МАЙ-ска детоксикация

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Sladka Debelanka

Re: МАЙ-ска детоксикация

Мнение от Sladka Debelanka »

Стигнала съм аз до...под кривата круша!!! Тука 2 месеца хич не ми върви да свалям - даже съм качила малко отгоре :( Ама от утре се вземам в ръце. Започвам 90 дневната и никой няма да ме разколебае повече!!! Аз да попитам, може ли в деня за варивата да правя оризов ден, а плодовия ден да си го карам само плодов?
маца73

Re: МАЙ-ска детоксикация

Мнение от маца73 »

:225 :222 [size=150]Ами........ здравейте и от мен! [/size]
След сритването от Черитка реших, че е крайно време да се взема в ръце и да се появя на хоризонта............

Дължа ви извинение за дъъъъъъъъъъъъъъългото отсъствие! Точно толкова ви дължа и БЛАГОДАРНОСТ, че не сте ме забравили и мислено сте били с мен!!! Това с моето отсъствие няма да го коментирам сега и тук щот ще е повече спам май в тази тема. Като се ориентирам добре в набъбналия форум ще пиша където трябва каквото трябва.
Сега да се отчета по адрес на килата.

Ми аз пак съм си на старта за кой ли път. Вчера почнах една нова проба та кантара показа 75,300кг.
Така и не се разбрахме с тоя кантар и това си му е...............
Та начи решила съм да пробвам едни хапове дето много ги хвалят та да видим.

оф, май няма да е подробен отчета ама обещавам официално да влизам по-често!
сега бягам към възглавницата и утре пак съм тук!
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: МАЙ-ска детоксикация

Мнение от bobichan »

маца73 написа::225 :222 [size=150]Ами........ здравейте и от мен! [/size]
След сритването от Черитка реших, че е крайно време да се взема в ръце и да се появя на хоризонта............

Дължа ви извинение за дъъъъъъъъъъъъъъългото отсъствие! Точно толкова ви дължа и БЛАГОДАРНОСТ, че не сте ме забравили и мислено сте били с мен!!! Това с моето отсъствие няма да го коментирам сега и тук щот ще е повече спам май в тази тема. Като се ориентирам добре в набъбналия форум ще пиша където трябва каквото трябва.
Сега да се отчета по адрес на килата.

Ми аз пак съм си на старта за кой ли път. Вчера почнах една нова проба та кантара показа 75,300кг.
Така и не се разбрахме с тоя кантар и това си му е...............
Та начи решила съм да пробвам едни хапове дето много ги хвалят та да видим.

оф, май няма да е подробен отчета ама обещавам официално да влизам по-често!
сега бягам към възглавницата и утре пак съм тук!
:329 :329 :329 :329 :329 :329 :329 :329 :329 :329 :329
:923 :923 :923 :923 :923 :923 :923 :923 :923
Леле, колко ти се зарадвах! Ха добре си ни дошла. Ще чакам да показваш и разказваш :923
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: МАЙ-ска детоксикация

Мнение от futarela »

Маце къде се изгуби? Ха добре си дошла :954
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
galkata

Re: МАЙ-ска детоксикация

Мнение от galkata »

Здравейте, дами :222

От днес ще правя 3-дневно лунуване, което повече ще прилича на детокс. Надявам се да удържа на 31,01,02.

Успех и на вас, дами, в борбата с килограмите :524
djiq

Re: МАЙ-ска детоксикация

Мнение от djiq »

Galka, успех и не се предавай, стискам палци и дано се похвалиш с добър резултат :954
маца73

Re: МАЙ-ска детоксикация

Мнение от маца73 »

:plezya se ПРИВЕТ! И АЗ МНОГО ВИ СЕ РАДВААААААААМ! Онази вечер тъкмо сколасах да се логна и да се разпиша и се прибра мъжъ та ми развали творческия ентусиазъм.............
Та сега викам да се доуточня за онова дето го пия. Върви в нета една реклама "как отслабнах 10 кила за 3 седмици" и аз като една риба се зарибих та покрай мен и обичайните заподозрени - моите приятелки. Та веднагически си заръчахме 1-2 опаковки щот да ни излезе безплатно доставката и вече 4 ден пия АКАЙ БЕРИ. Няква си боровинка дето била мнооооого полезна и отслабваща........ Ама това последното не съм убедена още че е вярно щот на втория ден бях 2 кила повече и днес все още се мъча тях да си върна. Уж трябваше да ми намали апетита пък като гледам той си ми е съвсем на линия.
Иначе за здраве пак от 4 дни пия Тибетската рецепта за младост с чесън и спирт. Абеее кво да ви разправям! То с мен след около месец няма да може да се говори раправоооо................ Кат са фталъ, че кът са подновя!!!!! :plezya se :plezya se :1062 :1047 Мани бегай!!!!!!!!!!!!!!!!!

Те така с мойте неволи. Зимата от нерви стигнах 70кила, после се махнах от "любимия" ресторант и се поуспокоих. От там като метнах "ЗЪРнената " диета и ето на резултата. Сега да не вземете да се интересувате от тази диета..... веднага да поясня ЗЪРнена диета значи - КВОТУ ЗЪРНА - ХАПВАМ! :1062 :954
Сега ви оставям в добро. Ще ви бъда благодарна да ме насочите към темата в която си разговаряте за всичко друго освен за диетите.
Целувки на всички от вашта си МАЦА! :329 :329 :329 :329 :329 :329 :329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МАЙ-ска детоксикация

Мнение от cchery »

djiq написа:Galka, успех и не се предавай, стискам палци и дано се похвалиш с добър резултат :954
Галка, и аз така :524 :524 :524 :524. И непременно да се похвалиш..... :954 :954

Мацюна, да те :329 :329 и :923 :923 :923 ....... Всички сме на старта, т.е. аз де :1062 :1062 :1062 , ама аз съм едно голяяяяяяямо аз, та затова казвам "всички"! И с идеята да те успокоя, че моите 74 килограма са си върху мене от декември насам и очевидно им харесва, защото....... станаха константа, правило, теорема, лема и т.н. :1069 :1069 :1069 . Обаче това е ситуацията.......... ще се оправим, ей!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
qn4eto

Re: МАЙ-ска детоксикация

Мнение от qn4eto »

genhack написа:Ха добър вечер и от меня...
Тъй като бях заплашен безмилостно баба Меца, освен,че тайно се регистрирах преди време в тая хралупа тука, сега ще взема и да пропиша. :1062
Пък да взема да се представя като за начало - казвам се Генади или хаджи Генчо - според средата. Имам и още доста имена, но да не прекалявам от самото начало. :plezya se.
Години: 22(и половина - както казват малките деца), тежа...си на мястото с ~80кг.
Под вещото ръководство на стария дядо Мец(предполагам подвизаващ се тук като baimomchil - макар да не му виждам много много мненията) си направих сефтето с детоксикациите.
15.05, 16.05 само сок от цитруси(портокали, грейпфрути и лимони). А,да - и английска сол с нейните последици, нАучно обяснени тук във форума като "обратна осмоза". :1030
Първият ден - 4л сок и лек глад вечерта, разни мисли и мечти за нормална храна, ама се търпят.
Вторият ден - намалих значително разхода - едва едва 2л сок - нито сок ми се пиеше, нито съм бил гладен.
Здраво чай през тия два дни - без зелен така или иначе не ми минава ден от няколко месеца насам. Та чай - зелен, билков и Гинко Билоба(туй с идеята да стана умен, но не дава добър ефект...).
Свалих 2-3 килца. Главно глътнах корема ми се струва. Не знам точно колко в килограми, тъй като си нямам кантар, а и не ми пука особено.
С две думи - доволен съм от опита. Мисля да продължа. Само имам съмнения, че юнската детоксикация или ще се падне в период на здраво учене, или в период на здрава токсикация... :fan
:524 Поздравления, Гена! Добре дошъл! Трябва да има тук и някой и друг мъж, да удря от време на време по масата :221
Много се радвам за теб, дъщеря ми е на твоята възраст, на 21, направи 1 детокс, който наистна беше като трамплин за сваляне на кг, но не повтори. Чакам да узрее. Ще те дам за пример, дано се мотивира.
А защо не детокс по време на сесия? тъкмо се чувстваш по-бодър и работоспособен. Вече ще стискам палци за 2-ма студенти - и щерката започва сесия- на 2-ри е на ринга :524 Успех, ще следя резултатите ти с интерес и дано се засрамя, та да взема да поопазвам това което сваля по детокс, а не както в повечето случаи да си го наваксам бързичко и неусетно. :1046
Смехурко

Re: МАЙ-ска детоксикация

Мнение от Смехурко »

Строй се, преброй се, тичай в новата тема, докато е още топла и пари (току що опечена) :222
Заключено