Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

През МАРТ с ДЕТОКСА сме в КОМБИНА, цялата МЕЧЕШКА дружина!!!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве

Модератор: cchery

През МАРТ с ДЕТОКСА сме в КОМБИНА, цялата МЕЧЕШКА дружина!!!

Мнениеот Kleo » Пон 16 Фев 2015, 12:22

Както се вижда тук, Пълнолунието през месец Март ще е на 5 март в 15.08 часа българско време и ще е в знака Дева. Това означава, че детоксът е в дните 3, 4 и 5 март. Кой ще прави детоксикацията през женския месец? Аз още обмислям дали да я правя. Но пък реших да пусна тема, че времето си тече, а февруари е къс месец.
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Re: През МАРТ с ДЕТОКСА сме в КОМБИНА, цялата МЕЧЕШКА дружин

Мнениеот mam4eto31 » Пон 16 Фев 2015, 13:26

Цоп тук! Този път съм решила и трите дни да я правя!
Аватар
mam4eto31
Трошач на клавиатури

Мнениеот Kleo » Вто 17 Фев 2015, 07:20

mam4eto31 написа:Цоп тук! Този път съм решила и трите дни да я правя!

Мони, добре си дошла в темата :923 Успешен детокс през март ти желая :524 Аз може би ще се спра на двудневен вариант, но още го обмислям предвид житения режим и неговото пълно приключване буквално дни преди този детокс :1044
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот YouCantCutMyWings » Сря 18 Фев 2015, 14:45

И аз ще се пробвам, но от 4ти, че на 3ти си имам рожденик и най-вероятно няма да устоя на тортата :)
YouCantCutMyWings
Една птичка пролет не прави

Мнениеот Kleo » Сря 18 Фев 2015, 16:08

YouCantCutMyWings написа:И аз ще се пробвам, но от 4ти, че на 3ти си имам рожденик и най-вероятно няма да устоя на тортата :)

Значи може с теб да сме заедно на 4-ти и на 5-ти март, нали? :222
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Kleo » Съб 21 Фев 2015, 20:23

Изображение

Припомням си, че февруари е къс месец и всъщност детоксът малко по малко наближава :222 Може да започна да се снабдявам с някои неща, като започна от английската сол :plezya se понеже ми е най-неприятната част като цяло. Реших, че ще детоксикирам на 4-ти и на 5-ти март, може би ще съм на цели плодове /ябълки или цитруси/, чай, вода и ансол :1216 Ами това е засега от мен. Кои ще се включат в мартенската детоксикация? Хайде, да се поразмърдаме! Пролетта идва, както и нашият, Женският месец :329 :922

Изображение
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот bubalina » Съб 28 Фев 2015, 00:13

Размърдвам се :123 На 90 дневната диета съм,но ми се иска да се включа в детокса.Ще видя как ще си наглася дните :222
Изображение
Аватар
bubalina
В началото бе словото

Мнениеот Kleo » Съб 28 Фев 2015, 09:33

Ще те чакаме, Бубка! :922

Изображение
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Bumi » Пон 02 Мар 2015, 09:29

Здравейте и от мен! Февруари пропуснах, но този месец съм решена. Мисля този детокс да ми е с грейпфрути и белтъци. Има ли нещо по-специфично при този вариант? Много съм доволна от резултатите от януарския детокс с цитруси. Отрази ми се много добре на алергията. Дано и с този вариянт да е така.
Bumi

Мнениеот mira_b » Вто 03 Мар 2015, 08:19

Добро утро! :954

С Вас съм... :922
mira_b
Писател на форума

Мнениеот Kleo » Вто 03 Мар 2015, 08:57

Супер, събираме се малко по малко, аз отпочвам от утре обаче, не от днеска, както бях и писала :954 усещам, че ще ми е труден детокс, предвид, че всеки момент ще ми дойде цикълът :oops: винаги когато той съвпадне с детоксикация, съм зверски гладна и съответно почват и някои нарушения /най-често със салати и сурови ядки, но не мога да остана само на сокове и вода, или само на плодове/ :1044
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот mam4eto31 » Вто 03 Мар 2015, 23:34

Здравейте!

Стартирам утре! На портокали, ябълки и вечер малко ядки!
А след детокса съм си наумила една диета.
Моля, ако я е чувал някой да сподели. И смятате ли, че ще се отрази на кърменето?

Диета 12/2
Първите два дни се яде   единствено картофи и нищо друго. Картофите може да са печени, варени или пържени, но не в много мазнина – позволява се приготвянето им по всякакъв начин, но към тях не бива да добавяте абсолютно нищо. Картофи и само картофи два дни.

През следващите два дни ядете отново само и единствено пилешко месо. Как ще го приготвите отново зависи от вас, но към пилешкото не добавяте нищо друго, дори салата.

През по-следващите два дни пък консумирате единствено салати – всякакви, под всякаква форма, но само без майонези и тежки дресинги.

След като минат двата дни на салати, започвате два дни на риба и рибни продукти – нищо друго освен риба.

След рибните дни идва ред на два дни, през които ядете само плодове, а последните два дни от посочените 12 са посветени на киселото мляко. Вероятно вече не е нужно да обясняваме, че освен кисело мляко, не приемате никаква друга храна.
Аватар
mam4eto31
Трошач на клавиатури

Мнениеот Kleo » Сря 04 Мар 2015, 07:27

Мони, добро утро, мила! За детокса добре си решила всичко :329 Към другата диета лично аз съм скептична и ще ти кажа защо - страшно е ЕДНООБРАЗНА и освен това по моите представи твърде ДЪЛГО се редуват типове храна. Странно ми е и ЗАЩО са избрали точно храните картофи, пилешко месо, салати, риба, плодове и мляко, и то в точно този ред, не знам, аз лично съм малко озадачена и не бих я направила докато кърмя, защото мисля, че менюто е еднообразно. Бих ти препоръчала 90-дневната диета, хем е дълга, хем променя начина на хранене, хем се редуват всеки ден разнообразни храни по следния начин: 1. белтъчен ден /всякакви белтъци - мляко, сирене, яйца, месо, риба + плодове до обяд + зеленчукови салати, но не са позволени хляб, картофи, ориз, схващаш/, 2. ден на варива /тук са лещата, бобът, грахта, царевицата, оризът, картофите + плодове до обяд + зеленчукови салати, без хляб/, 3. въглехидратен ден /хляб, плодове, зеленчуци, сладкА, лютеница, няколко блокчета черен шоколад, тестени, но без белтъци вътре/, 4. плодов ден /само плодове, но ако ти пригладнее или прилошее, може по шепа сурови ядки/, така се правят 7 цикъла по 4 дни = 28 дни, като 29-ият ден е воден ден /само вода, ако ти стане зле, пиеш билков чай с мед и лимон, ако не успееш, правиш втори плодов ден/, после се повтаря същото, и така три пъти. През този режим са забранени газираните напитки, а алкохолът се избягва. Също така не се храниш преди 12 на обяд, позволени са единствено плодове преди този час, както и не се консумира след 20 часа, след това са позволени пак само плодове, и то по изключение. Дано съм ти била полезна с мнението. Като, разбира се, чуй какво ще те посъветват и другите момичета тук! :954 УСПЕХ НА ВСИЧКИ НИ С ДЕТОКСИКАЦИЯТА :524 :923
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Bumi » Сря 04 Мар 2015, 08:17

Вчерашния ми ден мина неусетно, чак се чудя с тези грепфрути и белтъци дали изобщо ще има някакъв ефект. Предишния път, през първия ден имах ужасно главоболие, а сега нищо. Дори не ми беше студено, още повече, че ми дойде и цикъла, а аз пък на всичкото отгоре се заех с усилен физически труд. Имам предвид наистина усилен, защото се амбицирах да реализирам една от идеите ми за направата на повдигната леха. Въпреки, че не беше особено голяма - около 1м. х 4 м. х 0,3 м., си беше доста мъкнене на сухи клони, тор, пръст и т.н. По тази причина два от грейпфрутите ми останаха и два от белтъците. Нямах възможност и да се наливам особено с вода, което вероятно си е грешка. Ако мислите, че бъркам някъде, моля за насоки.
Bumi

Мнениеот mam4eto31 » Сря 04 Мар 2015, 14:17

Само да споделя!

Реших повече да не правя нищо на своя глава и да не правя диети изровени от интернет, та за петък си запазих час при диетолог. Нещо, което се каня да направя от години. Не беше очарована от детокса( както предположих), но ми каза да си продължа.
Ще споделя за срещата в петък.

Деси, благодаря. Правих я преди години много стриктно, но резултата беше -5кг. и някак си се отчаях тогава. Най-много съм сваляла с дюкян и фитнес -20, но никога не бих я повторила. Пък и фитнеса ми е забранен вече. Много съм се отчаяла с тези килограми.
Тази докторка е психолог и диетолог. Много ми е любопитно какво ще стане.
Аватар
mam4eto31
Трошач на клавиатури

Следваща

Назад към Детоксикация по пълнолуние