Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
rosa_bg

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от rosa_bg »

Привет и от мен!
Вчера се записах в конкурса и днес и аз съм на оризче и пъпеш. Сега са ми любимите, другите оранжевите не ги тача толкова та сега ми е времето да си отям.
Успех на всички!
За ви питам за какаовите зърна, който ги е ползвал, чух че доста разхлабвали. Има ли нещо вярно?
mam4eto31

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от mam4eto31 »

Айдееее, народееееее!!!!

Стягайте корема, че конкурсчето започна :1141

Стискам палци на всички и дано всяка една от нас бъде победителка!!!!

:329 :524 :329
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от Cheva »

Хайде в новата тема.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от bobichan »

Ей ме нааааааааа. Малко след поумрялата тема, но ще пусна линк в новата. Съжалявам сладурки, но първо се опитах да си счупя крака, после ми гръмна компютъра (от вируси!!! Никога повече НОД 32!!!), после едно бързо море, а след това ми вадиха мъдрец, междувременно както знаете не съм спряла да работя и така нещо мецата я попропуснах.
Та бързам да отговоря за суровите какаови зърна и после ще чета.
В Зоя килограма е 49 лева, а 100 гр. са 5.45 лв. Да скъпички са, но препоръчителното количество на ден е 2 с.л., което е доста малко. 100 грама ми стига за повече от 2 седмици от тази закуска, която ми дава много големи дози фибри, магнезии и др. и др. полезни вещества. И не само - държат ме сита и не налитам на калорични вредни храни, поддържат перисталтиката ми в страхотна форма и най-вече не се събуждам сутрин уморена, въпреки безсънните нощо напоследък. А и като се замислите един Линд е 4 лева, а е пълен с вредни вещества, които ни разболяват и ни пращат в аптеката за лекарства. Защо да не дадем малко повече, но да получим по-пълноценна храна и да не ходим до аптеката?
Секнаха ми вдъхновението :126 Сега отивам да наваксвам и после пак ще пиша.
Междувременно вижте ето тази сурова рецепта за Нутела :524 :524 :524
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от bobichan »

rosa_bg написа: За ви питам за какаовите зърна, който ги е ползвал, чух че доста разхлабвали. Има ли нещо вярно?
Вярно е вярно е имат много фибри. А в комбинация с ленено семе и чай от джоджен са перфектни :954
Точка, влизай по-честичко при нас и ще свикнеш и с водата и с чая. Аз когато почнах детоксите въобще не пиех чай!!!
Е отивам в новата тема.
Дано да остане време да се разпиша.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Заключено