Как искам да изглеждам?!? Мечти за постижимото....

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Как искам да изглеждам?!? Мечти за постижимото....

Мнение от cchery »

Ето, пускам я обещаната темичката. Тук я слагам, но ако има интерес, ще я натъкмим и за диетичния форум....... Ще е интересно да се видим с други очи. Т.е. с тези, с които се гледаме и сега, но огледалата не ни виждат баш така. :lol: :lol:

Лично аз винаги съм се представяла като...... командос :oops: :oops: . Обичам военните камуфлажни униформи и хубавите тела под тях. Нещо такова де...... тия са мъжки, че снимки на жени командоси трудно намирам:

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... _SEAL.JPEG[/img]

[img]http://www.udtseal.netfirms.com/seals/S ... 2SEALs.jpg[/img]

Винаги са ме вдъхновявали тези отряди с издръжливостта си, с вярата си, с отдадеността на каузата........ макар че това последното е повече на книги, но съм сигурна, че има много качествени хора сред тях. Как си се представям аз: с камуфлажен панталон, с бял прилепнал по тялото потник, който подчертава бюста, вдигната коса и всичко това е положено на едно тяло, което е стегнато........ :cry: :cry: . Все още не и моето.

[img]http://farm4.static.flickr.com/3073/269 ... 06f582.jpg[/img]
[img]http://www.recordstore.co.uk/images/cov ... OM-300.jpg[/img]

Естествено съм увлечена и превлечена от .... метъла. Визията на повечето групи е за черни нюанси при обличането, нещо което мен не ме кефи.

[img]http://images.ibox.bg/2007/05/16/25928/430x295.jpg[/img]

Как аз си се представям в този стил - бели прави дънки, бял прилепнал потник и сантали на висок ток. Хич не е метълско, но за сметка на това е различно..... И тази си представа не мога да реализирам, щото...... тогава ще се носи едно голямо бяло привидение из улиците.

[img]http://www.vanmildert.com/womens-2/mode ... medium.jpg[/img]
[img]http://shop.guess.com/StyleImages/Y81B7105-OWE-LB.jpg[/img]

Друго нещо, което много искам да облека на следващото море: тюркоазено синя дълга пола с широк набор, бюстие/потник/къса блуза в същия цвят с и с паднали ръкави, забрадка на главата в същия цвят.

Долу-горе такава пола:

[img]http://images17.snimka.bg/002952439-big.jpg[/img]

Бюстието/потника/късата блуза ги виждам така (може и с дълъг ръкав):

[img]http://babydollbg.com/images/jiletka%20 ... cherna.jpg[/img]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Как искам да изглеждам?!? Мечти за постижимото....

Мнение от cvety_rz »

Много ме е срам но ще попитам как да си кача снимки ?Че да си покажа и аз моите мечти.Чери :326 желая ти сбъдване на мечтата.Много добре звучи и изглежда всичко
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Как искам да изглеждам?!? Мечти за постижимото....

Мнение от Мърмори »

Еееех,Чери,мечти,мечти... Сигурна съм,че един ден ще пристъпваш с белия панталон и високите токчета по някой от терминалите на летище Варна,ще си фръцкаш готиното дупе,а мъжете ще се обръщат след теб.Щом много го искаш,знам че ще се случи :923 . Не спирай да си представяш,не спирай да виждаш новия си образ(макар и само в мислите).Сигурна съм,че това е част от успеха.
helpmИ

Re: Как искам да изглеждам?!? Мечти за постижимото....

Мнение от helpmИ »

Добро утро момичета,
хубав и успешан ден на всички!

cchery първия образ,който ми изникна докато четях поста ти беше този:
tomb_raider_7.png
(248.04 KiB) Свалено 2192 пъти
В тази роля Джоли най ми харесва много е секси.Желая постигане на всички мечти :954
А ето и аз как бих искал да изглеждам:
nicole_kidman_76.1.png
(56.19 KiB) Свалено 2192 пъти
Толкова ефирна,че чак прозрачна,толкова нежна,като прегръдка;Толкова вамп,че чак страшна;Толкова слънчева,че чак гореща;Толкова секси и толкова невинна,Толкова дива ,като неубоздана кобила;Толкова романтична
left_05.1.png
(113.03 KiB) Свалено 2192 пъти
,
nicole050.1.png
(52.64 KiB) Свалено 2192 пъти
Толкова истински женствена ,че чак да боли
nicolekidmanG_468x637.1.png
(59.41 KiB) Свалено 2192 пъти
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Как искам да изглеждам?!? Мечти за постижимото....

Мнение от cchery »

Цвете, за качване на снимки има 2 вариянта - първият е да качваш снимки, които се намират на твоя комп. Става като идеш на лентата, която се намира точно под формата за писане на нов постинг. Т.е. като кликнеш на бутона за нов постинг и ти се отвори празното пространство, под него има лента с два таба. Единият е НАСТРОЙКИ, другият ПРИКАЧИ ФАЙЛ! Кликваш на втория и оттам чрез бутона Browse си разглеждаш харда на собствения комп и намираш снимката, която трябва да прикачиш тук. Има 2 ограничения. Първо във всеки постинг може да се прикачват най-много по 5 снимки, т.е. ако искаш да качиш 10 снимки, трбява да го направиш с 2 поста. И второ - размерът на снимките, които можеш да прикачваш - ограничила съм ги до 800х600 пиксела. Ако твоите са по-големи, ще трябва предварително да ги намалиш.

Ако качваш снимки от нета. Първо кливаш върху бутона [img]имидж[/img] - намира се горе до другите бутони над формата за писане на постинги. След което с кликваш с десен бутон върху снимката, която искаш да постнеш. От падащото меню кликваш с ляв бутон върху сленото нещо: ако браузърът ти е на български, то кликваш върху "Копирай/вземи адреса на снимката", а не "Копирай/вземи адреса на връзката". Ако е на английски кликваш с ляв бутон върху "Copy image location", а не "Copy link location" . След което се връщаш на постинга, поставяш курсора между [img]скобите%20имидж[/img], кликваш с десен бутон и от падащото меню избираш "Постави"/ "Paste". И така снимката трябва да се е копирала вече в постинга.

Хайде, пробвай, когато можеш и успех! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Как искам да изглеждам?!? Мечти за постижимото....

Мнение от cchery »

Мърмори написа:Еееех,Чери,мечти,мечти... Сигурна съм,че един ден ще пристъпваш с белия панталон и високите токчета по някой от терминалите на летище Варна,ще си фръцкаш готиното дупе,а мъжете ще се обръщат след теб.Щом много го искаш,знам че ще се случи :923 . Не спирай да си представяш,не спирай да виждаш новия си образ(макар и само в мислите).Сигурна съм,че това е част от успеха.
Еееееее, Зори........ хахахах, мила Зори........ :920 :920 :920 А като те видя теб на летище Варна, ти как ще изглеждаш?!?! :) :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Как искам да изглеждам?!? Мечти за постижимото....

Мнение от cchery »

helpmИ написа:Добро утро момичета,
хубав и успешан ден на всички!

cchery първия образ,който ми изникна докато четях поста ти беше този:
tomb_raider_7.png
В тази роля Джоли най ми харесва много е секси.Желая постигане на всички мечти :954
А ето и аз как бих искал да изглеждам:
nicole_kidman_76.1.png
Толкова ефирна,че чак прозрачна,толкова нежна,като прегръдка;Толкова вамп,че чак страшна;Толкова слънчева,че чак гореща;Толкова секси и толкова невинна,Толкова дива ,като неубоздана кобила;Толкова романтична
left_05.1.png
,
nicole050.1.png
Толкова истински женствена ,че чак да боли
nicolekidmanG_468x637.1.png
Танче, и двете актриси ми харесват много....... Страхотен избор и описание.! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Как искам да изглеждам?!? Мечти за постижимото....

Мнение от cvety_rz »

cvety. [attachment=1]cvety.jpg






Чери, благодаря отново за отделеното време.Аз съм по скромна в мечтите си :) Просто искам да съм си както преди.Ако трябва да участвам в конкурса преди и сега със снимките то при мен нещата са обратно пропорционални :1062
Прикачени файлове
sega.jpg
сега
(42.97 KiB) Свалено 2179 пъти
cvety.jpg
Преди
(52.75 KiB) Свалено 2179 пъти
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Как искам да изглеждам?!? Мечти за постижимото....

Мнение от Мърмори »

cchery написа:
Мърмори написа:Еееех,Чери,мечти,мечти... Сигурна съм,че един ден ще пристъпваш с белия панталон и високите токчета по някой от терминалите на летище Варна,ще си фръцкаш готиното дупе,а мъжете ще се обръщат след теб.Щом много го искаш,знам че ще се случи :923 . Не спирай да си представяш,не спирай да виждаш новия си образ(макар и само в мислите).Сигурна съм,че това е част от успеха.
Еееееее, Зори........ хахахах, мила Зори........ :920 :920 :920 А като те видя теб на летище Варна, ти как ще изглеждаш?!?! :) :)
Хихихи,как ще изглеждам ли? Ми...може би само с 2-3 кг по-слабинка.Аз май нещо ориенталско имам в мене,та харесвам по-закръглени дупета,баджачета,цицки-мицки... :1062 ,абе мацки дето пълнят шепите. Искам да ти кажа,че така чат-пат си се харесвам,ама още мъъъъънинко и ще съм доволна.Снимка не мога да ти кача,щото...незнам къде да търся,а и време пусто все не стига. А,и като казах снимки-тоя белия панталон дето си го качнала малко в повече ми идва. Може би ако е 2 номера по-голямък,ще изглеждаш пушка в него! :923
valrus

Re: Как искам да изглеждам?!? Мечти за постижимото....

Мнение от valrus »

АААаах,тиииииии,Чери,наша хубостнице. :923 :326 Толккова пъти (поне 4-5)съм задавала въпрос как да ви прикача моя снимка тук и ето,че ти си чоевкът,който се отзовава на помощ(поне на Цвети си отговорила).Сега, като се прибера,ще се опитам да ви пратя моя снимка(въпреки стария и бавен комп).Дано успея,то не било толкова трудно май като ти обясни някой. :1139 :923 Чери,благодаря ти,невероятна си.Очаквайте ме :plezya se А относно мечтите-постижими са,визуализацията води до пологителен резултат :524
helpmИ

Re: Как искам да изглеждам?!? Мечти за постижимото....

Мнение от helpmИ »

Цвети,
Рая ти е одрала кожата :222 Като те видях на снимката в първия момент,се чудех от къде те познавам :955 и като погледнах аватара се сетих.Тя е умалено твое копие.
Публикувай отговор