През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и песен!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Ябълка сутринта. Овесени ядки към 10 ч. 2-3 ягоди. Към обяд малко ангелска супа и салата от морков с лимон и зехтин. За вечеря намачкано обезсолено сирене със зехтин, копър и чесън и картофки в йената пак със зехтин, копър и чесън.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Звучи много добре. И вкусно също така.
Днес не пих кафе, досега съм на вода и два зелени чая.
А ябълките изобщо не ги броя, много са.
П.П. Съгреших и със шоколадов бонбон. Почерпиха ме. Взех си. И със закъснение зацепих.
Нищо де, поне е днеска това, не беше никой от предните дни.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Обаче какъв завършек на детокса и захранването си направих! Цял час кръшни хорА на една хоротека! :1216 Ама от най-увъртяните. Не знам какво ми стана - знам много хорА и по принцип бързо схващам, но тази вечер се изкефих на макс! :1216 За секунди хващах изкилиферченото хоро и се хващах с другите да потропам с удоволствие.
Чувствам се като преродена! :1141
Дано утре и кантарът ме зарадва!
Ще пиша за отчет! :222

А иначе утре може вече месо и хляб, нали? Че сме на едно участие на един събор и хич не ми се ще да се плюнча на кебапчето и да го гледам само... Така по вечеря около 18 ч ще може ли да си съгреша? По принцип и втория ден ям постно, но... Не стига, че на хоротеката всички яко мезеха и се подкрепяха след хорАта, а аз на водичка...
Ще може ли, а? Все пак кебапчето колкото и да е вредно, е на скара, а не пържено...
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Може, разбира се!
Браво за детокса, захранването и хорАта!
Идеята ти за лунните фази и да правим нещо хубаво за телата си много ми допадна.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Здравейте, мацки!
Хайде на череши утре!
Пак на хорото! Този път три дни на любимите ми череши! Единствено ми е тъпо, че захранването се падав събота, а ние със съпруга ми решихме да оставим малката на баба й за пръв път вечерта и да излезем сами на разходка, имаме билети и за опера... И малко тъпо ще гриза салати, ама... Нищо.

И да питам нещо - от този месец не се пазим. Не че се надявам много, предвид нашата история до сбъдване на спящата ми в момента мечта, но все пак... Миналият месец цикълът ми дойде на 8-ми, сега пак на 7-8-ми, че ми е 30дни.
Та ако все пак е станало няма да отчете тест утре и дали детоксът ще навреди нещо? Как мислите?
Sladka Debelanka

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Sladka Debelanka »

Хей кукли! Къде се губите? Този месец кога почваме? На 7 ми, ммм?
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Тука съъъъм!
Ма наистина се изгубихте! Оставихте ме миналия месец сама да се мъча!
Изкарах го, но трудничко и с не толкова добър резултат.

Та... От днес на кайсии, та до неделя.. Трябва да се стягам, че много бирица с мръвчици пия и каквото сваля, на др месец отново съм на изходната права. Тез' паласки и виснали месца от корема, който беше станал огрооомен през бременността, ме дразнят много.
Пък и др месец сме на море и няма да детоксвам Ще пробвам да правя плодово-оризови до края на месеца и дано задържа.
В края на септември пък пак почваме опити за дете и като знам какви интервенции, химии и стимулации...това ще ми е то детоксването...

Та, яко гърч трите дни, предвид това, че са почивни и ще се събираме родАта, ма нищо...

Аааа, да питам - може ли днес на кайсии, а събота и неделя на диня?
Sladka Debelanka

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Sladka Debelanka »

Naskomimi, не си сама. Аз съм с теб, но без ансол.Ей така плодови дни ще направя.
олеся

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от олеся »

Здравейте на всички "стари" и нови детоксита. :222 От днес съм отново на старата вълна - прочистване. Мина доста време откакто участвах активно в този форум. Преживях доста спадове и възходи на духа и тялото, което бе съпроводено и с дистанциране от форума. Но ... от днес пак съм тук и се надявам да споделям преживяванията си по време на детоксите, да имам компания както и преди, за да има лекота и успех в постигане на целите.
Нещо гледам, че тази тема е замряла. :1044 Аз от днес започнах с желание за 3-дневен детокс - само на вода. :fan Сутринта изпих ансола. За щастие ангажиментите ми позволяваха да се усамотя в къщи и да си пиша и да си пия топла водичка. До сега съм погълнала 4 литра, а до лягане се надявам да стигна до 5л. Вчера се заредих и с цитруси, но към тях ще прибегна, ако видя че става трудно само на вода.
Някой за октомврийска детокси компания :?:

Ха, ха, ха - Като си прегледах мнението и виждам лентичката отдолу. Трябва да се коригира сериозно нагоре +10. :1215
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от cvety_rz »

Олеся, добре дошла :940
Темата не е много активна вече.Лично аз с детокс не можах да отслабна.Това, което смъкнех винаги си го връщах независимо колко много внимавах с храната.Това не е моят начин, но пък ползите за здравето си бяха много.Отслабнах към 27 кг. със спорт и хранителен режим.От тях качих 7 кг, но сега отново съм в играта да разкарам последните кг.
Желая ти успех в начинанието.Ще ти правя компания в темичката, за да не си сама, но няма да съм на детокс :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от droidd »

Ще детоксва ли някой декемврийското пълнолуние?
Публикувай отговор