Декемврийския детокс

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: Декемврийския детокс

Мнение от bubalina »

Аз не съм пила водораслото и не съм твърде наясно де,ама това е често задаван въпрос и винаги отговора е този - както е написано в теоретичната част по препоръка на ДОК. :524
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
lily

Re: Декемврийския детокс

Мнение от lily »

Благодаря, bubalina :-)
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Декемврийския детокс

Мнение от Kleo »

Догодина смятам да съчетая 90-дневната диета с детоксите по пълнолуние. Мисля, че това ще бъде моят начин да постигна добри и ТРАЙНИ резултати. Целувам ви всички и доскоро!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Декемврийския детокс

Мнение от cvety_rz »

Не е тази темата, където мога да го коментирам, но понеже видях, че Чери е повдигнала въпроса и аз веднага да се присламча.В къщи се консумира само домашно приготвено (квасено)краве или козе кисело мляко.Не знам дали е съвпадение, но откакто го употребяваме, не съм имала сериозни проблеми с гърлата на децата по време на грип.Няма да споменавам преди колко гнойни ангини сме изкарали с каката.А сега като ги водя на преглед педи казва "Гърлото дори не е зачервено".Пак казвам, че може да е съвпадение, но може и да не е :1044
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
олеся

Re: Декемврийския детокс

Мнение от олеся »

:1172 Днес може да ме наречете "ЛУДА", както и плодова оризовка. :1172 За компания няма да питам :221
emi-1

Re: Декемврийския детокс

Мнение от emi-1 »

Оли,няма кой да те нарече луда.Напротив.Линийката ти е показател за постоянство и упорство.Ако не си малко "луда",този резултат нямаше да е налице...
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Декемврийския детокс

Мнение от bobichan »

Мърмори написа:Боби,за мен ще е чест да отслабваме заедно!
:923 :923 :923 За мен също :923 :923 :923
Ейй, мацки ще ме накарате и мен да почна да си квася мляко и трябва да си превърна кухнята в лаборатория. Да не говоря, че съвсем ще ме обявят за луднала моите приятели. След като си правя хляба сама, покълвам разни семена, гледам си подправки на терасата, правя си клеева тинктура и какво ли още не... Тя една приятелка скоро ми каза че следващия етап е да почна да си гледам домати на балкона, а аз се замислих сериозно за тази възможност :955 :955 :955 :1069 :1069 :1069 Като научат, че имам намерение най-накрая да опитам и тученицата, че и да си правя сама паста за зъби вече съвсем ще се откажат от мен :1044 :1044 :221 :221
Чери, чакам с нетърпение да споделиш инфо за млякото с бананите. Аз за утре се чудя дали да не направя един оризов ден. Хем и майка ми се е навила. Аз последно време съм много негостоприема. Да не ми дойде някой на гости или го вкарвам в кухнята да готви до малките часове на ноща или го подлагам на оризене :221 :221 :221 А бе страшна работа да не съм ви в къщата.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
mamadida

Re: Декемврийския детокс

Мнение от mamadida »

Хей Момичета Кокичета,

Хайде Честита Ви Нова Година!
Пожелавам на Всички здраве и постигане на всички мечти през новата година :954 :940

Аз малко се срамувам но пропуснах и този Детокс. Малката се поболя и колкото и да не ми се вярваше се оказа че изкарахме Скарлатина. Така около датите за детокс тотално забравих за себе си. Живот и здраве сега Януари съм на линия, че съм се закотвила на едни кг от доста време.

Страхотна е статията за кислето мляко
mamadida

Re: Декемврийския детокс

Мнение от mamadida »

Черитка,

Забравих снощи да отбележа за статията на доктора за киселто мляко. Много е хубава. Аз одавна съм меркалийка да квася мляко и дори лятото се пробвах. Не стана много сполучливо и подозирам че проблема беше със закваската. Ползвах някакво кисло мляко което ставало за подквас.
Исках да попитам по запознатите с квасенето в домашни условия в края на статията на Доктора има рецепта за подквасване, но не можах да разбера за сухото мляко и дали самия подквас се купува от Елби?

Цвети, мила видях че и ти си писала че квасиш мляко ще съм ти много благодарна ако споделиш твоя опит. Особено ме впечтали констатацията за гърлото. На детето и таткото у дома им е слабо място.

Хайде лек ден за сега от мен :954
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Декемврийския детокс

Мнение от Мърмори »

От Елби се купува закваската.
Аз опитвах да квася козе мляко (домашно),но става много рядко и по-късно разбрах,че не било подходящо за тази цел. Оттогава правим само сирене. Замислям се да търся краве домашно,но ще видим,трябва да разпитам.
Заключено