Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от droidd »

dora написа:но имам желание да стигна любимите ми 60кг.
Щом има желание + ДЕЙСТВИЕ в тази посока - значи ще го постигнеш. Успех! :524 :329
rosa_bg

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от rosa_bg »

Дора, ти имаш да сваляш 10кг и тръгваш от 70, а аз още не съм стигнала до 70. Бях стигнала до положение, че избягвах да минавам през огледалото. Когато започнат Успехите, когато влизаш в дрехи, стояли в гардероба от години - ей това е стимул! Аз започнах да си влизам в дрехи от преди бременността, които съм носила на по-малки кг отколкото съм сега и съм адски щаслива. Започнаха и да ме позаглеждат когато вървя по улиците и това си е мотивация. Има много смисъл в това което правим. Давай смело! Ще успееш! :222
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от droidd »

rosa_bg написа:Когато започнат Успехите, когато влизаш в дрехи, стояли в гардероба от години - ей това е стимул!
rosa_bg, аз за съжаление изхвърлих преди години всички дрехи, в които не можех да вляза и до коляното, защото срашно ме подтискаха тогава, а и бях загубила надежда за промяна.
Та сега стимула ми е в сантиметъра.Но по-важното е, че вече си повярвах, че мога да се справя. :524
И то благодарение на всички вас :923 :329
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Мърмори »

И така...време е да обявим новата ни победителка.
Това е едно момиче,което дойде в Часът... ,заявявайки желание да опита да пребори излишните кг. И ме впечатли с ника си. Логично бе да се запитаме: "А когато отслабне как ли ще обяснява защо си е избрала такова име?" Защото за мен никога не е било съмнително,че тя ще успее. Така,както са успели всички досега. Това момиче е преминало през всички радости и трудности,които носи тази борба,тя знае как се печелят битки и как се губят след това. Но съм сигурна,че все пак ще спечели войната.
И така...
Този месец...
нашата победителка е....



[img]http://truhi.net/~metsababa/RAZNI/16.09 ... elanka.png[/img]

Успех,Сладка наша!
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Ql4e ZLAto »

Поздравления за Сладка и за Роза :326 :326 :326
Продължавайте все така, момичета!!!
Поздрави и за всички участнички в конкурса! :923
А грамотата наиситна е страхотна! :524
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Cheva »

:1119 :326 :326 :326 :1119 :329 :923


Честито на победителката ни - Sladka Debelanka !!!

Колко кг успя да свалиш за тези 3 месеца ?
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Sladka Debelanka

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте, бях се отплеснала и от конкурса и от всичко и сега ме изненадахте много приятно. Тъкмо се прибрах от работа и видях. Благодаря на всички за топлите думи. За 3 месеца свалих около 13 килограма. Нямам намерение да спирам обаче. Утре ми започва отново първия етап от 90 дневната. Решена съм тотално да ликвидирам още една 15-ка. Имам и гири вече и ще включа и спорта. :)
pepidzheneva

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от pepidzheneva »

:326
ПОЗДРАВЛЕНИЯ, "Sladka Debelanka" за 3 месеца цели 13 кг....уаооо....желая ти да успееш да ги задържиш и да продължаваш в отмятането на кг-те.Поздравления и за гиричките....добро решение да започнеш и да спортуваш!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от cchery »

Суити, честитО! Заслужила си си и грамотата и похвалите с тези прекрасни постижения! Просто искам да знаеш, че си пример и стимул за мен самата! :923 Такива хора ни трябват..... на всички нас, които вървим по стъпките на онези, които
Мърмори написа: ...... са успели досега. Това момиче е преминало през всички радости и трудности,които носи тази борба,тя знае как се печелят битки и как се губят след това.
Суити, твоето обещание в "ДО СТЕНАТА" стои непипнато от юни месец, а ти очевидно имаш с какво да се похвалиш там :525 !
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от cchery »

rosa_bg написа:Дора, ти имаш да сваляш 10кг и тръгваш от 70, а аз още не съм стигнала до 70. Бях стигнала до положение, че избягвах да минавам през огледалото. Когато започнат Успехите, когато влизаш в дрехи, стояли в гардероба от години - ей това е стимул! Аз започнах да си влизам в дрехи от преди бременността, които съм носила на по-малки кг отколкото съм сега и съм адски щаслива. Започнаха и да ме позаглеждат когато вървя по улиците и това си е мотивация. Има много смисъл в това което правим. Давай смело! Ще успееш! :222
Рози, този пост все едно съм го писала аз! И аз не съм стигнала още 70 кг! Но и аз се намъквам в дрехите, когато бях 64-68 кг. Виждат ме хора, с които последната ни среща е била пролетта и ми казват, че много съм отслабнала..... а реално разликата от тогава досега са 2-3 кг!!! Значи има нещо друго - свалила съм отоци, шлаки, а сигурно и целулит..... ииииии
rosa_bg написа: Започнаха и да ме позаглеждат когато вървя по улиците и това си е мотивация.
Няма да проявавям излишна скромност, която освен друго няма да е на мястото си тук, но това са реални факти иии признавам си голям стимул!!!! :oops: :oops:

Така че не мога да не се съглася с теб, че:

Има много смисъл в това което правим.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Конкурс ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ

Мнение от droidd »

Сладка Моя,ЧЕСТИТО !!! :524 Заслужен успех !!! :326 Извоювала си си го и празнувай!И продължавай все така !!!! :329
Публикувай отговор