През ЮЛИ с диня, воля и море, детокс се прави най-добре.

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
mirka_ss

През ЮЛИ с диня, воля и море, детокс се прави най-добре.

Мнение от mirka_ss »

Привет, момичета!
Този месец се падат делнични дни, на работа съм, но заради прекрасните плодове за детокс, които има се мобилизирам и действам...
Има ли други желаещи?
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: През ЮЛИ с диня, воля и море, детокс се прави най-добре.

Мнение от danid »

Аз се надявам утре да започна, че днес не ми се ставаше рано за солта.
Успех
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: През ЮЛИ с диня, воля и море, детокс се прави най-добре.

Мнение от danid »

Мирка, тук ли си? Аз съм на втори ден, не знам дали от токсини или от друго, но никак не се чувствам добре тези дни. Даже не знам дали ще карам и утре или ще се захраня
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: През ЮЛИ с диня, воля и море, детокс се прави най-добре.

Мнение от danid »

Захраних се, но за двата дни имам 2,5 кг, така че съм доволна, сега ще хапвам по-малко и се надявам да стартирам най-накрая заветното отслабване...
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: През ЮЛИ с диня, воля и море, детокс се прави най-добре.

Мнение от droidd »

danid написа:Захраних се, но за двата дни имам 2,5 кг, така че съм доволна, сега ще хапвам по-малко и се надявам да стартирам най-накрая заветното отслабване...
Поздравления, danid :326 :326 :326 Доста добър резултат, като за 2 дена! Стискам палци да го задържиш :524
На мен ми попадна доста интересна книга ТУК и от 20 дена се опитвам да спазвам принципите /30-40%/ и съм свалила килце :) Имам нужда и от детокс, но не ми се отдава, като съм на работа :mrgreen:
Като гледам, как почти никой се не включва, въпреки прекрасно подканващото заглавие, май е по-добре да спретнем една обща тема за до края на годината :1044
mirka_ss

Re: През ЮЛИ с диня, воля и море, детокс се прави най-добре.

Мнение от mirka_ss »

Да се отчета...
В крайна сметка направих двудневен детокс. Всичко мина перфектно, оообожавам диня. :1209
Чак ме е яд, че пропуснах юни...
Килограмите са минус 2 ,както винаги при мен...
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: През ЮЛИ с диня, воля и море, детокс се прави най-добре.

Мнение от droidd »

mirka_ss написа:Да се отчета...
В крайна сметка направих двудневен детокс. Всичко мина перфектно, оообожавам диня. :1209
Чак ме е яд, че пропуснах юни...
Килограмите са минус 2 ,както винаги при мен...
mirka_ss :326 :524
Хубав резултат! И не се коси за юни - идва август :222
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: През ЮЛИ с диня, воля и море, детокс се прави най-добре.

Мнение от cchery »

Аз влизам в тази тема не за да се похваля с героично решение, че ще правя детокс :1062 :1062 . А защото имам възможност да наблюдавам от съвсем близо каква е мощта и силата на Луната :954 . На море съм в момента и от деня на пристигането ни, малката лагуна, която трябва да прецапаме, за да стигнем до плажа, губи все по-осезаемо водата си. Ако миналата седмица "отливът" едвам се разпознаваше, то през тази наблюдаваме все по-обширни пространства от пясък, който преди беше дъно :954 . А Луната расте ли расте. Май тази седмица е пълнолуние, а?! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
kribero

Re: През ЮЛИ с диня, воля и море, детокс се прави най-добре.

Мнение от kribero »

Аз пък току що се регистрирах, за да се похваля, че след дъъъълго прекъсване, най-накрая се взех в ръце и слагам начало на Голямото почистване! Като за първи път след дългата пауза съм заложила на двудневен детокс с диня. Ансола е изпит, последван от половин литър топла вода.... в очакване на чудото :)
Хубав ден от мен! :954
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: През ЮЛИ с диня, воля и море, детокс се прави най-добре.

Мнение от danid »

Успех, да постигнеш всичко, което искаш.

Аз днес съм без сол. Пия сок през деня, а вечер хапвам по малко диня. Дали ще стана и утре за солта не знам, че трябва да излизам много рано, освен да я пия като се върна, не съм решила още, а и не съм се мерила, но целта е друга - да започна вече, че все отлагам отслабването...
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
kribero

Re: През ЮЛИ с диня, воля и море, детокс се прави най-добре.

Мнение от kribero »

И аз така все отлагах... но този месец някак си имам воля... Дано да не не предаде. След второто раждане (преди 1,5 год.) бързо свалих кг и 3 месеца след раждането бях си върнала старите от преди да забременея. Обачееееее после нещо се отпуснах и качих 3-4... Та сега имам да свалям тях и още няколко, без които ще се чувствам много добре.
Заключено