НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от cchery »

олеся написа:
cchery написа:
олеся написа:Яд ме е че тази таблица и инициатива на Чери се появи в момент, в който стигнах желаното тегло. Сега как да се впиша, като развитие при мен няма да има? :229
Ще съм само публика и ще ви се радвам на хубавите резултати :1081
Оли, ми да ти направим една таблица за качване на килограми..... :1069 :1069 :1069 .

Сериозно сега: страхотно е че няма да участваш във вече съществуващата! Дай боже още хора да се изключат от нея...... не защото не искат да я попълват, а защото вече са стигнали до оптималните си килограми! :)
Ха-ха-ха - Вече съм +6 кг. Да видим до къде ще стигна, а съм само в средата на дългия 9 месеца път. Сега ще предстои най-голямото наддаване. Опитвам се да се контролирам, ама тея козунци ми качиха 1 килце. Дано съм в рамките на разумните 10-12 кг. за цялата бременност.
Но после съм им се заканила :1058 да им видя на бързо сметката :1058
Аз пък съм сигурна, че ще успееш, защото ти си една от най-стриктните и упорити мацки тук! :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от cchery »

Направих някои козметични промени във въпросника. А имено: намалих броя на въпросите, на които задължително трябва да се отговаря и сега са 8 като могат още да бъдат намалени, стига някой да даде идеи. Промених реда на част от въпросите - направих го по мое усмотрение с цел по-важните да са по-първи. И тук чакам идеи. Може би е време да променим тази форма на отчитане, но не се сещам как (поне засега :1062 ).
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОНЛАЙН!

Мнение от cchery »

МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА, ОТ ДНЕС НАШЕТО ОН-ЛАЙН ОТЧИТАНЕ НЕ Е АКТИВНО. Т.Е. ВЕЧЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАПИСВАТЕ ВАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ В ТАБЛИЦАТА, КЪМ КОЯТО ИМА ЛИНК В ПЪРВИЯ ПОСТИНГ ОТ ТАЗИ ТЕМА!

ПРИЧИНАТА - ТАБЛИЦАТА СТАНА ТЕЖКА И ТРОМАВА, КОЕТО НА ПРАКТИКА Я ПРАВИ НЕПОЛЕЗНА!


Ето на , можете да я виждате във вида, в който съществуваше до детоксикация ЮНИ 2012 г. и малка част от ЮЛИ 2012 г.

Дали да има нова таблица и да продължим с електронното отчитане, зависи единствено от вашето желание, което се надявам да споделите тук!

Моля, разпространете тази инфо и в другите 2 форума, където бяха подадени линкове към НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОН-ЛАЙН!
Последно промяна от cchery на 06 Юли 2012, 14:22, променено общо 1 път.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор