августовски детокс

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: августовски детокс

Мнение от Мърмори »

Олеся,споко,миличка,завръщаме се с пълна сила! Ще ги вкараме бързо в правия път,аз лично ще се заема! Извинявам се и от името на другите момичета,че ви поизоставихме,но беше въпрос на принципи,на достойнство... Вие по-старичките си знаете уроците,стриктни сте и резултатите идват потепенно,другите да му мислят! Понабиха ми се в очи някои по-активни" приятелки" и смятам да ги подържа изкъсо да видя какви ги вършат! Споко,всичко ще си дойде по местата. А ти пиши,където ти е по-приятно,макар,че тука сме си само стари пушки и е по-уютно някак.И понеже вече и ти можеш да се причислиш към старите-заповядай при нас,ще ни е приятно!
valrus

Re: августовски детокс

Мнение от valrus »

Момичета,прави сте и двете.Питат ли разпитват,питат и разпитват.....и как да отговаряш.На мен също ми е трудно в два форума да влизам,че на всичкото отгоре и от работата пиша,първо в пощата си влизам,за да не ме хванат,абе щом трябва да сме заедно....кво да се прави. :1053 :lol: Детоксите при мен вървят супер,поради страшно неразположение единият беше прекъснат,но продължавам.Лятото май на всички им е било по-трудничко :1044 жеги,морета и други....извинения.Аз за 6 детокса от 73кг съм станала 60+разбира се и режим здравословен :1076 Хайде чакам ви при форума на Доктора....пък и тук ще влизам,но предпочитам да си запазя работата :221 Е пък така си е.Хайде бай от мен
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: августовски детокс

Мнение от cchery »

Здрасти, Оля!!! Радвам се да те видя и тук. :) Знам, че стана кофти с двата форума, но няма ограничения за никой къде и как да ходи. Лично на мен тук ми е по-лесно и то е ясно защо :lol: :lol: :lol: :lol: . Ще го правим заедно това местенце така че всичко да е обобщено, ясно и подредено и няма да се молим на никой!!!! Аз ще съм и на другия фронт, но и да пропусна някой ден, знам, че Нелката е там и прави наистина чудеса!! :324

Иначе сега видях, че пълнолунието е на 23 септември този месец. Което означава, че почваме от 21-и. Купихме си страхотна сокоизтисквачка Таурус миналата седмица

[img]http://www.technopolis.bg/catalog/DE/DE ... B479E9.jpg[/img]

и сега цедим и ябълки, и моркови без проблеми. Друго си е сокът да не е само от цитруси. А децата просто обожават пресните сокчета. Така че, ние с мъжа ми сме готови за бой и отслабване вече!

Аз дълго чаках да се похваля с нещо. Е, и сега не е много, но все пак. От началото на май досега съм свалила 5 килограма. Тръгнах някъде откъм 82-83 и сега съм вече 77. Тичам всяка делнична сутрин в парка и от юни насам запазвам от свалените с детокса кило и половина едното :lol: :lol: :lol: :lol: . Купихме си вече с мъжа ми и специални кракавици за бягане - за да можем да продължим да тичаме боси. Моите изглеждат така:

[img]http://www.vibramfivefingers.com/produc ... /large.jpg[/img]

И съм много доволна.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
маца73

Re: августовски детокс

Мнение от маца73 »

ПРивет мили мои! Досега четох и двата форума и се чудих къде да пиша и май ще пиша и на двете места. Много се радвам, че и в другия форум ембергото вече е вдигнато. Определено тук е много уютно, но......... ще ми бъде трудно да се раздвоявам така.
Сега ще се възползвам от прекрасните иконки за да ви споделя нашите постижения и отивам на старото място да се разпиша надълго и на широко!


И сега веднагически искам да ви се похваля, че нашите мечти са вече наполовина реалност!
Съвсем скоро това ще са гледки от нашия собствен ресторант!!!!!!! :820 :729 Вчера мина и втория търг на който се явихме само ние и така се явяваме следващите наематели. Вече поръчахме столове и маси, днес купихме мазилките, утре ще поръчаме климатик и ламинат и почваме ремонта.
Благодарение на Бог и вашите молитви за нас всичко това вече се случва съвсем реално.

ОТ МЕН ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА!!!!!!! :225

Чакам с нетърпение момента в който ще седнем всички заедно на една маса и ще се забавляваме до зори...................... :620 :527 :827

Сега ви оставям и отивам да се потопя в подробностите в другия форум. :222
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: августовски детокс

Мнение от metsababa »

Мац, успях да прочета и тук и там какво си написала! Съжалявам, че така се раздвояваш..... вече няколко пъти обясних какво и как и защо има и тук, и там...... не искам повече да го правя! Ще се радвам да те виждам и тук :920 . Умирам за сън, но все пак искам да те поздрявя за успеха, който сте постигнали! За вашето кътче, което ще изградите с голяма радост и любов - нека ви е на късмет! Онзи ден докато бях във Варна, Зори ми показа офиса на тяхната фирма. Случайно или не те си отвориха фирмата в деня, в който ние с теб се чухме и ти се похвали, че вече имате ресторантче, т.е. бяха ви пуснали в него...... Е, след като видях спретнатия офис на Зори, мога само да ти пожелая скоро и вие да видите ресторанта на мечтите си и да ни пуснете снимки от него :974 :974 :974 :974 . Лека нощ от мене :951 .
valrus

Re: августовски детокс

Мнение от valrus »

Хайде де,момичета-кокичета,пак изчезнахте. :940 Как сте,къде ходите,ние днес с малкия бяхме на сладкарница,имаше една огромна пързалка-наигра се на воля.Тръгнахме на градинка и сега държим пложениет.Вашите дечица как са?Знам ,че времето е хубаво и всички са навън,ние плудяхме по Тв-то.Само детски гледа и не иска да излиза,с голям зор го карам.....а като излезем не му се прибира.Хайде ,разказвайте как я карате. :329
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: августовски детокс

Мнение от Мърмори »

Що да сме изчезнали бе,Вал? Тука сме си! Само че си спамим ей на т'ва място http://metsababa.net/phpBB3/viewtopic.php?f=6&t=14. В тая тема рядко пишем,защото май на никой не му се мисли за отслабване преди детоксово време.Ама нали сме лоши,невъзпитани стари пушки,при това с голямо самочувствие,ни е простено. :1062 Абе от вторник пак ще ни виждаш тук-таме,спокойно,няма да се затрием! ;)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: августовски детокс

Мнение от cchery »

Мърмори написа:Ама нали сме лоши,невъзпитани стари пушки,при това с голямо самочувствие,ни е простено. :1062 Абе от вторник пак ще ни виждаш тук-таме,спокойно,няма да се затрием! ;)
Моля?????? :shock: :shock: :shock: :shock: Аз съм толкова възпитана...... културна..... и меко казано скромна....... направо ангелче! Госпожо мод, ма молА ви се....... какви са тези СТАРИ пушки?!?! Ни съм стара, ни пушка......... само съм презряла...... тиква :221 :221 :221 :221 :221 ........ като ония на Аси..... ма те нейните са за изложба, тъй че съм от другите.

Вал, заповядай в спам форумчето да се налафиме. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено