НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от cchery »

олеся написа:Яд ме е че тази таблица и инициатива на Чери се появи в момент, в който стигнах желаното тегло. Сега как да се впиша, като развитие при мен няма да има? :229
Ще съм само публика и ще ви се радвам на хубавите резултати :1081
Оли, ми да ти направим една таблица за качване на килограми..... :1069 :1069 :1069 .

Сериозно сега: страхотно е че няма да участваш във вече съществуващата! Дай боже още хора да се изключат от нея...... не защото не искат да я попълват, а защото вече са стигнали до оптималните си килограми! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от Kleo »

Чери, мерси за възможността да се видя в таблицата и аз! :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от Kleo »

Отново съм вписана, за което благодаря от сърце! :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от Мърмори »

Аз пък не си виждам резила от този месец... :1044 Попълних надлежно всичко,благодариха ми :1062 ,обаче... :1044
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от Мърмори »

Ааааа,там съм,видях се вече :1062
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от cchery »

Тъй и тъй съм тук, да хвърля малко бегла светлинка върху новия вид на таблицата. В момента има 4 листа:

РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕКУЩИЯ ДЕТОКС - тук ще се записват и ще се виждат резултатите САМО от 1 детокс, а имено този, който тече в момента или е бил последен. Преди началото на нов детокс, резултатите от последния ще се скриват, но ще бъдат видими на втория лист, наречен

РЕЗУЛТАТИ ОТ МИНАЛИ ДЕТОКСИ - тук спокойно могат да се видят всички записи, направени някога от началото на таблицата.

ИНДИВИДУАЛНИ РЕЗУЛТАТИ - в този трети лист всички записи постъпили в таблицата са подредени по азбучен ред, така че 1 човек много лесно може да види кога какво е правил и то с какъв резултат. Много важно условие е да въвеждате името или ника си по 1 и същи начин всеки път!!! Защото в този лист резултатите са подредени по азбучен ред имено на никовете/имената. Ако сте въвели по различен начин ника си, просто ще трябва да го потърсите сами на целия лист и ще се изгуби удобството да се търси лесно.

Как става търсенето?! Отваряте третия лист и натискате едновремено (дори и да сте на кирилица в момента) бутоните "Ctrl"+"F". Върху листа ви се показва тази форма за търсене:
find_form.jpg
(48.73 KiB) Свалено 1294 пъти
В нея вписвате името или ника си и натискате бутона "Find". Ако има запис с този ник или име, никът/името ще бъдат намерени и заобградени в син правоъгълник! Вижте тук!

СТАТИСТИКА - тук има общо свалените килограми и сантиметри за всеки отделен детокс.

И така - ха да ни върви по мазнина, ама свалена :955 :955 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
katya_den

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от katya_den »

Още миналия детокс се опитах да се включа и аз, но имам проблем с попълването на личните данни. Излизат ми някакви чертички и не зная къде какво да попълня. Може би изисква специална програма? Моля за помощ.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от cchery »

katya_den написа:Още миналия детокс се опитах да се включа и аз, но имам проблем с попълването на личните данни. Излизат ми някакви чертички и не зная къде какво да попълня. Може би изисква специална програма? Моля за помощ.
Здрасти, Катя. Не успях да разбера какво те спира в попълването на формичката - можеш ли да обясниш по-подробно. Иначе не ти трябва никаква специална програма...... просто попълваш все едно е въпросник от многото други. Обясни ми и ще ти помогна. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
katya_den

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от katya_den »

cchery написа:
katya_den написа:Още миналия детокс се опитах да се включа и аз, но имам проблем с попълването на личните данни. Излизат ми някакви чертички и не зная къде какво да попълня. Може би изисква специална програма? Моля за помощ.
Здрасти, Катя. Не успях да разбера какво те спира в попълването на формичката - можеш ли да обясниш по-подробно. Иначе не ти трябва никаква специална програма...... просто попълваш все едно е въпросник от многото други. Обясни ми и ще ти помогна. :)
Като отворя формата, вместо въпроси се появяват отвесни черти, например: ІІ ІІІІІІІІІІІІІ ІІІІІ и т.н. Има клетки за попълване, но не зная в коя клетка какво да пиша.
katya_den

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от katya_den »

Required


Ник/ Име *

Моля, напишете думата "вярно", ако попълвате формата втори път! По този начин първият Ви запис ще бъде изтрит и ще бъде запазен само настоящия!



По време на детокса вие сте бременна; кърмите; имате заболяване; нито едно от тези *

В случай, че не отговаряте на опциите от 1 до 4, изберете "none"
бременна съм кърмя диабетик съм с нарушение на щитовидната жлеза none


Кой вариянт на детокса правите? *

Можете да изберете повече от един отговор в случай, че е вярно за вас.

с английска сол
с г(х)ий
с грейпфрути и белтъци
летни детоксикации
с цитруси (не ги цедя на сок, а ям целите плодове)
с цели плодове, но не цитруси



Ако сте правили детокса с цели плодове, то уточнете с какви! *

Запишете (-) ако сте правили друг вид детокс !



Колко дни пра- вихте детокса? *

1 2 3 4


кг. преди детокса *

Моля, записвайте само цифрата без да добавяте кг след


:1071 :1071 :1071
Аз съм в оркестъра!... Копирах част от формичката, за да покажа какво виждам, а то...
Ей сега ще пробвам да я попълня.
katya_den

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от katya_den »

Ураааааааа!!! Вече съм в таблицата! Сантиметри не съм попълвала просто защото не съм се мерила отдавна. Но имам въпрос: След края на детокса как да отразя постигнатото тегло? Доколкото разбирам, вместо ник трябва да попълня "вярно" и попълвам формата отново. Така ли е?
Публикувай отговор