Хайде детоксова комбина с Априлската дружина

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Sladka Debelanka

Хайде детоксова комбина с Априлската дружина

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте момичета, така катоо гледам утре трябва да започваме. Има ли някой с мен?
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде детоксова комбина с Априлската дружина

Мнение от Kleo »

Малей, Сладка, кога дойде времето за новия детокс?! :1215
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
dua

Re: Хайде детоксова комбина с Априлската дружина

Мнение от dua »

здравейте :)
и аз се приобщавам към вас.
Радвам се,че има някой...така за подкрепа.

исках да попитам(понеже за пръв път ще пия англ.сол при детокс),дали може да има много силен ефект ,тъй като утре в 11ч. сме на ваксина на детето?
dua

Re: Хайде детоксова комбина с Априлската дружина

Мнение от dua »

Добро утро :954
С усмивка започваме деня и с пожелания за лек детокс и непоколебима воля :1055
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Хайде детоксова комбина с Априлската дружина

Мнение от Ванчето »

Успех на детоксващите момичета!
Аз пропускам и този път. Така се получи. Да видим дали ще успея да се включа другия месец, иска ми се, но да не говоря от сега, има много време до тогава...
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде детоксова комбина с Априлската дружина

Мнение от Kleo »

Sladka Debelanka написа:Има ли оцелели?
Вместо да питаш, сподели ТИ как се чувстваш? Започна ли детокса? Как си сега? :922
На какво караш този път? Изобщо разкажи ни. Аз лично няма какво да споделя, защото не сколасах да почна и пропускам априлския. Което не ми пречи да пожелая успех на детоксващите :524 :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Sladka Debelanka

Re: Хайде детоксова комбина с Априлската дружина

Мнение от Sladka Debelanka »

Аз за почнах, но до никъде не ги докарах заради независещи от мен обстоятелства. Два дни пих ансол, но днес пропускам. С шефа пускаме нов обект и и зкарах 3 14 часови смени, ако не беше детокса нямаше да издържа физически, обаче тоалетната в обекта е само за малка нужда и за това днес пропускам ансола, защото на мене той ми действа на 3 ден. Инбаче се чувствам добре, преди цикъл съм и съм доста подута, има и малко разлика в теглото.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде детоксова комбина с Априлската дружина

Мнение от Kleo »

Sladka Debelanka написа:Аз започнах, но доникъде не го докарах заради независещи от мен обстоятелства. Два дни пих ансол, но днес пропускам. С шефа пускаме нов обект и изкарах 3 14 часови смени, ако не беше детокса нямаше да издържа физически, обаче тоалетната в обекта е само за малка нужда и за това днес пропускам ансола, защото на мене той ми действа на 3 ден. Инбаче се чувствам добре, преди цикъл съм и съм доста подута, има и малко разлика в теглото.
Поздравления тогава, че не си се отказала и предала! Дано нямаш ансолени неволи днес въпреки взетата мерка! Браво и за минуса!

Освен сладка имало ли е друг детоксвал?

Добре дошла на ДУА! Как мина твоят детокс? Как си?

Разкажи ни нещо за себе си. :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mira_b

Re: Хайде детоксова комбина с Априлската дружина

Мнение от mira_b »

Правих детокса и този месец. Записвам успешен, но килограмите не са никак добре :328
Идват празниците и няма да го мисля, но само засега...
Заключено