Декемврийския детокс

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Декемврийския детокс

Мнение от cvety_rz »

Декемврийския детокс вече чука на вратата и аз го чакам с нетърпение.Хубавото при мене е ,че банкета ни е на 18.12 Направо изчислено по 3,14 за по голяма точност :1062 Бебе Калина се отби(няма вече да се въздържам от цитруси, че от тях се изриваше) и смятам да пробвам детокса с грейпфурти и белтъци и с любимата на всички ни английска сол :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Декемврийския детокс

Мнение от cchery »

Ехо, здравейте всички!!! Да ни е честита, спорна и пълна с отлични резултати новата темичка. :326 :326 :326 Благодаря, Цвете, че я пусна. Трябва да ти кажа, че отдавна му се каня и аз на детокса с грейпфрути, но още не съм го пробвала. Ще чакам отзиви от тебе. Но ми се струва, че преди това ще заформя един преДдетокс, защото днес не се чувствам добре, тежи и ме боли главата, ушите ми бумтят и се чувствам отпаднала..... явно грипясвам доволно.

Иначе вчера се мерих и заковах точно на 74.2 кг - това са килограмите, които достигнах след детокса от ноември :1081 :1081 :1081 . Т.е. може да се каже, че съм ги позадържала. И сега с нови сили напред да свалям още. Как да нямаш сега желание да правиш детокси, когато имаш такъв добър стимул?!?! :1082 :1082 :1082 Гледам, че на пазара са намалили цените на цитрусите, което е перфектно за нас. И наистина този път датите за детокса се падат перфекно само като се сетя, че миналата година пълнолуДието беше на 31 декември :623 :623 :221 ......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
helpmИ

Re: Декемврийския детокс

Мнение от helpmИ »

Записче и от мен :940 Айде да идва детокса .Аз почнах да се настрийвам от днес :954
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Декемврийския детокс

Мнение от Сиренце »

И аз отпочвам предсрочно с детокс. След съботното ходене до мразовита София, вчера цял ден кихам, гъгна и носа ми тече :328 и реших да се взема в ръце. До сега наливам горещ чай, литър сок от цитруси и мисля да продължа на димяща вода.
Чери, дано се оправиш скоро, че да си болна и с болно дете е най-големия кошмар.

Наздраве!
images.jpg
(7.98 KiB) Свалено 987 пъти
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Декемврийския детокс

Мнение от cvety_rz »

Ще пиша, Чери, как няма да пиша.Решила съм да пробвам и трите варианта за детоксикация, за да разбера кой е точно моя начин.И за това сега ще съм на варианта с белтъците, че поне съм свикнала с "вкуса" на ансола :mrgreen: После ще го пробваме и масълцето въпреки че само като си помисля и ми става мазно :1062
Цони, дано да се оправите и ти и Чери :940 Танче, радвам се че те "виждам" и тебе :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
helpmИ

Re: Декемврийския детокс

Мнение от helpmИ »

cvety_rz написа: :940 Танче, радвам се че те "виждам" и тебе :923
Ама моля ви се как без мен :plezya se Нали съм на всяка тенджера капак :222
олеся

Re: Декемврийския детокс

Мнение от олеся »

И аз в новата темичка. 10Х Цвети, че се грижиш за нас! :222
Аз също задържам на 62-63 кг. Този месец ще си правя детокса по правилата - 3 дни (предния успях да се включа само последния ден). Аз съм си на сокове от край време, цитруси или ябълкови, или диничката лятото :1059 .
Цвети, ще споделиш опит от трите вида детокс. Това с маслото ми е много странно (и мазно :1052 )
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Декемврийския детокс

Мнение от cvety_rz »

Оле, не съм го пробвала.Сега ще съм на грейпфурти и белтъци а следващия с Гии. Искам да ги опитам всичките.Може би от чисто женско любопитство :mrgreen: От сега мога да кажа, че сгрейпфуртите ще ми "скрипнат" зъбите а пък с Гии ще ми липсват плодовете, но то на кривата ракета космоса и е крив :1062 :1062 :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
helpmИ

Re: Декемврийския детокс

Мнение от helpmИ »

Добро утро,
Как сте момичета?Аз и този детокс ще го направя по класическия начин-ансол :1052 и цитруси .Много ми харесва ,че има плодове.Аз много ги обичам всякакви.Може би и затова не ми беше толкова трудно първия път.Варианта с Ги ме втриса само при мисълта за него,но както казва Цвети сигурно трябва всичко да пробваме от любопитство. :222
Хубав снежен ::954 ден
ellyto

Re: Декемврийския детокс

Мнение от ellyto »

Здравейте и от мен :)

Аз също чакам детокса и се настройвам психически. При мен също старта на детокса е точно след коледното ни парти, което е повече от прекрасно :)
Между временно съм започнала много сериозно да ходя на фитнес...почти всеки ден ходя и успявам да откарам час - 40 мин (5 км) бързо ходене и още 20-на минути каране на колело. Много добре ми се отразява.

Не мога и не мога да правя тези оризови дни и това си е. Последният път пробвах с канела и мед...еми едвам изядох на обед половината на обяд, а остатъка от деня изкарах само на плодове.
Иначе кг от детокса не съм ги запазила, тъй като този месец много празници много нещо има, а и гледам да не се ограничавам..като ми се хапва си хапвам. Сега се боря да задържа кг-тата да не мърдат много много и след нова година ще се постарая да влезна във форма.
Основната идея обаче е да съм здрава и да се настроя, че трябва да има движение всеки ден и ако успея да запазя темпото със спорта ще съм много доволна :)
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Декемврийския детокс

Мнение от cvety_rz »

Моите килограми от предните детокси ги запазих, но нали през ноември се окъках с детоксикацията и малкото кг. които бях смъкнала през месеца ги качих.То и при мен едни празници са се заредили... :1131 :623 :925 Но се надявам да не правя повече компромиси.Не знам защо има такава тенденция у българина да свързваме празниците с масата и голямото плюскане.Трябва да се науча да празнувам и да хапвам разумно .Все пак живота не е само ядене и пиене :820 :729 :626 :622 :957 :1093 Успех на всички ни с детокса и умереност в "празнуването" :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Заключено