Мартенски детокс на вратата ни чука

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от bubalina »

Николина-добре дошла в бърлогата на меца! :923
Ама то ако Зори не мърмори и размаха :1058 кой друг :221 Тук съм,чета,ама напоследък много много не пиша.Не питай защо-къде няма време,къде нямам с какво да се похваля....Ама съм си взела забележка и от няколко съм голяма активистка :222 Иначе съм добре,опитвам се да се храня здравословно и да спазвам основните препоръки на ДОК,само дето напоследък разтоварващите дни ми куцат :oops: и съм от детокс на детокс.И забелязвам дрехите ми са се опнали :oops: Цяла зима поддържах кг,а сега дойде пролетта и.....аз трябва да се крия в храстите :328 Да,да ама не-вземам се сериозно в ръце!Няма да си позволя да падна духом и килцата да натежат!
Е,това е от мен-обещавам да намивам по-често,че да не си купя боя :1062
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
nikolina pecheva

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от nikolina pecheva »

Благодаря за топлото посрещане. Обещавам да се отчитам често, :D и да бьда насреща .Дано се надьхваме ,взаимно за да бьдем по стриктни кьм нашите цели :222 :222 :222
mam4eto31

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от mam4eto31 »

Ей, сладурки, добър вечер!
Ми то аз напоследък честичко взех да поствам тук! Ама дружинката наистина е уредяла нещо и ми е мъка, защото станахте моята приказката за лека нощ и като видя, че няма ново мнение и ми става мъчно :1069
Така че Зори, ако ти трябва помощ - идвам :128
А иначе и мойте маймуни са с повръщане, а допреди 2 седмици си бяхме месец и половина вкъщи, та направо ми иде да се ... но знам, че ще мине!
Айде, гъврътнах си водичката (горещата) и ми се приспа, че тази нощ не ме оставиха! Дано спинкат спокойно!
П.С. запазих си кг от Мартенския, дано успея със следващия, а ВИЕ ПИШЕТЕ
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от Мърмори »

Оооо,Мамче, Бубе -радвам се да ви видя! А така,да съберем дружината отново!

Ники,добре дошла! Ти бе душицо златна,що се кри досега? Я виж какво ни е забавно тука! Понякога много ссссссссссссссссссссъссссссссссссссскаме, понякога много се лигавим, но обикновено супер много се лигавим! :plezya se :1062 :plezya se

Айде,удрям катинара! Който писал,писал! Който спал-марш в другата тема!
Заключено