През февруари в новата година няма никой от старата дружина

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
mirka_ss

През февруари в новата година няма никой от старата дружина

Мнение от mirka_ss »

Момичета, къде сте?
Не съм влизала тук от 2014 г. и гледам, че няма никой за детоксикация от миналата година.
Е, аз се завръщам с февруарски детокс и очаквам да се присъедините...
Самотно е без вас... :328
Чакам ви... :923
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: През февруари в новата година няма никой от старата друж

Мнение от cchery »

Здрасти, Мирка. Какво да ти кажа?! Почти никой не детоксва вече. Ако пък го прави... не пише. Но каквато и да е причината, да, права си - вече никой не се вясва тъдява. :) :)

Кажи сега как мина при тебе детокса?! Справи ли се? :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
mirka_ss

Re: През февруари в новата година няма никой от старата друж

Мнение от mirka_ss »

Здравей, cchery!
При мен всичко мина като по учебник. Дори днес на захранването съм стриктна, а преди не ме се отдаваше особено. :D
Килограмите отново са минус 2, а усещането и самочувствието прекрасно. Та това от мен...
Липсва ми компанията тук, пък и друго си е да се мотивираш от другите.
Благодаря, че се включи! :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През февруари в новата година няма никой от старата друж

Мнение от Kleo »

Аз пък сега чак виждам темата.
Но нищо - по-добре късно, отколкото никога!
Мирка, поздравления за направения детокс! Кога ще го правиш отново? Ако се решиш през март или през април, или по-натам, моля те, пиши пак в тази тема, за да те прочета със сигурност, и то навреме! Пък заглавието можем да го променим, така че да съответства на дадения месец. И още веднъж - БРАВО за детокса през февруари!!! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mirka_ss

Re: През февруари в новата година няма никой от старата друж

Мнение от mirka_ss »

Благодаря, Клео!
Този месец пропуснах детокса, но да се надяваме, че през април пак ще го направя. :roll: Не го направих, защото ме притеснява, че е в делничен ден и е трудно заради работата, но през април трябва да се жертвам и да се подготвя за домашните козунаци. :222
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През февруари в новата година няма никой от старата друж

Мнение от Kleo »

mirka_ss написа:Благодаря, Клео!
Този месец пропуснах детокса, но да се надяваме, че през април пак ще го направя. :roll: Не го направих, защото ме притеснява, че е в делничен ден и е трудно заради работата, но през април трябва да се жертвам и да се подготвя за домашните козунаци. :222
А през април кога се пада, знаеш ли?

В смисъл пак ли ще е в делничен ден или ще е почивен?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mirka_ss

Re: През февруари в новата година няма никой от старата друж

Мнение от mirka_ss »

Клео, за съжаление пак делничен ден е през април - петък 22.
Само май и октомври се пада в неделя, но това не е повод да се отказваме през другите месеци. :)
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През февруари в новата година няма никой от старата друж

Мнение от Kleo »

Така е, да, но ...
Аз сега на 1 април почвам 90-дневната диета, така че на 22 април ще ми се пада ден за варива.
А ти през април ще детоксиш ли?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През февруари в новата година няма никой от старата друж

Мнение от Kleo »

Ако искаш смени заглавието на темата с нещо априлско :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: През февруари в новата година няма никой от старата друж

Мнение от danid »

Има ли детокс-мацки? Аз започнах днес, не знам дали ще карам 3 дни, че на 22 сме на парти от хората, но 2 дни със сигурност. Стандартен детокс със сокове поне днес, утре не знам може и на ябълки да карам. Доста време не съм правила, може и година да е минала, но имам крещяща нужда.

Иначе от понеделник и ние с Мими сме на 90-дневната, но и без глутен. Аз кръшнах, но тя вече 4 седмици е без глутен и мляко. Малко по-добре и е дерматита, дано има ефект.

Успех на детоксващите
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: През февруари в новата година няма никой от старата друж

Мнение от droidd »

Здравейте :954
Ето ме и мен на детокс от днес, след 5годишно прекъсване :oops:
Сутринта в 5:30 ансола беше изпит и действието му вече е на лице :1114
Програмата е да се справя 2 дена, като утре ще пропусна ансола, че сутринта ще имам задължения, които са несъвместими с него :D
За тези 5 години без детокс и без ПОД :126 успях да поддържам килограми те, до миналата година, когато ме хвана менопаузата. Сега съм с почти 7 кг. отгоре и ужасни горещи вълни, които се надявам да сборя с детокса.
Ама тука гледам голямо затишие... Надявам се,че всички се чувствате прекрасно и нямате нужда от пречистване. :923
Чери, благодаря за запазените ни стари резултати- голяма мотивация ми бяха :922
Стискайте палци да се справя :524
Данид, ти как си? Удържаш ли фронта? Радвам се, че има още някой с мен :329
Утре ще съм по-активна, че днес се мъча с един таблет :roll:
...но ще наобикалям
Заключено