в края на ноември за детокс е време

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: в края на ноември за детокс е време

Мнение от Kleo »

Дива, браво за успешния детокс и захранването след него! :326

Пуф, щом астрологията ти е станала важна част от живота, моля те, мини през двете ми астро-теми и пиши в тях! :524

Радвам се, че завършвате по толкова хубав начин ноември месец и че стартирате празничния декември пречистени :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: в края на ноември за детокс е време

Мнение от cchery »

Добро утро!!! Тази сутрин си казах, че ще мина оттук качествено и ще прочета всеки написан в темата ред :) ...... :) И след това ще пиша и аз. :) Съответно - спокойствието, което ми бе отредено от домашните, стигна само до 4-5-я пост от първа страница :1062 . Но да не се втелясвам над това...... все пак е събота, всички, живи и здрави, сме си у дома, и се радваме на лежерността на почивния ден. :222
diva написа:Някакво - никакво вирусче, което и една температура не успя да ми направи, а само хрема, се оказа, че е много подло същество. Успя да ми направи вирусна пневмония...
Дива, това, което описваш е много неприятно!!! И действително е така - нещо толкова малко и незначително понякога кара човек да изпитва и преживява големи тегоби. Разбирам те добре! Преди 8 години преживях подобен "срив", защото някакво - никакво вирусче буквално съсипа вестибуларния ми апарат... а уж не го карах тежко. То не бяха АБ, не бяха инжекции, не бяха и вливания...... 2 пъти влизах във ВМА!! Е, това е минало и заминало, и съм го забравила!!! Искам да ти пожелая и при теб нещата да са отминали безвъзвратно и с този хъс, с който подходи и подхвана ДЕТОКС-а, да продължиш напред към целите си.

И да, права си, тук вече почти никой не прави ДЕТОКС. :) Или пък ако прави, то никой не пише.... но ние добре знаем, че детоксът не шоу в интернет, а личен избор. :222 И за друго си права - за това, че човек като че ли "светва" по време на детокс. Това го виждах всеки път със собственото си лице, когато правех прочистването. Кожата става изчистена, прозрачна, а чертите много меки и красиви. :) :) Само дето и бръчките ми "задълбаваха" браздите си по кожата.

Пъф, добре се завърнала и ти :954 . И при мен нещата стават бавно. И аз съм го приела. И затова не изпитвам вина, когато пропускам датите за детокс. На този етап все още не съм готова. Но да, и при мен отново се появиха симптомите, свързани с известно хормонално разбалансиране, лошите мисли, тревожността....... Но .... нищо фатално засега!!!!

Деска, с теб сме в 1 кюп - чакаме си музата, която ще ни "открехне" да почнем пак да правим детокси. :222

И накрая да поздравя Дива и Пъф за успешния детокс и да ви благодаря, че.... поддържате огъня тук. Бъдете сигурни, че има смисъл от това да минавате и пишете.... действате мотивиращо. :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
puf

Re: в края на ноември за детокс е време

Мнение от puf »

Kleo - ще ги посетя, но незнам дали ще съм постоянна. Просто времето ми е толкова ограничено, че едва успявам да мина и от тук. Определлно трябва да се мотивираме и задържаме тук, защото това ни поддържа и води напред.
Cchery - по добре бавно, но сигурно. Просто не искам да се насилвам психически. Бях доста крайна, но това не е също полезно. Важното е , че сме тук , и вече е по лесно.

Мисля от днес 10 дни, да опитам за 1ви път Житния режим, така че определено ще намина от там :)
Имам огромнаа нужда от режими, нещата станаха некакто ми харесва тези 2 месеца. Отново в релси! Имам работа така , че нямам какво да отлагам.
Хубавото е ,че за последните месеци си извадих заключението, че това е начина за добър и мармоничен живот - режим, изключване ''изхвърляне'' на боклукчавата храна, заместители и т.н изцяло. (неща от рода на айде хапка , само днес, и сега не са варианти !)
Аз имам хубав въпрос. Какво правим с детокса този месец - пълната фаза е на 25-ти. :)
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: в края на ноември за детокс е време

Мнение от Kleo »

Пуф, мини драсни 2-3 реда пак, че ми е интересно как я караш :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено