През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и песен!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и песен!

Мнение от Kleo »

Чудесна идея за обща тема за 2017 за всичките месеци и детокса! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и песен!

Мнение от Kleo »

На мен много ми хареса предложеното заглавие:

През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и лесен!

А може и нещо подобно - През 2017 година всеки месец, детоксът ще е лек, направо песен :) Чери, може ли промяна на името на темата, ей така, за по-добро настроение? :923 :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от metsababa »

Kleo написа: Чери, може ли промяна на името на темата, ей така, за по-добро настроение? :923 :524
Да, разбира се. :954 Аз въобще не съм отразила предложените заглавия. Извинявам се. :???:
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Благодаря ти!
Сега остава вече всички да я запълним само с добри новини, спазване на пълнолунна детоксикация, сваляне на кг и см, и освобождаване от токсините в организма.
В момента тече януарският детокс, някой прави ли го? ДроиД? :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
suzka

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от suzka »

Здравейте! Този месец на линия. Много рядко успявам да го изкарам. Този път съм за похвала. Но пък се обърках в датите и го започнах от понеделник. Вече ми къркори стомаха и незнам дали ще успея и утре да го карам, когато мисля че е най-важно да се кара, заради пълнолунието и неговата сила. Някой друг на линия този месец?
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Ако не можеш само на сокове и ансол и вода,
мини на цели ябълки, мандарини, портокали, грейпфрути.
Пак ще си е детокс, плодов, супер полезен, и ще си спазиш влиянието на Пълнолунието.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от droidd »

Благодаря за новата темичка! И заглавието сте подобрили. :940 Знаех си, че мога да разчитам на вас! :922
Kleo написа: В момента тече януарският детокс, някой прави ли го? ДроиД? :524
Деси, продължавам да го правя. Малко ми е трудничко и до този момент съм хапнала 2 малки кисели ябълки, освен соковете и чая, но съм твърдо решена да се справя! :221 Имах странно преживяване по време на опита ми да поспя след обяд, но ще разкажа накрая, че да не развалям дисциплината.
suzka написа:Здравейте! Този месец на линия. Много рядко успявам да го изкарам. Този път съм за похвала. Но пък се обърках в датите и го започнах от понеделник. Вече ми къркори стомаха и незнам дали ще успея и утре да го карам, когато мисля че е най-важно да се кара, заради пълнолунието и неговата сила. Някой друг на линия този месец?
suzka, здравей! Радвам се, че не съм сама! Похвала и от мен, че се справяш :326 Kleo e права за целите плодове. И аз като видя зора и хапвам по малко ябълка. Всичко е в главата. Някак си самият процес на дъвчене успокоява.Стискам ти палци да се справиш :524
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от cchery »

droidd написа:Благодаря за новата темичка! И заглавието сте подобрили. :940 Знаех си, че мога да разчитам на вас! :922
Eeeeeee, чи кЪ?! :222 Ако такова... нещо или по-скоро нищо не се случва тук, знаете на кого да пишете лична бележка. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Портокалина

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Портокалина »

Привет, бойна детокс-дружина! И аз съм на линия днес!
Искаше ми се да направя и трите дни този път, вторник разтоварвах на плодове и плодово-зеленчукови сокове, но вчера не можах да устискам. Тази сутрин обаче глътнах ансола :627 вече съм на 1 чай и 1 сок. Не можах да се сдържа да не пия кафе обаче :424 но съм решена да бъда примерна и да се похваля с резултати утре :1099
Успех на всички детоксващи! :524
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от droidd »

Добро утро! :954
Продължавам и днес. Вчера, след почти двучасово обикаляне по магазините в търсене на сушилник за дрехи малко се поизнервих, особено в Кауфланд :plezya se ...Абе тия хора нямат ли си друга работа, че само ядат :221
Вечерта, бързо си реших "проблема", като изпих голяма чаша чай от джоджен, че и корема ме наболяваше.
Днес съм на 6. Изпих ансола, топлата вода с лимон, кафенцето и сега продължавам на сокове.
И най-после почувствах известна лекота в корема :1216 .....че в последно време се чувствах, като Кумчо Вълчо от приказката за Червената шапчица :955

suzka, как си? Реши ли как ще я караш днес? Със сигурност 4-ти ден ще ти дойде множко, но не е невъзможно :222 Но и да решиш да захраниш надвечер, мисля, че ефекта ще си е на лице, стига да не прекалиш с количествата :524 :922
Аз утре вече съм на работа и сега я мисля как да я подредя със захранването. Но до довечера ще ми се избистри оптималния вариант какво да си нося.

Портокалина, "добре дошла"! Радвам се, че увеличаваме компанията! :922
А колкото до кафето, аз винаги съм си го позволявала сутрин и то с малко мед и канела :1044 Мисля, че по-добре едно малко прегрешение, от колкото стрес за целия ден :222
:524 стискам ти палци и успех!
Портокалина

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Портокалина »

droidd написа: Портокалина, "добре дошла"! Радвам се, че увеличаваме компанията! :922
А колкото до кафето, аз винаги съм си го позволявала сутрин и то с малко мед и канела :1044 Мисля, че по-добре едно малко прегрешение, от колкото стрес за целия ден :222
:524 стискам ти палци и успех!
:1082 Благодаря! Успех и на теб!
Публикувай отговор