През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
puf

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от puf »

Ще детоксваме ли този месец.... мисля да се мобилизирам.
Цели – чисто зравословни и раздвижване на обмяната на веществата в организма.
За валяне на кг. Не толкова 1-2 ми е целта, като не е задължитено.
Детоксите ми действат ннякакси успокояващо и на нервната система, незнам може да си фантазирам... но с тях бях повече уравновесена и концентрирана. (работата ми е свързана с мислене и натоварена психически, а напоследък гуя баланса и започнах да мисля какво промених последните месеци, че и година...)
Е оплаках се :)

Та пълнолуние този месец : 29.08 21:37h.
Дни за детоксикация - 27,28,29.

:922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През ЮЛИ вече е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

puf написа: Ще детоксваме ли този месец.... мисля да се мобилизирам.
...
Та пълнолуние този месец : 29.08 21:37h.
Дни за детоксикация - 27,28,29. :922
Здрасти, пуф! :923
Така ми се иска да ти обещая, че ще се включа в детокса и аз. Но не смея. Напоследък волята не е от силните ми черти :oops: :128
И аз се оплаках.
Иначе благодаря ти, че побутна темата отново, че я държиш активна!

Ще взема да я прекръстя отново, този път за Август :1062 че все пак отдавна не е нито юни, нито юли...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Ql4e ZLAto »

Не обещавам, но и на мен ми се върти из главата едно детоксче ден-два ... Дано ми се получи! :423
Успех, puf и Kleo!
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
puf

Re: През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от puf »

Сутринта си взимам анг. сол.... надявам се да издържа вечерта най вече..... прз деня съм на някой друг плод и вода попринцип....
Предполагам че ще хапна и шепа суров бадем обаче...
Стискайте палции искам този месец да съм в крак и да стана отново изпълнителна с детоксите... както преди 2 години... бях толкова щастлива и енергична с детоксите...
Хайде успех на всички с вас съм... :954
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Успех, Пуф! :524 С теб съм! Ще се справиш! Колкото до мен, аз вече ядох. Освен утре и вдругиден да измисля нещо. Но няма да е без нарушение вероятно, защото първата ми братовчедка има РД и се връща от чужбина, и ще ни събира...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Ql4e ZLAto »

Ей, Kleo ... :1058 ..... Черни Вит мина, стегай се!!! :222
puf, как си? Наистина вечер е най-трудното ... затова снощи се хоризонтирах рано рано и не видях двете луни ... :1062
Иначе аз от вчера съм на детокс и смятам да остискам и днес ... утре захранване вече ... стига толко ... :)
А като гледам ... други ентусиасти няма, май... :1044
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
puf

Re: През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от puf »

Привет....
Държа за сега, като сложим шепата бадеми..... не мога просто без якакви ядки..... 5,6 сини сливи, 1 праскова.
Вечерта хапнах резе диня.
По късно имах накисната чия, която забърках с какао , канела, и подправки....
2 хапки от сухарите ми които приготвях за следващите дни когато няма да имам време да съм в къщи
(не ям хляб правя си сухари от лимец, овес, нахутено брашно като добавям различни аромати вкусове и т.н в зависимост от настроението ми.....)
Та това ми е прегрешението имам 2,3 малки хапчици от сухарчетата...., + малко бяло вино (не го броя)
Проблема ми е че стоя до късно вечер и..... добре че имам напитки - безкофеиново кафе, какао, и много чай.

Незнам до колко е ОК, ядките макар и 50на гр. но... не мисля да се психирам.... последния ден ще съм по стриктна....
Обичам да съм на такъв лек режим разтоварителен.... плана ми е да ми стане отново режим.....
Утре продължавамеее :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от Kleo »

Браво, пуф и кюлче :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
suzka

Re: През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от suzka »

Здравейте! Изкарах детоксикация по пълнолуние и така се мотивирах, та продължавам и до днес. Тия дни ми попадна информация за детоксикация с активен въглен. Някой от вас знаели повече по въпроса? Решила съм мощно да се пречистя. Нямам здравословен проблем освен запек. Но корема, дупето и бедрата ми са само целулит. А четох че целулита е задържани вода и токсини.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: През АВГУСТ още е горещо, но с ДЕТОКС е друго нещо :)

Мнение от danid »

Аз не можех в дните на детокс, но мисля да изчакам да минат 7 дни и да направя един 2-3 дневен детокс. Да видим като наближи времето какво ще стане с ентусиазма ми :221
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Заключено