Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

През февруари в новата година няма никой от старата дружина

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве

Модератор: cchery

Re: През февруари в новата година няма никой от старата друж

Мнениеот danid » Пет 22 Апр 2016, 14:12

аз се захраних, но Мария е много доволна от резултата от плодовия си ден вчера и показанията на кантара и не мога да я спра :221
danid
Философска система

Мнениеот droidd » Пет 22 Апр 2016, 16:34

danid написа:аз се захраних, но Мария е много доволна от резултата от плодовия си ден вчера и показанията на кантара и не мога да я спра :221

:326 хубаво е да си доволен :1216
и аз утре ще се захраня и се надявам в неделя и мен да ме зарадва кантара :1044
Аватар
droidd
Философска система

Мнениеот Ver » Пет 22 Апр 2016, 18:56

Еййй, Дидееее!
Къде пишеш бре?!
Добре, че те мернах :)

Лелеее, детокс ....
Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, today is a Gift. That's why we call it Present.

SoulArt - Изкуство от и за душата
Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот droidd » Съб 23 Апр 2016, 07:05

Ver написа:Еййй, Дидееее!
Къде пишеш бре?!
Добре, че те мернах :)

Лелеее, детокс ....

Верка :922
:221 Да бе - ДЕТОКС!
Гледам няма навалица, както едно време и това ми липсва.
Каня всички ви на по един ПОД във вторник ! :1074
Аз днес се захранвам. Детокса ми мина сравнително леко, като изключа това, че и двете нощи почти не спах. А снощи вече крайно изнервена, нагънах половин портокал в 2 ч. :cry:
Днес смятам да съм стриктна, защото не мога да преглътна факта, че на любимите ми дънки им трябва липса на 10 см. телесна маса, за да ми стоят както преди.
Данид, ти как си? Как мина събирането от хората?
Аватар
droidd
Философска система

Мнениеот Ver » Съб 23 Апр 2016, 09:32

droidd написа:Каня всички ви на по един ПОД във вторник ! :1074

Па знам ли?!
Ако не забравя :)

Аз си мислех, че е много добре
да детоксвам сега и ...забравих :lol:

Браво на вас!

И аз като теб не съм детоксвала много години.
А преди всеки месец ....,
направо не мога да си го предствя :)

Айде, да не го обръщам на спам :)
Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, today is a Gift. That's why we call it Present.

SoulArt - Изкуство от и за душата
Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот droidd » Нед 24 Апр 2016, 08:06

:954 Добро утро!
По стар обичай да дам отчет след детокса :1062
За пръв път не се претеглих веднага след него а след деня на захранването.
Резултат: - 1.5 кг. Обиколките нещо ме мързи да ги меря сега :oops:
Очаквах повече..... ама и аз за толкова години не се научих да нямам очаквания :128
Направих класическо захранване, но попрекалих с количествата.
Ver написа:
droidd написа:Каня всички ви на по един ПОД във вторник ! :1074

Па знам ли?!
Ако не забравя :)

Аз си мислех, че е много добре
да детоксвам сега и ...забравих :lol:

Верка, ще ти се обадя по телефона да ти напомня, ако не забравя :955
Отивам да подхваща Петимата тибетци....
Хубав ден и до нови срещи!
:922
Аватар
droidd
Философска система

Мнениеот danid » Пон 25 Апр 2016, 10:27

Добре съм и хората минаха перфектно, първо се въздържах, че нали ме болеше кръста, но после не можах да се сдържа, важното е че на другия ден бях добре, макар че днес пак ме наболява. Вер ме прати на едно място и работим с пълна сила за възстановяване на разни системи.

Не съм се мерила, нали имах и аз цвете вчера, но днес съм на плодов, така че всичко трябва да е наред с килограмите.

Аз мисля да въведа детокса пак, че ако не друго поне поддържам тегло с него, а и здравословно ми се отразява добре, така че до детокс :)
danid
Философска система

Мнениеот droidd » Пон 25 Апр 2016, 22:06

danid написа:Аз мисля да въведа детокса пак, че ако не друго поне поддържам тегло с него, а и здравословно ми се отразява добре, така че до детокс :)

Данид, и аз искам да го въведа, но нямам възможност в работните дни. Ще гледам поне по един ден да откарвам, ако има кой да ме замества - все ще е по- добре от нищо.
Колкото до болките в кръста, аз се справям с тях само когато съм стриктна с изпълнението на Петимата тибетци. Зарежа ли ги и болката се връща :1058 Стискам палци всичко при теб бързо да отшуми :524
А сега беш в темата за ПОД-а :fan
Аватар
droidd
Философска система

Мнениеот жужи » Сря 27 Апр 2016, 21:00

Привет, момичета! :1209
Детоксът и при нас мина успешно (с изключение на захранването :221 ), положителните резултати са на лице, непременно ще повторим другия месец. :222
Имам въпрос, не съм сигурно дали тук му е мястото, но темата ми се струва подходяща.
Някой правил ли е детоксикация с пречистено масло гхи? Ако да, моля, споделете опит.
Аватар
жужи
Една птичка пролет не прави

Мнениеот droidd » Пет 29 Апр 2016, 08:04

жужи написа:Привет, момичета! :1209
Детоксът и при нас мина успешно, непременно ще повторим другия месец. :222
Имам въпрос, не съм сигурно дали тук му е мястото, но темата ми се струва подходяща.
Някой правил ли е детоксикация с пречистено масло гхи? Ако да, моля, споделете опит.

Привет, Жужи! :923
Радвам се да видя още някой в темичката :1209
И аз мисля да повторим, макар че много бързо затрих резултата :128
Относно гхи - тук му е мястото, но аз за съжаление нямам опит. Дано се включи някой :1044
Весели празници!
Аватар
droidd
Философска система

Мнениеот danid » Сря 04 Май 2016, 08:13

Жужи, нямам спомен някой от форума да го е правил с ги-то, но може и да бъркам. Какво те интересува по-скоро? Действието и усещанията трябва да са подобни на другите видове детокс. Ако имаш конкретни въпроси питай, може и да сме в състояние да отговорим. В началото всички стриктно следяхме препоръките на д-р Михайлов и може да имаме конкретни спомени. Ще питам в другата тема, там повече момичета четат.
danid
Философска система

Мнениеот Kleo » Сря 04 Май 2016, 10:59

жужи написа:Привет, момичета! :1209
Детоксът и при нас мина успешно (с изключение на захранването :221 ), положителните резултати са на лице, непременно ще повторим другия месец. :222

Все пак да ти покажа нещо за него от теоретичната част на форума - източник - цък:

2.Детоксикация с Ги (GHEE)

"Как се мият чинии? Необходими са детергент - сапун да разтвори мазнините, вода, канал да изтече мръсотията.
Пречистеното масло разтваря шлаки и токсини, водата е универсален разтворител, оризът изтегля натрий от тялото и заедно с него вода.
Опитайте да измиете мазни чинии без сапун, с малко вода или със студена вода.
А ако мивката е запушена и изтичането на водата - затруднено?
И още. Известно ли ви е как се почистват стари петна от олио? Намазват се с олио, малко престоява дрехата и после се изпира със сапун и топла вода.

Иначе рецептата съм заимствал от аюрведа. Това е лечебна система 5000 години преписвана (от 5000 години съществува санскритската писменост) и прилагана без промени от аюрведическите лекари. А колко години преди санскритската писменост е прилагано (тогава знанията са се предавали от човек на човек - хора-книги), няма кой да каже. Та искам да кажа, системата е проверенеа във времето и действа много сигурно.

Uploaded with ImageShack.us
А, ако си набавите ей такова оригинално Гхи, ще видите, че в него няма нищо бяло и лепкаво, няма вода. При загряване е бистро като олио. А ако вие си го приготвяте ще видите бели налепи, които злепват по лъжицата - кзеинови съставки от млякото. Както полепват по лъжицата, така би трябвало да полепват и по кръвоносните съдове." Д-р Михайлов

Купува се от диетичните магазини.
КАк да си приготвим Ги в домашни условия

първи ден - 30 гр. (2 с.л.)
втори ден - 60 гр. (4 с.л.)
трети ден - 90 гр. (6 с.л.)

30-40 минути след маслото започва пиене на топла (около 70 градуса) минерална/преварена вода, или чай - 2 литра дневно.
Обяд и вечеря за трите последователни дни - 1 каф. чаша ориз, сварен в 1 литър вода (без сол и мазнина, може да се добави само малко копър или магданоз). При дискомфорт (гадене, главоболие, отпадналост) може да се вземе мед с лимонов сок и минерална вода или пектин. При силен дискомфорт детоксикацията се прекратява и се повтаря на следващото пълнолуние.
Повтаря се на следващото пълнолуние.
Четвърти ден - сутринта на гладно се вземат 1-2 с.л. рициново масло, 2 чаши чай. След 1-2 часа могат да се консумират плодове. Обяд и вечеря - леко зеленчуково меню.

ТОЗИ ВАРИАНТ НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА ПРИ ВЪЗПАЛЕНА ЖЛЪЧКА И/ИЛИ КАМЪНИ В ЖЛЪЧКАТА!
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот cchery » Сря 04 Май 2016, 13:58

Жужи, аз помня, че имаше хора, които правиха детокса с ги. Разбира се, не помня никакви подробности. Затова пуснах 1 търсачка тук. Т.к. не разполагам с необходимото време в момента, попаднах на една мацка, която е детоксвала с ги - eleen . Ето тук viewtopic.php?f=2&t=1155&start=15#p32219 е началото на демата за ДЕТОКС през март 2013, където Елийн е ползвала ги-то. Прочети ѝ мненията от нея - надявам се да си отговориш поне малко на питанките относно пречистеното масло. :) Ако пък нещо не е ясно, питай отново - отговори винаги има! :923

Още мнения на eleen:

viewtopic.php?f=2&t=1155&start=30#p32269
viewtopic.php?f=2&t=1155&start=105#p32521
viewtopic.php?f=2&t=1155&start=105#p32532

и на други потребители:

viewtopic.php?f=2&t=1155&start=30#p32290
viewtopic.php?f=2&t=581&hilit=%D0%B3%D1%85%D0%B8&start=120#p17965
viewtopic.php?f=2&t=562&p=16734#p16734

Погледнах в табличката ни за отчети след детокси - пускам ти никовете на още 2 момичета, които са правели детоксикации с ги - Cheva и Bubalina. Не пишат вече тук, но регистрациите им са активни и съм сигурна, че ако им пишеш имейл, ще ти отговорят. :)
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот cvety_rz » Чет 05 Май 2016, 18:24

Ето ме макар и късно.Аз съм детоксвала с Гхи малко е неприятен момента с маслото и то не толкова гхи-то а рициновото, но не че английската сол е по вкусна де :1062 Помня, че съм се чувтсвала по заситена отколкото със соковете.Ако нещо по конкретно те интересува питай :940
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра

Мнениеот жужи » Пет 13 Май 2016, 10:16

Много, много, много благодаря за информацията и отделеното време! :329
Този месец обезателно ще опитаме и ще споделим впечатления.
Имам един конкретен въпрос, тъй като имаме книгата и е описано малко двусмислено :328
Кафената чашка ориз се разделя за двете хранения или по една кафена чашка за всяко от двете хранения?
:922
Аватар
жужи
Една птичка пролет не прави

ПредишнаСледваща

Назад към Детоксикация по пълнолуние