Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от Мърмори »

Ql4e ZLAto написа:Хей, ЗВЕЗДИ от книгата на Док, гледахте ли предаването по ВВТ със самия Док? :)
Аз сега го гледам :222
И аз, Кюлче, го гледах посред нощ-повторението. Не че нямах линк към архива,но не ми остана време,та случайно хванах повторението и бях безумно щастлива.Дет се вика-директно от извора.Много ми хареса-страшно много време имаше на спокойствие да обяснява,а не като в Бтв да го прекъсват през 2 минути защото са му отпуснали само 15 мин.Докато каже "Добър ден " и хайде :"Чао!"
Мисля,че се събуди голям интерес и много ще се радвам ако предаванията с него станат редовни.
Ето линк- http://www.bbt.tv/video/programme/7?pageID=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Смехурко

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от Смехурко »

Зори, благодаря за линка! Много :940
mironi

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от mironi »

Здравейте!
Чета ви с интерес! Сега все още събирам информация за процеса на детоксикация, но имам сериозен мотив да се включа. Решила съм през юли да се пробвам. Гладувала съм по системата на Лидия Ковачева и това не ме притеснява. Но английската сол - определено. Не знам как действа, но ако ме разкарва често до тоалетната - не знам дали ще се справя, когато съм на работа. Решила съм сега в събота да я пробвам и да изкарам деня на плодове - нещо като предподготовка за първия ми детокс.
С д-р Михайлов още не съм се срещала, но ще си запиша час през август и вероятно след прегледа ще съм още по-надъхана.
Успех на всички!!!
Milenita Bonita

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от Milenita Bonita »

mironi написа:Здравейте!
Чета ви с интерес! Сега все още събирам информация за процеса на детоксикация, но имам сериозен мотив да се включа. Решила съм през юли да се пробвам. Гладувала съм по системата на Лидия Ковачева и това не ме притеснява. Но английската сол - определено. Не знам как действа, но ако ме разкарва често до тоалетната - не знам дали ще се справя, когато съм на работа. Решила съм сега в събота да я пробвам и да изкарам деня на плодове - нещо като предподготовка за първия ми детокс.
С д-р Михайлов още не съм се срещала, но ще си запиша час през август и вероятно след прегледа ще съм още по-надъхана.
Успех на всички!!!

Mironi,добре дошла мила! :421
Аз лично никога не съм правила детокса по време на работа,но определено има чести срещи с двете нули.Английската сол се разтваря в минимално количество вода,а пиенето на течностите започва 30 мин след това,за да няма слабителен ефект,но даже следвайки предписанията,аз лично често ходя до тоалетната.Все пак се изпиват големи количества чай и вода,това е начина да изхвърлим токсините.
Дали да правиш еднодневен детокс в събота,не мога нищо да те посъветвам.Знам,че по-опитните момичета ще го наптавят.

Успех в здравословното отслабване и поздравления за прекрасното решение,което си взела! :326
Milenita Bonita

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от Milenita Bonita »

Забравих да кажа и аз едно благодаря на Зори за линка! :1078 Много готин нашият доктор! :225
Мърмори написа:И аз, Кюлче, го гледах посред нощ-повторението. Не че нямах линк към архива,но не ми остана време,та случайно хванах повторението и бях безумно щастлива.Дет се вика-директно от извора.Много ми хареса-страшно много време имаше на спокойствие да обяснява,а не като в Бтв да го прекъсват през 2 минути защото са му отпуснали само 15 мин.Докато каже "Добър ден " и хайде :"Чао!"
Мисля,че се събуди голям интерес и много ще се радвам ако предаванията с него станат редовни.
Ето линк- http://www.bbt.tv/video/programme/7?pageID=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Sladka Debelanka

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте, благодаря за надъхването. Сега запарвам джоджена и глухарчето ме чака. Днес ми е първия ден на работа през последните 2 години и половина. Ще се опитам да спазвам диетата си и пиенето на чайове, въпреки че работата ми е напрегната и незнам доколко ще успея. :1044
точка

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от точка »

ДОбро утро! Желая ви успех в конкурса, успех в работата на Сладката дебеланка... и успех на мен :)) Днес реших да сложа началото на борбата с оризов ден. Ще си напълня и два литра вода в една теднжера и докато не ги изпия няма да се оставя на мира! Имам предвид димяща! :)) Успех на всички :923
rosa_bg

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от rosa_bg »

Привет и от мен!
Вчера се записах в конкурса и днес и аз съм на оризче и пъпеш. Сега са ми любимите, другите оранжевите не ги тача толкова та сега ми е времето да си отям.
Успех на всички!
За ви питам за какаовите зърна, който ги е ползвал, чух че доста разхлабвали. Има ли нещо вярно?
mam4eto31

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от mam4eto31 »

Айдееее, народееееее!!!!

Стягайте корема, че конкурсчето започна :1141

Стискам палци на всички и дано всяка една от нас бъде победителка!!!!

:329 :524 :329
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Юнския детокс ще ни сервира най-вкусните череши!

Мнение от Cheva »

Хайде в новата тема.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Заключено