ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ ДА НАПРАВИМ И ЗА ЦЕЛУЛИТА ДА ЗАБРАВИМ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ ДА НАПРАВИМ И ЗА ЦЕЛУЛИТА ДА ЗАБРАВИМ

Мнение от danid »

Мили Момичета,

Бързам да пусна тема, за да не изгубя ентусиазма си да направя един стриктен Юнски детокс.

Пълнолунието е на 20 Юни, така че ви приканвам за един стриктен режим на 18, 19 и 20 и захранване на 21 Юни по познатите схеми.

Ако някой има нужда да си поприпомни нещата: http://forum.metsababa.net/viewtopic.php?f=2&t=28" onclick="window.open(this.href);return false;

http://forum.metsababa.net/viewtopic.php?f=2&t=806" onclick="window.open(this.href);return false;

Иначе за помощ пишете тук, но лично аз не знам дали ще мога събота и неделя да чета и пиша, със сигурност ще се намери обаче някой, който да отговори.

Хайде до събота и да се срещаме по-често и в тази тема.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ ДА НАПРАВИМ И ЗА ЦЕЛУЛИТА ДА ЗАБРАВИМ

Мнение от cchery »

Ех, Дани, остана си самотен глас в тази тема :) .... Понякога тъгувам за златните времена на ДЕТОКСА. И тук, но още повече и в Часът на мама... все пак там се срещнахме!

Но да не спамя темата... аз не планирам (засега) да разтоварвам през юни, но ако ти си го замислила, то обещавам да ти правя компания тук. :954 И при все, се надявам да се намери някой, който да детоксва с теб! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
diva

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ ДА НАПРАВИМ И ЗА ЦЕЛУЛИТА ДА ЗАБРАВИМ

Мнение от diva »

Тук съм!
И тук ще бъда :)
Сега е времето за детокси с плодове и ансол. Признавам, че тази комбинация ме притеснява. Наистина нямам обяснение.
Тъй като по разни причини няма да мога да правя детокс за три дни ще го направя само в понеделник. Понякога правя дни на чай и вода с цяло пакетче ансол при ставане. В такъв ден е задължително стоенето в къщи. Понеже ще имам такава възможност смятам моя детокс да е само в понеделник по този начин. Вторник си остава за ден за захранване.
Това са моите намерения и смятам, че няма причина да не се изпълнят.
:954 :954 :954
До детокс... ;)
ninkis

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ ДА НАПРАВИМ И ЗА ЦЕЛУЛИТА ДА ЗАБРАВИМ

Мнение от ninkis »

Здравейте!!!
И аз се включвам за втори път в детокса.
Само да питам кога започваме днес - 17.06 в 14.03 или утре от 14 часа?
Успех на всички решила да прочистят тялото и ума си :) :954 :954 :954
diva

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ ДА НАПРАВИМ И ЗА ЦЕЛУЛИТА ДА ЗАБРАВИМ

Мнение от diva »

Дните за детокс са: 18, 19 и 20 - от сутринта, когато се започва с 10 грама английска сол и след половин час се продължава с плодове, чай, вода...
tita

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ ДА НАПРАВИМ И ЗА ЦЕЛУЛИТА ДА ЗАБРАВИМ

Мнение от tita »

хей, хей ... здравейте всички... :922

Толкова ми залипсвахте всички и онзи мой период на детокси, че ... ето ме пак тук. Детоксвам с вас. Не знам обаче дали ще е и трите дни... както се случи. :222
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ ДА НАПРАВИМ И ЗА ЦЕЛУЛИТА ДА ЗАБРАВИМ

Мнение от Ванчето »

Ето ме и мен! :954
От доста време и на мен ми се върти мисълта за детокс, но не успявах да се мотивирам достатъчно... Но сега като гледам каква страхотна групичка се заформя и ми идва желанието да се включа! Не съм се настроила още (струва ми се), но ако правя нещо то ще е със сигурност 2 дни, защото утре цял ден ще съм навън и в движение и ще ми е невъзможно. Така че най-вероятно ще се включа от неделя!
Успех на всички! :923
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ ДА НАПРАВИМ И ЗА ЦЕЛУЛИТА ДА ЗАБРАВИМ

Мнение от droidd »

:128 :128 :128 лелеее съвсем се отнесох....
от седмица се каня да погледна тук :126 ....и чак днес...след дъжд качулка :126
Момичета, успех на всички детоксващи :524 :922
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ ДА НАПРАВИМ И ЗА ЦЕЛУЛИТА ДА ЗАБРАВИМ

Мнение от danid »

Ето ме, както и подозирах не можех да пиша, но с детокса съм на 6. Вече трети ден, макар че ми дойде и днес ми е доста странно. Останах в къщи, че няма кой да гледа малкия, но пък солта ми свърши вчера, но и без нея ще стане работата.

Кой друг е стриктен :329
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
diva

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ ДА НАПРАВИМ И ЗА ЦЕЛУЛИТА ДА ЗАБРАВИМ

Мнение от diva »

Здравейте, момичета!
Тук съм, както обещах за детокс в понеделник.
Сутринта си изпих цялото пакетче ансол и вече почти съм "почистена" :lol:
Освен пълна луна май си имам и лятно вирусче, дето нощес няколко пъти ме води в 00 :) Та днес вярвам, че ще се прочистя и от всякакви вируси и подобни нашественици ;)
Сутринта започнах с вода, а сега съм си строила до мен кана с литър половина чай от мента, липа и лофант. Като го попривърша ще си направя от други бурени ;)
При ставането, ако може да се нарече така след такава нощ, ми беше... не добре. Но сега се чувствам с много енергия.
Май наистина имах нужда от такова чистене ;) То ми почиства и мислите, да знаете ;)

danid, поздравления за тридневния детокс!

Успех! И прохлада в днешния неприлично летен ден :)

:923
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: ДЕТОКС ПРЕЗ ЮНИ ДА НАПРАВИМ И ЗА ЦЕЛУЛИТА ДА ЗАБРАВИМ

Мнение от danid »

На мен ми е адски замъглено и люлеещо, но предполагам с всичко, което ми е на главата днес е нормално

Купих си плодове преди малко и се надявам да се освестя, че трябва да го водя и на лекар по-късно
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор