През МАРТ с ДЕТОКСА сме в КОМБИНА, цялата МЕЧЕШКА дружина!!!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАРТ с ДЕТОКСА сме в КОМБИНА, цялата МЕЧЕШКА дружин

Мнение от Kleo »

Мони, взела си възможно най-правилното решение! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАРТ с ДЕТОКСА сме в КОМБИНА, цялата МЕЧЕШКА дружин

Мнение от Kleo »

Провалих си детокса, да знаете :328
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mam4eto31

Re: През МАРТ с ДЕТОКСА сме в КОМБИНА, цялата МЕЧЕШКА дружин

Мнение от mam4eto31 »

Клео защо такаааа!
И на мен ми дойде вчера, явно пълнолудието ни влияе :1062

Буми при теб как върви?

Аз съм на 3 портокала, шепа ядки и за вечеря помело! Сега кърмя, но ме чака още половин. Направо се пристрастих към този плод. Водата ми е над 2 литра, но ще стане над 3.

Ей, голямо затишие тук :1058
Bumi

Re: През МАРТ с ДЕТОКСА сме в КОМБИНА, цялата МЕЧЕШКА дружин

Мнение от Bumi »

При мен детокса мина изключително гладко. Ансолът ми подества отново едва на третия ден вечерта. Не зная само дали водата не ми беше малко. Като цяло бях заета с прословутата повдигната леха, която заради дъжда така и не успях да довърша, но за сметка на това посях малко грах, молкови, чесън и лук в дъжда. По тази причина дори и лошото време не моа да ми развали настроението. Изключително бодра се чувствам. А за захранването направих следното: тъй като в деня преди деткса си бях накиснала лимец и той започна да покълва, го държах в хладилника за дните след пречистването. Да си призная овесените ядки не са ми от любимите - харесвам ги на бисквитки или ги меля и ги слагам в брашното за хляб, се сетих за лимеца, който ме чакаше в хладилнника. И така след една ябълка(подкрепяща закуска след сеитбата) си направих 2-3, а може и малко повече покълнал лимец, с една супена лъжица смляно ленено сме, малко вода и няколко стафидки. Оставих го да постои около половин час. Беше страхотна закуска. Лимеца е невероятен - мек, много лесно се дъвче. Няма нищо общо с пшеницата.
А за обяд: докато все още бях в градината изведнъж ми се прияде коприва. Не знаех дали ще има излезнала, но както си бях кална и вече доста мокра, реших да проверя. Наблизо открих едва покарала - около 4-5 см. само връхчета. Та стана невероятна супичка с пресен зелен лук, един морков и оризче. А за да замирише съвсем на пролет, поръсих с джоджен. Едва я дочаках да се охлади. Не зная дали при захранването се разрешава хляб, но аз включих. Както казах преди детокса бях на вълна хляб, зърна и квас и си ме чакаше един невероятен изцяло пълнозърнест хляб с квас, от осем вида зърна. Поради по-дългото втасване този път беше станал малко по-киселичък, но в купичката със супата от коприва пасна идеално.
Та това е от мен за сега. За вечеря още не ме е осенила някаква идея, но има време.
mam4eto31

Re: През МАРТ с ДЕТОКСА сме в КОМБИНА, цялата МЕЧЕШКА дружин

Мнение от mam4eto31 »

Бумиии :923 страхотнооооооо

Направила си супер захранване. Аз бях на плодово оризов ден, а за вечеря броколи.

Моля, много моля да споделиш рецептата за квас и хляб. Мечтая да се науча и си го бях наумила събота и неделя да сложа квас. Дано да ми видиш поста и споделиш.

Вече се настройвам за априлския. Ако се падне на 4-ти обаче, ще пропусна, че ще кръщаваме малката.

До скоро :922
Bumi

Re: През МАРТ с ДЕТОКСА сме в КОМБИНА, цялата МЕЧЕШКА дружин

Мнение от Bumi »

Мam4eto31 с удоволствие ще споделя скромния си опит с кваса и хляба, но за да не се отклоняваме от темата, ще го публикувам в темата "Хлябът наш насъщен".
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАРТ с ДЕТОКСА сме в КОМБИНА, цялата МЕЧЕШКА дружин

Мнение от Kleo »

mam4eto31 написа:Клео защо такаааа!
И на мен ми дойде вчера, явно пълнолудието ни влияе :1062 ...
Мони, не знам защо така се получи. Може би така е било писано :1044

Сега сериозно: наистина не ми беше никак добре. ПМС, трудно започване на самия цикъл, тежкото му протичане този път са фактите :oops:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През МАРТ с ДЕТОКСА сме в КОМБИНА, цялата МЕЧЕШКА дружин

Мнение от Kleo »

Kleo написа:
mam4eto31 написа:Клео защо такаааа!
И на мен ми дойде вчера, явно пълнолудието ни влияе :1062 ...
Мони, не знам защо така се получи. Може би така е било писано :1044

Сега сериозно: наистина не ми беше никак добре. ПМС, трудно започване на самия цикъл, тежкото му протичане този път са фактите :oops:
За съжаление този път МЦ протече доста странно и неприятно при мен. Продължи цели 11 дена, от които първите 5 дни едва капеше. Много тъпа работа ви казвам!

Всичко това съпроводено с лошо настроение, обща отпадналост, вълчи апетит, подут корем и болки в кръста, яйчниците, гърдите и главата! Не знам на какво се дължеше, честно. Някакви идеи да имате? /сто на сто не е цветна бременност/
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено