НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от cchery »

Последно промяна от cchery на 04 Юли 2012, 13:34, променено общо 3 пъти.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Орхидея
Шампион по спам!
Мнения: 113
Регистриран на: 16 Сеп 2010, 08:13

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от Орхидея »

Привет!

Рано сутринта попълних данните си :) .

cchery благодарности за идеята и труда за направата и попълването :923 !
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от futarela »

Чери нямя втора като теб ! Старшна идея! Попълних таблицата . Амам съм точно 13 номер ... не ли малко гадно ? или не ?
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Mstar

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от Mstar »

Чери :524 :326 :329
Сега виждам и съм мнооого очарована! Бррааввоо!!!
Но някои данни ми липсват,може ли без тях поне до следващият детокс?
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от danid »

Разглеждах табличката. Чери, идеята ти за кг преди детокс е свалени изобщо нали? Мисля, че Боби например трябва да посочи килограмите си от преди бременността, както и Зори и другите с повече детокси или бъркам нещо? Аз утре ще се отчитам, че нали започнах по-късно.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от cchery »

danid написа:Разглеждах табличката. Чери, идеята ти за кг преди детокс е свалени изобщо нали? Мисля, че Боби например трябва да посочи килограмите си от преди бременността, както и Зори и другите с повече детокси или бъркам нещо? Аз утре ще се отчитам, че нали започнах по-късно.
Дани, ако питаш за колона "С", то това са килограми преди детокса, който върви непосредствено, т.е. в случая - ноемврийския. А в колона "N" се посочват килограмите преди началото въобще на детоксването...... макар, че аз посочих тези от февруари тази година. На тези килограми кисна от миналата есен, а оттогава съм суперсериозна с детокса. И затова тях посочих.
Mstar написа:Чери :524 :326 :329
Сега виждам и съм мнооого очарована! Бррааввоо!!!
Но някои данни ми липсват,може ли без тях поне до следващият детокс?
Мими, специално въпросите за килограмите са задължителни и тях трябва да попълниш, но мисля, че точно тях знаеш. Виж за мерките на ханш, талия и бедра е по желание да се посочват. Така направих формулите за ханш, талия и бедра, че дори и да не сте се мерили преди детокса, но да го направите след него, то ще можете да запишете резултатите си САМО след детокса. Т.к. няма стойност за ПРЕДИ, то и в колоната "Резултат" няма да има какво да се отрази, т.к. тя смята (ханш в сантиметри ПРЕДИ - ханш в сантиметри СЛЕД). Но за сметка на това ще имате записани данните си от този детокс и ще можете да ги сравните със следващия. Така че, Мими, попълвай само това, което знаеш....

И ПАК МОЛЯ, ДА СИ ПРОВЕРЯВАТЕ ЗАПИСИТЕ В ТАБЛИЦАТА, ЗАЩОТО ВСЕКИ ДОПУСКА ГРЕШКИ. АЗ МОГА МНОГО ЛЕСНО ДА РЕДАКТИРАМ КАТО ИЗТРИЯ ГРЕШНО ПОДАДЕНИТЕ СТОЙНОСТИ, НО ПЪК ОТ ТОВА НИКОЙ НЯМА ПОЛЗА...
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от danid »

Чери, вероятно знаеш, но част от резултатите са изчезнали.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от cchery »

danid написа:Чери, вероятно знаеш, но част от резултатите са изчезнали.
Да, знам и още не мога да ти отговоря каква е причината. Най-хубавото е, че снощи си направих бекъп на служебния комп и така се оказва, че няма само 5-6 записа. Но въпросът защо са изчезнали все още е без отговор!!!!!!! Освен че не съм дала достъп на никой за редактиране, във възстановената таблица заключих и шийтовете :mad: :mad: :mad: така че да не могат да се бутат. Има и още едно копие на на акаунта ми в гугъл докс, както и съм си го пратила на пощата, т.е. на яхо сървъра. Проблемът е, че там са всички записи, които е имало до момента на направата на копие и изпращане на мейл!!!!!!!! Работя вече 2 години с гугъл докс и досега подобен проблем съм нямала - да не говорим, че таблицата с нашите данни, т.нар. "тефтерче на Чери" не е мръднала от създаването си! Колегата ми вкара идеята, че Гугъл ги правят тези неща, за да си купиш платен акаунт, където ти предлагат бекъп на загубените документи, но аз не вярвам в това. Ще ви помоля просто да минете и да се запишете пак! И бихте могли да си сваляте таблицата и на вашите компове след като сте си направили записа! Така ще имаме уникални копия, от които ще можем да възстановим всичко.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от Сиренце »

Точка, ама десетична точка, с другата не стана!
/Става въпрос за уточненията във формата/
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от cchery »

Сиренце написа:Точка, ама десетична точка, с другата не стана!
/Става въпрос за уточненията във формата/
Да, благодаря. Уточнение на място..... до вчера не ми даваше да напиша кирилска запетая, а днес само нея си иска :126 :126 :126 :126 .........
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от Сиренце »

Аз използвах тази от цифровия блок
Публикувай отговор