Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и песен!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве

Модератор: Мърмори

Мнениеот Kleo » Сря 11 Яну 2017, 12:48

Чудесна идея за обща тема за 2017 за всичките месеци и детокса! :524
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Kleo » Сря 11 Яну 2017, 14:41

На мен много ми хареса предложеното заглавие:

През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и лесен!

А може и нещо подобно - През 2017 година всеки месец, детоксът ще е лек, направо песен :) Чери, може ли промяна на името на темата, ей така, за по-добро настроение? :923 :524
Kleo
Вятър в косите...

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнениеот metsababa » Сря 11 Яну 2017, 14:45

Kleo написа: Чери, може ли промяна на името на темата, ей така, за по-добро настроение? :923 :524

Да, разбира се. :954 Аз въобще не съм отразила предложените заглавия. Извинявам се. :???:
Аватар
metsababa
Site Admin

Мнениеот Kleo » Сря 11 Яну 2017, 14:47

Благодаря ти!
Сега остава вече всички да я запълним само с добри новини, спазване на пълнолунна детоксикация, сваляне на кг и см, и освобождаване от токсините в организма.
В момента тече януарският детокс, някой прави ли го? ДроиД? :524
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот suzka » Сря 11 Яну 2017, 16:18

Здравейте! Този месец на линия. Много рядко успявам да го изкарам. Този път съм за похвала. Но пък се обърках в датите и го започнах от понеделник. Вече ми къркори стомаха и незнам дали ще успея и утре да го карам, когато мисля че е най-важно да се кара, заради пълнолунието и неговата сила. Някой друг на линия този месец?
suzka
Една птичка пролет не прави

Мнениеот Kleo » Сря 11 Яну 2017, 16:24

Ако не можеш само на сокове и ансол и вода,
мини на цели ябълки, мандарини, портокали, грейпфрути.
Пак ще си е детокс, плодов, супер полезен, и ще си спазиш влиянието на Пълнолунието.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот droidd » Сря 11 Яну 2017, 17:08

Благодаря за новата темичка! И заглавието сте подобрили. :940 Знаех си, че мога да разчитам на вас! :922

Kleo написа:В момента тече януарският детокс, някой прави ли го? ДроиД? :524

Деси, продължавам да го правя. Малко ми е трудничко и до този момент съм хапнала 2 малки кисели ябълки, освен соковете и чая, но съм твърдо решена да се справя! :221 Имах странно преживяване по време на опита ми да поспя след обяд, но ще разкажа накрая, че да не развалям дисциплината.

suzka написа:Здравейте! Този месец на линия. Много рядко успявам да го изкарам. Този път съм за похвала. Но пък се обърках в датите и го започнах от понеделник. Вече ми къркори стомаха и незнам дали ще успея и утре да го карам, когато мисля че е най-важно да се кара, заради пълнолунието и неговата сила. Някой друг на линия този месец?

suzka, здравей! Радвам се, че не съм сама! Похвала и от мен, че се справяш :326 Kleo e права за целите плодове. И аз като видя зора и хапвам по малко ябълка. Всичко е в главата. Някак си самият процес на дъвчене успокоява.Стискам ти палци да се справиш :524
Аватар
droidd
Философска система

Мнениеот cchery » Сря 11 Яну 2017, 21:36

droidd написа:Благодаря за новата темичка! И заглавието сте подобрили. :940 Знаех си, че мога да разчитам на вас! :922

Eeeeeee, чи кЪ?! :222 Ако такова... нещо или по-скоро нищо не се случва тук, знаете на кого да пишете лична бележка. :954
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот Портокалина » Чет 12 Яну 2017, 09:16

Привет, бойна детокс-дружина! И аз съм на линия днес!
Искаше ми се да направя и трите дни този път, вторник разтоварвах на плодове и плодово-зеленчукови сокове, но вчера не можах да устискам. Тази сутрин обаче глътнах ансола :627 вече съм на 1 чай и 1 сок. Не можах да се сдържа да не пия кафе обаче :424 но съм решена да бъда примерна и да се похваля с резултати утре :1099
Успех на всички детоксващи! :524
Изображение
Аватар
Портокалина
Шампион по спам!

Мнениеот droidd » Чет 12 Яну 2017, 09:41

Добро утро! :954
Продължавам и днес. Вчера, след почти двучасово обикаляне по магазините в търсене на сушилник за дрехи малко се поизнервих, особено в Кауфланд :plezya se ...Абе тия хора нямат ли си друга работа, че само ядат :221
Вечерта, бързо си реших "проблема", като изпих голяма чаша чай от джоджен, че и корема ме наболяваше.
Днес съм на 6. Изпих ансола, топлата вода с лимон, кафенцето и сега продължавам на сокове.
И най-после почувствах известна лекота в корема :1216 .....че в последно време се чувствах, като Кумчо Вълчо от приказката за Червената шапчица :955

suzka, как си? Реши ли как ще я караш днес? Със сигурност 4-ти ден ще ти дойде множко, но не е невъзможно :222 Но и да решиш да захраниш надвечер, мисля, че ефекта ще си е на лице, стига да не прекалиш с количествата :524 :922
Аз утре вече съм на работа и сега я мисля как да я подредя със захранването. Но до довечера ще ми се избистри оптималния вариант какво да си нося.

Портокалина, "добре дошла"! Радвам се, че увеличаваме компанията! :922
А колкото до кафето, аз винаги съм си го позволявала сутрин и то с малко мед и канела :1044 Мисля, че по-добре едно малко прегрешение, от колкото стрес за целия ден :222
:524 стискам ти палци и успех!
Аватар
droidd
Философска система

Мнениеот Портокалина » Чет 12 Яну 2017, 10:54

droidd написа:Портокалина, "добре дошла"! Радвам се, че увеличаваме компанията! :922
А колкото до кафето, аз винаги съм си го позволявала сутрин и то с малко мед и канела :1044 Мисля, че по-добре едно малко прегрешение, от колкото стрес за целия ден :222
:524 стискам ти палци и успех!

:1082 Благодаря! Успех и на теб!
Изображение
Аватар
Портокалина
Шампион по спам!

Мнениеот Портокалина » Чет 12 Яну 2017, 22:48

Един ден да реша да направя детокс на сокове - перфектен, лесно се справих, без мъка и глад... и този гаден ансол да не подейства по очаквания начин :328 коремът ми е подут, но нищо не излиза от него :1080 бях чела преди време, че не на всички ансолът действа разхлабващо, но някакси свързвам успешния детокс със... :1114 ще видим какво ще покаже кантара утре сутрин :1139
Хубава вечер на всички и спокойна нощ! Ще се радвам да споделите ефекта от детокса при вас - ей така, за надъхване :222
Изображение
Аватар
Портокалина
Шампион по спам!

Мнениеот Ванчето » Чет 12 Яну 2017, 23:26

Хей... :954
Детокс-мацки, браво на вас!
Заформихте хубава групичка!
И аз имах намерение да детоксвам този месец, но нещо хич не успях да се настроя...
Успешно захранване и задоволителни резултати пожелавам ! :524

Портокали, ансола може да подейства малко по-късно, знам ли... :1044
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот droidd » Пет 13 Яну 2017, 07:27

Добро утро!
Справих се! Добре ми е и съм доволна от себе си!
Сега ще отпочна гимнастиката и отивам на работа. Едни картофки с пъщарнак врят на пара, за да ме придружат . Последни ще пиша повече.

Портокалина написа:Един ден да реша да направя детокс на сокове - перфектен, лесно се справих, без мъка и глад... и този гаден ансол да не подейства по очаквания начин :328 коремът ми е подут, но нищо не излиза от него :1080 бях чела преди време, че не на всички ансолът действа разхлабващо, но някакси свързвам успешния детокс със... :1114 ще видим какво ще покаже кантара утре сутрин :1139
Хубава вечер на всички и спокойна нощ! Ще се радвам да споделите ефекта от детокса при вас - ей така, за надъхване :222

Портокалче, преди много момичета споделяха, че ансола не им действа от към посещение на WC то, но това не обезсмисля ефекта му да изведе токсините.
При мен странното е този път, че още ме държи :1215 2-3 пъти ставах през ноща и сутринта още два :1044 Е те такова чудо не е било. :1053
До после- от компа :922
Аватар
droidd
Философска система

Мнениеот Kleo » Пет 13 Яну 2017, 09:31

droidd написа: ... Имах странно преживяване по време на опита ми да поспя след обяд, но ще разкажа накрая, че да не развалям дисциплината. ...

Искам да разкажеш за него сега, моля те, ДроиД
Kleo
Вятър в косите...

Следваща

Назад към Детоксикация по пълнолуние