Вино, любов и детокс- неочаквано добра комбинация!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Вино, любов и детокс- неочаквано добра комбинация!

Мнение от Мърмори »

Хайде мацки-заповядайте в новата ни темичка!
Комбинацията наистина е изненадващо добра-когато има много любов :929 има и много положителни мисли. :1028 Когато има много положителни мисли,тогава след тях идват едни още по-положителни мисли. :928 А след още по-положителните мисли идва една физическа активност :1034 ,която ще ни помогне да се справим по-лесно с кг.Гарнирайте с добро вино :620 и щастието ще е пълно! Добавете и детокса на 16-18 февруари :1059 :1039 -определено ще имате чувството,че сте в рая! Мисля,че това е универсалната рецепта за перфектно здраве и изумително добър външен вид! :1204


Желая ви много любов и много ново самочувствие! :1122 :1122 :1122
mamadida

Re: Вино, любов и детокс- неочаквано добра комбинация!

Мнение от mamadida »

Ех Зори,

Страхотно име на темата си сложила :954
Определено действа мотивиращо :326 особено за такива като мен дето от няколко месеца тъпчат на едно място поради лакомия и слаба воля.

Хайде хубав и усмихнат ден
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Вино, любов и детокс- неочаквано добра комбинация!

Мнение от Мърмори »

Аааа,ще я изцерим лакомията,не се бой! Ще й видим сметката! Сега иди до прозореца и погледни какво хубаво слънчице грее! След месец вече ще захвърляме дебелите якета, ще тръгнем по разходки....Иди си купи някоя хубава нова парцалка,ама 1-2 номера по-малка и си закачи на гардероба от външната страна-колкото пъти минеш от там да те гледа с очакване! И ще видиш как ще ти се изпари лакомията набързо!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Вино, любов и детокс- неочаквано добра комбинация!

Мнение от cchery »

Горчиво вино нека ме опива!
От старите винари още знам,
че истинското вино е горчиво
за подсладено ...... ДЕТОКСА няма да предам!


:123 :123 :123

Зори, да те нацелувам, напрегръщам, намачкам и .... другите неща ги оставям на Жоро, че не е прилично все пак :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Страхотен старт за февруарския детокс, много настроение и хъс! Ще се отслабва мотивирано и с ясни цели.

Тази седмица не съм се теглила все още за да знам какво съм оплескала и до колко от миналия детокс, но утре по всяка вероятност ще направя крачката към моя приятел - кантара! :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Вино, любов и детокс- неочаквано добра комбинация!

Мнение от Мърмори »

Ех,Черитке,поетесо моя, любима! И аз искам пак да те напрегръщам силно, ама дето викаш, неприлично е някак!(Абе ти вземи да ми се цопнеш пак на гости пък ще видиш как ще зарежа всякакво приличие :1062 )
Е,мацки,започва да мирише на любов (само на любов де,без добавките)! И ми става едно такова хубаво на душата...!
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Вино, любов и детокс- неочаквано добра комбинация!

Мнение от bobichan »

:224 :224 :224
Ама какви сте ми сладуранки само.
Аз отново чакам с нетърпение детокса. И май пак ще почвам от там от начало. Нещо трябва да се направи с тези килограми.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Вино, любов и детокс- неочаквано добра комбинация!

Мнение от cchery »

bobichan написа:И май пак ще почвам от там от начало. Нещо трябва да се направи с тези килограми.
Бобка, да не е окаже, че всички ще почваме отначало?!?! :955 :955 :955 Не посмях да се кача тази сутрин на кантара. Вчера успях да тичам в парка, ама днес имах едни други упражнения....... сутринта :oops: :oops: :oops: и ми се провали бягането.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Вино, любов и детокс- неочаквано добра комбинация!

Мнение от bobichan »

Ееее, Чери недей така.
Не знам аз се въртя в някакъв кофти омагьосан кръг. Почвам да спортувам , да правя плодово оризови дни и точно свикна с ритъма и всички се поболяват в къщи и зарязвам всичко! И това вече за трети път. Искрено се надявам да е за последен!
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Вино, любов и детокс- неочаквано добра комбинация!

Мнение от cvety_rz »

Не знам аз се въртя в някакъв кофти омагьосан кръг. Почвам да спортувам , да правя плодово оризови дни и точно свикна с ритъма и всички се поболяват в къщи и зарязвам всичко! И това вече за трети път. Искрено се надявам да е за последен!
Боби, Боби...до скоро и аз се въртях като тебе в този кръг и те разбирам напълно.Накрая ми писна и си казах стига . Този месец за сефте съм запазила кг. от детокса и съм - 300 гр. дори.Не че е много, но на фона на предните месеци дето си ги качвах, че и отгоре сега направо си е рекорд макар и малък за мен :1099 Успявам да укротя ламята в мен , но да не ме чуе.... :522 Когато всички са болни в къщи и аз съм на ръба на нервна криза си повтарям, че като се наям "наплюскам" няма да си реша проблемите ами напротив ще се чувствам още по зле.Дано да продължавам все така, че лято идва и не искам да си разхождам сланинките по улиците ами да ги :422
Зори, поздравления за добре озаглавената тема :329 само дето имам едно притеснение....така Черито ще е направо неконтролируема :221 нали си я знаем какви ги мисли по детоксово време :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Вино, любов и детокс- неочаквано добра комбинация!

Мнение от mari_ko »

Момичета, този месец и ние ще детоксваме - аз, мъжа ми и една много, много, много добра моя приятелка. Очаквам добри резултати, както винаги. Само дето за сега не успявам да задържа постигнатото, но и това ще стане.
cvety_rz написа:Зори, поздравления за добре озаглавената тема само дето имам едно притеснение....така Черито ще е направо неконтролируема нали си я знаем какви ги мисли по детоксово време
Зори, и аз те поздравявам за заглавието на темата този детокс :326 и хич не се коси, че щяло да подейства стимулиращо на Чери. Тя Цвети може и да не знае :520 но ние сме си сигурни, че ако и да беше кръстила темата "Пост и молитва", Черита пак щеше да съзре нещо еротично в думите ти :223 :1028 :1029 Не че е само тя де :1062 :222
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Заключено