Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Мърмори »

КОНКУРС ЗА ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

image отсл.jpg
(5.24 KiB) Свалено 3135 пъти
Момичета,смятам,че е крайно време да си спретнем едно конкурсче и тук- в бърлогата. Имаме вече и най-ценната информация,директно от извора, а именно новата книга на д-р Михайлов Здравословно отслабване.Хранене и здраве.
Имаме и информацията ,която сами си спретнахме,възоснова на препоръките,давани от него във форумите. Както виждам имаме и желание за промяна,така,че -да действаме! Няма място за отлагане.

Този конкурс е насочен към всички,които искат да отслабнат без риск за здравето.За целта е необходимо да се спазват препоръките на д-р Михайлов за правилно хранене,редовни детоксикации,както и допълнителните му съвети за оптимизиране на резултатите. Всякакви драстични диети,особено такива,изключващи цели групи храни,както и гладът като средство за отслабване не се препоръчват поради риск за здравето.

Всички въпроси,свързани с конкурса,детоксикациите и отслабването задавайте в темата за детокса, отговаряща на текущия месец.

Ето и категориите, в които можете да участвате:

1.най-много свалени кг в рамките на 1 месец-може да заявите вашето участие като ми изпратите на ЛС теглото ви в момента.Нека това стане между 28- 30 юни.От 1юли започва да тече едномесечен срок,в края на който ще ми изпратите новото си тегло.

Победителят ще получи:
-грамота
-смяна на ранга по желание
-много,много аплодисменти
-личен поздрав от д-р Михайлов

2.завършена борба с кг-тази категория е подходяща за всички,които имат само няколко излишни кг,както и за тези,които вече са отслабнали,но им остават няколко крачки до финала.За да участвате в тази категория е необходимо да ми заявите колко кг ви остават до края и да се престрашите да покажете снимки от преди и сега,показващи вашият резултат.Отново имате един месец на разположение.

Победителят ще получи:
-грамота
-смяна на ранга по желание
-много,много аплодисменти
-поздрав лично от д-р Михайлов

3.третата категория е за тези от вас,които имат да свалят повечко кг.Ще се сумират резултатите от три поредни месеца.За целта всеки месец около 30 число трябва да ми изпращате актуално тегло.В края отново ще очакваме вашите снимки.Най-добрият резултат ще получи следните награди:

-грамота
-смяна на ранга по желание
-много,много аплодисменти
-личен поздрав от д-р Михайлов

И понеже все повтаряме,че е важно да се мерят и обиколки, наред с кг, тази категория е за всички, на които им се струва, че кантара се е заковал на една цифра, но дупките на колана говорят друго.

4. Най-много изгубени см от обиколки. Мерим гръдна обиколка,талия и ханш.
Победителят получава:
-грамота
-смяна на ранга по желание
-много,много аплодисменти
-личен поздрав от д-р Михайлов



НАЙ-ГОЛЯМАТА НАГРАДА ОБАЧЕ ЗА ВСЕКИ ОТ ВАС ЩЕ БЪДЕ ЕДНО ПО-ДОБРО САМОЧУВСТВИЕ И ВЯРА В СЕБЕ СИ!


Не се колебайте!Не е трудно,когато имате ясна цел и срок,в който да я реализирате (иначе сте склонни към отлагане).Започнете да казвате вместо:"Искам да отслабна!","Искам да отслабна,ЗАЩОТО..."Дори и да не победите,със сигурност ще сте постигнали много повече,отколкото ако не опитате изобщо.Това е състезание не толкова между участниците,колкото съревнование със самите вас-да докажете на себе си и на околните на какво сте способни.

От сърце желая успех на всички !
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Мърмори »

Относно конкурса:
Мисля,че ще е редно всички да имате равен старт. За това най-добре е да ми изпращате на ЛС мерки и теглилки на 29 и 30 число на месеца. Защото тези от вас,които се записаха днес ще са с 9-10 дена преднина и съответно ще имат по-голяма разлика в кг. Сложих по-голям времеви диапазон от обявяването на конкурса до началото му,за да имат време всички да го видят и да съберат кураж за участие.
Аз ще се отчитам на Cheva ,за да няма съмнения в манипулиране на резултата.
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от metsababa »

Записали се за конкурса досега:


Сладка дебеланка
http://forum.metsababa.net/viewtopic.ph ... 240#p12869

Бобичан
http://forum.metsababa.net/viewtopic.ph ... 240#p12897

Мърмори
http://forum.metsababa.net/viewtopic.ph ... 255#p12940

точка
http://forum.metsababa.net/viewtopic.ph ... 270#p13006

Смехурко
http://forum.metsababa.net/viewtopic.ph ... 285#p13034

cchery

mam4eto31
http://forum.metsababa.net/viewtopic.ph ... 330#p13311

rosa_bg

djiq


Под въпрос са Миленита-Бонита и Дидинка?!?! Мацки, давайте смело и нагазвайте в мътната вода на кОнкурса! :1140

Хайде, момичета..... ще ги почваме ли :?: :?: .... килограмите ...... или ще се стряскаме още дълго така:


[img]http://2.bp.blogspot.com/_FWzbtkJth9k/S ... %D1%80.jpg[/img]

:221 :221 :221 :221 :221 :221 :221 :221 :221
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Мърмори »

Имаме още една участничка- nikolglb1

ХАйде,не се бутайте,всички ще ви запиша!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Мърмори »

Eeeee,мацки,дойде така дългоочаквания момент-момента на истината,по-точно -кой е по- по- най ?




:1075 :1078 :1075 :1078 :1075 :1078 :1075 :1078




Дадох ви достатъчно време да тръпнете,изтръпнете,дори претръпнете в очакване. Сега някои ще ликуват и пируват,други ще трият крокодилски сълзи,а трети-просто ще пием по една студена водица! :plezya se



:1041 :1042 :1043 :1073 :1043 :1042 :1041

И такааааааа,този месец ГОЛЯМАТА НИ ЗВЕЗДА еееееееее


:1040 :1075 :1040 :1075 :1040 :1075 :1040 :1075

една мацка,която лично аз малко познавам,но отсега нататък искам да съм възможно най-близо до нея. Защото тя знае как се става победител, защото е страшно упорита, мноооого постоянна и явно качествено мотивирана. Бих искала да вземам пример от нея и да я следвам по петите-дано да ме зарази със своя ентусиазъм и постоянство !




Коя е тя ли? Ами хайде да помислим...Предлагайте, наддавайте....



:227 :227 :227



Добре де, няма да ви мъча повече!


:1204 :1204 :1204 :1204 :1204 :1204


rosa_bg е нашата голяма победителка в този етап на конкурса!Тя е свалила завидните 5,100 кг иииииии цели 15 см разлика в обиколките-8 см от талия и 7 см от ханша!


:326 :326 :326 :326 :326 :326 :326 :326

Нека дружно да я поздравим и да й пожелаем да е все така упорита и постоянна!
Браво Петя,шапка ти свалям!


Моля те да споделиш,как,аджеба, го правиш! Моляяяяяя!
Смехурко

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Смехурко »

rosa_bg, сърдечни поздравления! :326 Все така упорито да вървиш по правилния път!
MortishaAdams

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от MortishaAdams »

Смехурко написа:rosa_bg, сърдечни поздравления! :326 Все така упорито да вървиш по правилния път!
:524 :326 :326 :326 Поздравления!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от danid »

Поздравления за победителката, продължавай все така.

Зори, аз не се отчетох, че нямам какво, но продължавам за тримесечния, ако не проваля и този детокс имам шансове да наваксам.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Муррка

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Муррка »

:326 :326 :326 :326 на победителката
а на нас останалите :524
rosa_bg

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от rosa_bg »

Благодаря много на всички! :1076
:922 :922 :922
Пожелавам и на себе си и на вас да успеем да стигнем формата, за която се борим!
Не се отказвайте - чакам сериозна конкуренция на финала и всички да празнуваме постигнатите цели! :623
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от droidd »

Май е крайно време да се включа в края на този месец и аз :1044
Публикувай отговор