Да затегнем коланите през ЯНУАРИ - ДЕТОКС пореден!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
ellyto

Re: Да затегнем коланите през ЯНУАРИ - ДЕТОКС пореден!

Мнение от ellyto »

Здравейте дами и кавалери :)

Как сте след детокс меток? Поутихна малко темичката :(
Аз днес ще детоксвам принудително за да преборя грипа, че оттук оттам се пробва да ме тръшне, но няма да се дам. Ей това ще му се случи :128 :128
Този детокс мина приятно и леко и след захранването се чувствам ок, но това сигурно се дължи и на факта, че се опитвам да ям здравословно и вредните неща (основно шоколад и кола) съм ги изключила от менюто си.

Хубав ден от мен :) :954 И много позитивно настроение в този студен ден :329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Да затегнем коланите през ЯНУАРИ - ДЕТОКС пореден!

Мнение от cchery »

Здравейте и от мен, момиченца! Това ми беше най-прекрасния детокс и то не без ваша помощ!!! :828 :224 :1122 Всичко беше леко, стриктно, по устав, весело и забавно и резултатът е налице!!!! Наистина: това ми беше най-стриктния детокс без изключения, дори и малки!!! И най-сетне видях и усетих силата му! Сега не ми се ще да спирам въобще! И от опит да ви кажа: слушайте Зоритас-мърморитас...... от 3 години ми говори как да не кръшкам, да вървя по утъпканите пътеки и....... е имало защо!!! Зори, :329 :329 :329 :329

Знаете ли какво се случи след вечерта на захранването?!? С Момчил хапнахме картофена салатка с праз + по 40 г ракия :oops: :oops: :oops: - по-вкусна салата не бях яла никога! А и ракийката беше перфектна. На другия ден и двамата се събудихме подути, с тежки глави, ще каже човек, че сме се натровили.... Може и да е от алкохола, но си мисля че...... определено с някои храни се тровим и ето как ни действат след голямо прочистване.

Румкас,
ако в деня преди детокса си правила плодово-оризов ден, то според мен е напълно нормално листопадът да е по-слаб и да закъснее. Доколкото си спомням плодово-оризоивя ден има подобен принцип на действие, а имено да изчиства шлаките.

Мама Дида, миналата седмица беше писала нещо, че си пускала мейл на Зори - да ти кажа, че не го е получила, така че давай пак - най-сигурно й пусни лично съобщение тук през форума. :)

Елито, бързо справяне с грипа.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Да затегнем коланите през ЯНУАРИ - ДЕТОКС пореден!

Мнение от Kleo »

Да мина да се отчета:
Понеже съм на 90-дневната диета, така съчетах нещата, че в деня преди пълнолунието си направих плодово-ядковия ден, а на пълнолуние ядох само плодове и пих чайове с мед. Резултат - 1 свален кг, но и на това съм доволна. Важно е, че имам ДЪЛГОСРОЧНА цел и ще се боря за постигането й.
Сега се връщам да ви чета, пък колкото смогна - толкова :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mamadida

Re: Да затегнем коланите през ЯНУАРИ - ДЕТОКС пореден!

Мнение от mamadida »

Привет и от мен :)

Черитка малко ме срам да питам,ама така и не мога да видя от къде да изпратя лично събщение на Зори. Появява ми се само да и изпратя имейл, обаче като го пусна и то ми го праща на мен. явно нещо неправя както трябва.

Много се извинявам на всички за спама
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Да затегнем коланите през ЯНУАРИ - ДЕТОКС пореден!

Мнение от cchery »

mamadida написа:Привет и от мен :)

Черитка малко ме срам да питам,ама така и не мога да видя от къде да изпратя лично събщение на Зори. Появява ми се само да и изпратя имейл, обаче като го пусна и то ми го праща на мен. явно нещо неправя както трябва.

Много се извинявам на всички за спама
Дидка, няма да те е срам от такива неща - питаш, защото никой не се е родил научен :954 :954 :954 . Има 2 начина. Първият е като отдеш на пост на Зори - в колоната вдясно, където се намира ника й и аватара - та под тях има едно тъмно качервено правоъгълниче, в което има две букви на латиница "PM" - personal message. Цъкаш на него и ти се отваря формата за писане на лични съобщения барабар с копие от поста на Зори.

Другият вариант е да кликнеш върху ника на Зори, т.е. натискаш с ляв бутон диретно върху "Мърмори" - така ти се отваря нейния профил в този форум. Вляво под инфото за потребителя има с големи букви написано "ВРЪЗКА С ПОТРЕБИТЕЛЯ МЪРМОРИ" и под него има 2 опции - да изпратиш мейл или да пуснеш лично съобщение.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
mamadida

Re: Да затегнем коланите през ЯНУАРИ - ДЕТОКС пореден!

Мнение от mamadida »

Хм, странна работа.
Въпроса е че и по двата начина виждам само изпрати имейл и червеното правоъгълниче с пощенското пликче. Опция за лично съобщение нямам.
Когато писах на Зори, използвах вторият вариант и тъй като имаше за контакт само имейл за това и псунах мейл директно. А още по интересното е че нито от домашния комп виждам опцията за лични събщения, нито от служебния. Може да не съм се регистрирала правилно, знам ли :1044
elly

Re: Да затегнем коланите през ЯНУАРИ - ДЕТОКС пореден!

Мнение от elly »

Здравейте момичета!
Не съм писала от мнооого отдавна :1134 .От нова година съм сесия и чета,като една луда. :plezya se ,когато имам време разбира се.На всичкото отгоре синът ми 3-та седмица не е на градина и уча докото спи през деня и малко вечер :126 .Та....от време на време сядам на компа да ви попрочитам за малко и толкова :424 .Все си казвам: Утре ще намеря време да седна и да драсна едно спамче,че връзката с момичетата ми липсва :923 :923 :923 :940 и все не успявам :126
Що се отнася до детокса-мина успешно,но.... за втори път задържам само половината(около 1кг) от сваленото по време на детокса,само при мен ли е така :523 Даже още не съм се записала в таблицата,за да не се налага да попълвам отново (elly вярно) :221
Имам още един въпрос: Този път реших да правя детокса с греипфрути и белтъци,но като че ли нещо не ми понесе.2рата и 3тата сутрин от детокса ми прилушаваше жестоко,чак до причерняване,заставах пред прозореца на хладен въздух и така се пооправях.Та.....повод за притеснение ли е това или нормално за този вид детокс? Моля тези,които детоксват по този начин да споделят мнение.
Благодаря предварително!

Поздрави:Елена :329
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Да затегнем коланите през ЯНУАРИ - ДЕТОКС пореден!

Мнение от metsababa »

mamadida написа:Хм, странна работа.
Въпроса е че и по двата начина виждам само изпрати имейл и червеното правоъгълниче с пощенското пликче. Опция за лично съобщение нямам.
Когато писах на Зори, използвах вторият вариант и тъй като имаше за контакт само имейл за това и псунах мейл директно. А още по интересното е че нито от домашния комп виждам опцията за лични събщения, нито от служебния. Може да не съм се регистрирала правилно, знам ли :1044
Дидка, права беше за това, че не виждаш този бутон. Аз ти тествах потребителските права и наистина при теб нямаше тази опция. Но мисля, че сега всичко е ок - моля да провериш и ако още има някакъв проблем, ми пиши..... щях да напиша на личини, ама то проблемът е че точно лични не можеш да пускаш :221 :221 :221
mamadida

Re: Да затегнем коланите през ЯНУАРИ - ДЕТОКС пореден!

Мнение от mamadida »

:329 Едно голямо БЛАГОДАРЯ на Черитка за помоща. Вече всичко виждам.
Сега остава и лакомията да ми оправиш и ще стана фиданка.
Снощи голяма глупост сътворих и сега много ме е яд. Прегреших свински. :1069
Ама кой каквото си е направил ще си го сърба.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Да затегнем коланите през ЯНУАРИ - ДЕТОКС пореден!

Мнение от Мърмори »

Дидка,споко! То иначе ако сме толкова стриктни,колкото ни се иска трябваше да са ни пораснали крилца досега! ХАйде,да се стягаме с тебе,както си знаем. Аз окъках 90 дневната още в самото й начало, дет' се вика,преди да съм я започнала. :423 Ама ми е весело и ми е лекинко,защото продължавам пречистена и освободена от ограничния-било то и малки. Може да изглеждам безволева,ама не ми пука. Хубаво ми е ...
MortishaAdams

Re: Да затегнем коланите през ЯНУАРИ - ДЕТОКС пореден!

Мнение от MortishaAdams »

Мърмори написа:Дидка,споко! То иначе ако сме толкова стриктни,колкото ни се иска трябваше да са ни пораснали крилца досега! ХАйде,да се стягаме с тебе,както си знаем. Аз окъках 90 дневната още в самото й начало, дет' се вика,преди да съм я започнала. :423 Ама ми е весело и ми е лекинко,защото продължавам пречистена и освободена от ограничния-било то и малки. Може да изглеждам безволева,ама не ми пука. Хубаво ми е ...
Мърморинке,да знаеш колко пъти я почвам тая 90-дневна диета!!!!!!
Лятото я изкарах почти до края-2,5 месеца,но започна да ми става зле(не знам защо )и я спрях.И хич не бях стриктна,но посвалих 5-6 килца.Сега съм се заинатила и ще я довърша докрая+детокса.Ще стана стройна и фина мадама,леле. :221 :221 Моят мъж няма да ме познава по улицата. :1069 :1069
Заключено