Мартенски детокс на вратата ни чука

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от grigorovi »

ХАХАХАХАХАХА Зори, колко си права само! Велик е човекът, измислил сутиена! Ха ха ха!
Елито, и аз ове още имам проблем с яденето между детоксите. Мисля, че след като водя вече такъв начин на живот (детоксикирам си всеки месец) време е сериозно да се замисля и да провокирам себе си с редовни например плодово-оризови дни. Освен това имам як стимул - на 15 май ще съм кума и трябва да съм готина.
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
ellyto

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от ellyto »

Привет момичета,

Днес се качих върху кантарчето за да видя какво е положението...миналата седмица бях +2 кг от детокса, а сега съм само +1 кг. Имам реални шансове до следващия детокс да съм на същите килограмчета, на които завърших мартенския детокс, ама да видим. Трябва да продължа със спорта всеки ден. Целта ми е да постигна оптималното тегло, като си похапвам това което ми се прияде :955 :955 Много оптимистично звучи нали :)
В същност съм направила няколко стъпки към промяна на начина на живот - освен спорта, гледам до обяд да пия фрешчета от портокал и вода, и малко тахан+ленено семе+мед (рядко се случва да хапна нещо за закуска), на обяд поне през седмицата ям една голяма разнообразна салатка, а за вечеря хапвам нещо готвено, а понякога си карам и само на фрешче. Много зависи къде съм вечерно време. Най ме е яд като съм вкъщи и вечеряме късно и аз сготвя нещо хубаво и ям много. Ама пусто не знам как да не готвя вкусно :221 Като сме навън някъде на вечеря също не мога да контролирам това, което хапвам, защото всичко ми е много вкусно и искам да хапвам колкото мога повече :1053 Ама ще се пробвам това да го променя. Относно количестовото течности - гледам да пия около 1.5-2 литра вода и 0.5-1 л. фреш. Сладко си правя сама - има доста добри рецепти за сурови десерти, които са хем полезни хем ми утоляват жаждата за сладко, което толкова обичам. Днес направих суров шоколад със сушени череши. Вярно, че излиза доста по-скъпо да си приготвяш нещата сам (продуктите са скъпички), но пък поне не ям боклуците пълни с Е-та, които са толкова вкусниии. Много рядко ми се случва да пия газирано (преди пиех всеки ден по минимум 0.5 л. кола), рядко ям хляб, рядко ям животински продукти (месо не хапвам изобщо, защото искам да тествам как ще ми се отрази здравословно), не пия, не пуша, редовно детоксикирам, само дет здравословните проблеми - мигрената все още си я има, имам и гинекологични проблеми (киста на яйчник) :328 Иска ми се и тези проблеми да изчезнат, ама уви не щат :328
Освен фитнеса гледам да скачам колкото мога вкъщи на въже и малко упражнения правя, та относно спортуването мисля, че си е достатъчно това, което правя.
Пробвала съм да правя плодово-оризови дни, но не успявам да го изям този ориз и деня става само плодов и накрая се провалят нещата. Добре, че детокса си го карам много стриктно.
Май това ми е режима на мен - не знам колко е здравословен, но със сигурност е доста по-здравословен от преди да започна с детоксите.
:923 :923
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от cchery »

Уауууу, Ели :D :D :D ..... то твоето ако не е здравословно, та на. Аз ако спазвах и половина на нещата, които ти правиш... примерно:
  1. Ям месо.
  2. Сладките неща обикновено са ми купешки!
  3. На обяд често ям добре :lol: :lol:
  4. Вечер се освинвам и го поливам доволно и с биричка :1062 :1062
  5. Спортувам 4 до 5 пъти в седмицата най-много и то само едно нещо - бягане!
Знам ли... според мен ти живееш доста, доста здравословно. По-скоро бих го казала разумно. Защото аз не обичам крайностите и мисля, че ако почнем да се задълбочаваме в това кое е само и единствено здравословно, ще изпаднем в такава.

Миналата седмица докато си бях вкъщи, правих сладки неща за децата. И аз хапвах от тях, независимо, че нямам голям апетит за сладки неща. Отделно и факта, че постоянно бяхме по разходки с тях, допринесе за това да си задържа едното свалено кило. Тази седмица откак се върнах на работа, още не съм се мерила. Но..... почти знам какво ще покаже душманина.

Иначе менюто от кетъринговата фирма, на която понякога поръчваме обяд за в офиса, днес ми припомни нещо много вкусно, а и полезно по отношение на десертите. Поръчах си цедено кис. мляко с мед и орехи - мисля,
е един доста добър избор за десерт. И се сетих за това, което си купихме на път за Велинград от с. Карабунар - сурови ядки: орехи, лешници, кашу, залети с чист пчелен мед....... невероятна вкусотия, при това полезна.

Цони, статията към която си дала линк е адски интересна и поучителна. Искам да я копирам в отделен постинг и се чудя в кой форум да я сложа. Засега клоня към здравния!!! Моето мнение също съвпада с мнението на д-р Лулчев. Отделно, че и нашият док може да даде много такива примери как само с промяна на хранителните навици се е повлияло сериозно заболяване, диабет включително. Благодаря, че пусна линка към статията! :923

Зорита и Исита :1062 :1062 , какво сте ми си се разсутиенчили тук?!?! Скоро ще почнете и да :1112 :1112 :1112 :1062 :1062 :1062 ........ Земното притегляне си е казало думата и при мен, макар че ..... още ме бива :1140 :1140 :1140 . А и сутиените вече са си цяло произведение на шивашката индустрия.... което означава, че ние сме нейни манекени :1204 :221 :221

Зори, впечатли ме с това, че си задържала резултатите от детокса. Не се учудвам, разбира се, защото се отнася за тебе, и въпреки това...... на фона на масовите постове с точно противоположни изявления - :326 :323 :324
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от Сиренце »

Само за сутиени не ми говорете. Ако ме видите мен самочувствието ви ще хвръкне в небесата - аз вече клоня към минус нула!
Защо, бе, защо :328 :328 :328 , защо от там най-бързо изчезват сантиметрите :126 ?! Не, че някога съм била особено надарена, но след кърмене на две деца и 5 детокса - направо няма никой.
Затова успешно се възползвам от последните постижения на съвременното сутиеностроене.
Е, и те хората трябва да печелят и да се развиват :221 .
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от lindorina »

Сиренце,да ти подшушна ли една работа :222 -вдигай гирички!
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Смехурко

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от Смехурко »

Най-после успях да се снимам и да кача снимките.
Преди и След

Не знам доколко се вижда разликата. Вчера водих щерката на балета след 2 месеца прекъсване. Една от майките ми каза, че съм се стопила, а друга майка ме подмина, без да ме поздрави. Каза, че толкова съм отслабнала, че не ме познала и мислила, че сме нови :lol:
ellyto

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от ellyto »

Смехурко разликата е уаууу и не само се вижда, ами си е направо очебийна :326 Браво, браво, браво за това, че си постигнала толкова много и си имала смелостта да тръгнеш по правилния път :954 Нормално е някой да те подмине, та то излъчването ти е коренно различно и изглеждаш по съвършенно различен начин. Много ти се радвам на успеха. Колко кила си свалила общо?
Смехурко

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от Смехурко »

На снимките ПРЕДИ съм 99-100кг, на снимките сега съм 80-81кг.

Към тези снимки ще добавя една за приблизителна цел. Качеството е лошо, защото е снимано с фотоапарат от хартиена снимка. Разбира се имам много ябълки да изям, за да я постигна тази цел. Но поне да се доближа до нея, ще е добре. На тази снимка съм 49кг. Но ако може да съм 55-60кг ще съм супер доволна.

Благодаря за хубавите думи!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от cchery »

Смехурко написа:На снимките ПРЕДИ съм 99-100кг, на снимките сега съм 80-81кг.

Към тези снимки ще добавя една за приблизителна цел. Качеството е лошо, защото е снимано с фотоапарат от хартиена снимка. Разбира се имам много ябълки да изям, за да я постигна тази цел. Но поне да се доближа до нея, ще е добре. На тази снимка съм 49кг. Но ако може да съм 55-60кг ще съм супер доволна.

Благодаря за хубавите думи!
Ехааааааааа, Смехурко, страхотни резултати си показала........ Направо........ не е за вярване. Имаш много красиво лице и определено ще му подхожда друго тяло :) - надявам се, че няма да ми се обидиш за това. Но на една от снимките СЛЕД, на която си широко усмихната си много, много чаровна!!!! И все пак като се замисля колко слаби хора познавам и виждам по улиците, а в лицата са като пресъхнали стафиди ........ няма чар, няма дух, няма нищо живително....... Така че, мога да кажа, че и сега много ми харесваш! :923 :923

Моята цел се припокрива с твоята - 54-56 кг. Разликата е, че моите най-високи килограми досега в живота ми са били 83. Обаче при ръст 160, дребни кокаляци, си изглеждах асъл като баба ти меца :221 :221 :221 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от lindorina »

Смехурко,браво-страхотни резултати до сега - продължавай в същия дух-може да е бавно,но качествено-ти ще си постигнеш целта! :923
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Смехурко

Re: Мартенски детокс на вратата ни чука

Мнение от Смехурко »

Чери, не можеж да ме обидиш :940 Благодаря за комплиментите, но има още много за да се харесам сама. Аз съм 174см. Аз не обичам да се снимам, и обектива не ме харесва. Не съм фотогенична и не както и да застана излизам странно. Мъж ми ме засипа с въпроси къде ще показвам снимките и дали са за сайт за запознанства, и това ме накара да се хиля така :221 .

На една от снимките с червената блуза(там, където обличам бебето) се виждат ясно дебелите ми ръце. Качих и нея, за да се видят ужасиите, до които се докарах.

А тези дни съм се отпуснала тотално и само се тъпча. Вчера правих на мъж ми сандвичи за път (в командировка е) и той отказа да ги вземе, аз се ядосах и ги изядох (децата не могат да ядат такъв боклук). За вечерта му правих домашен хляб, той каза че е ял и не е гладен, та пак аз с децата ще го ядем. А днес карам на пица. Някой да ме нахока, че да вляза в релси.
Заключено