На Детокс наяве или не, Септември ме зове!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: На Детокс наяве или не, Септември ме зове!

Мнение от droidd »

Добро утро!
Тъй като интереса към Детокса явно е намалял драстично, предлагам да се отвори една обща тема за 2017г., за да не разводняваме нещата с темички по една-две страници.
На мен лично ще ми бъде трудно да го направя в близките дни, докато не се добера до компа, та ако някой иска - да действа.
Предлагам и заглавие: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и лесен!

И едно бързо отчетче от мен :222
Вчера изкарах на цитросови сокове, чай, водичка, една ябълка и една орехова ядка :oops: След обяд си направих почти едночасова разходка под валящият сняг по заснежените улици и се почувствах прекрасно.
Тази сутрин мечтата ми се сбъдна - не съм на работа 2 дена :1216
Изпих си ансола, кафенцето с мед и канела / това не мога да го прескоча :1044 /, топлата водичка с лимон и сега изчаквам малко да спра с притичването до :1114 , за да си направя гимнастиката /Петимата тибетци + няколко екстри /.

Вчера сутрин само се претеглих. За мерки нямах време, но то ще си проличи по дрехите :1062 Но най-вече искам да се отърва от безумната тежест в стомаха, която ме споходи след хранителната вакханалия по празниците :128
Тази ми пуста лакомия ме съсипва. Още не знам как да я сборя :1053

....и много ми липсва липсата на компания и подкрепа, като в добрите стари времена :922
Заключено