на всички! :923 :923
Последна промяна Ванчето на Пон 05 Яну 2015, 00:24, променена общо 1 път
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот vesi » Нед 04 Яну 2015, 22:25

Още не съм се разколебала, но ми е трудничко - боли ме главата и все се чудя дали няма да оплескам кърменето. Засега няма промяна - детето си суче. Само тая глава болиии. Дано утре е по - добре. Че много искам точно утре, когато е пълнолуние да устискам.
vesi

Мнениеот Ванчето » Пон 05 Яну 2015, 00:06

vesi написа:Още не съм се разколебала, но ми е трудничко - боли ме главата и все се чудя дали няма да оплескам кърменето. Засега няма промяна - детето си суче. Само тая глава болиии. Дано утре е по - добре. Че много искам точно утре, когато е пълнолуние да устискам.

Веси, само спокойно! Няма да оплескаш нищо. Аз когато правех детокси докато кърмех кърмата ми леко намаляваше на 3-тия ден, но сина ми вече хапваше пюрета, супички, пиеше сокове и това не му се отразяваше кой знае колко много. Писала си, че твоето бебче е на 8 месеца, така че предполагам и то хапва и други неща освен кърмата, така че няма да остане гладничко :razz: . 1-2 дни след като захраниш всичко си е както преди! А главата те боли заради токсините, които "напускат" тялото... явно доста си имала да чистиш! Не знам дали ще се почувстваш по-спокойна ако ти кажа, че на следващия детокс най-вероятно няма да е така! Може да пробваш с накисване на краката в топла вода, като доливаш като поизстине. На мен това много ми помага при главоболие. И в случай, че още не си го направила - лягай колкото се може по-рано! Утре е нов ден и всичко ще бъде различно! А след това ще си много доволна и горда със себе си! :524
УСПЕХ!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот Sladka Debelanka » Пон 05 Яну 2015, 06:37

Живи ли сте?
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/whaiegk/]
Изображение
Sladka Debelanka
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот Bumi » Пон 05 Яну 2015, 08:29

Аз съм на линия. :954 Изпратих мъжа ми и малката (аз съм в отпуск :1216 ) и смятм, че днес ще е най-лесно. Чувствам се идеално!
Бъни, много благодаря за подкрепата! :922
Ако не бяхте вие, сега нямаше да се чувствам така горда със себе си. Последно на такова състояние на духа се радвах след изкаран пълен 40-дневен великденски пост. За съжаление това беше преди повече от 12-13 години! :oops:
Бъни, а относно неподозираните възможности на човек съм се убедила отдавна. След един планински преход, на слизане като се обърнах назад и като видях къде далеч, далеч в синевата е останал връх Ботев, а там бяхме едва предния ден по обяд, направо онемях! Но детокса си е съвсем ново предизвикателство и ми е много по-лесно, когато имам съмишленици.
Още веднъж благодаря за подкрепата!
Bumi

Мнениеот VIKI1023 » Пон 05 Яну 2015, 13:53

Здравейте и от мен,този месец позакъснях и затова ще карам днес и утре на детокс.Имам нужда от прочистване и ще трябва поне няколко месеца подред да съм тук! :954
Изображение
VIKI1023
Рицар на перото

ПредишнаСледваща

Назад към Детоксикация по пълнолуние