Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от cchery »

Sladka Debelanka написа:Здравейте, не съм влизала отдавна, че все проблеми из нас. Все някой болен. Имам нужда от помощ - имам 37.2, лека хрема, но ми е подута носоглътката, парят ми очите и леко ме боли глава. Отпаднала съм. Правя еднодневен детокс днес. Кажете какво да си взема и как да се лекувам. За съжаление нямаме хомеопат тук, а ако отида на лекар веднага ще ми изпише антибиотик. :328
Моля помогнете.
Суити, как си днес?!? Има ли още нужда да даваме съвети? :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Sladka Debelanka

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от Sladka Debelanka »

Благодаря ви за съветите! Днес се чувствам значително по-добре. Имах температура само сутринта. Вчера пих сминдух и си направих капките на доктор Михайлов. Чери, ако се сетиш за нещо друго, което мога да направя сподели моля :)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от cchery »

Sladka Debelanka написа:Благодаря ви за съветите! Днес се чувствам значително по-добре. Имах температура само сутринта. Вчера пих сминдух и си направих капките на доктор Михайлов. Чери, ако се сетиш за нещо друго, което мога да направя сподели моля :)
Суити, сещам се да направиш една схема с Пулсатила 9 СН и Сулфур Йодатум 9 СН - разтварят се по 10 перлички в 400 мл вода и се пият за целия ден. Така до свършване на опаковките, което отнема около 8 дена. Това е много добро средство за вдигане на имунитета след вирусно заболяване.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
rosa_bg

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от rosa_bg »

Къде се бре мацки? Никой тук не се хвали колко е заслабнал :fan Сигурно всички са на почивка и никой не влиза. Моя резултат е -5кг и съм доволна. Дано при вас резултатите са още по-добри! Този месец не бях много примерна, но ще се постарая това да се промени. Вчера като си изпращах резултатите на Зори беше голям смях. Поради пълна липса на шивашки метър съм си взимала мерките с кабела на зарядното и рулетка. :955
Целувки на всички и хайде по два-три реда за здрасти моля! :329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от cchery »

rosa_bg написа:Къде се бре мацки? Никой тук не се хвали колко е заслабнал :fan Сигурно всички са на почивка и никой не влиза. Моя резултат е -5кг и съм доволна. Дано при вас резултатите са още по-добри! Този месец не бях много примерна, но ще се постарая това да се промени. Вчера като си изпращах резултатите на Зори беше голям смях. Поради пълна липса на шивашки метър съм си взимала мерките с кабела на зарядното и рулетка. :955
Целувки на всички и хайде по два-три реда за здрасти моля! :329
Роза, ти си.......... шампион! :326 :326 :326 Едни големи аплодисменти за тези минус 5 кила...... Направо ти се възхищавам. Аз съм около - 0,5 :1062 :1062 , обаче съм в играта за сметка на това :123 .

Междудругото и аз съм си изгубила шивашкия метър, та сега като си ходихме събота и неделя при майка, ползвах нейния да си сваля сантимите, щото вкъщи и рулетка не можах да намеря :1062 :1062 ....... понеже мислех с един канап да си меря обиколките и после да ги налагам на рулетката.

Аз пък много се старая да ям правилно и... все нещо не ми се получава, ама кво да се прави. Поне не съм спирала да тичам сутрин в парка. :1099
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
rosa_bg

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от rosa_bg »

Чери, скъпа благодаря за аплодисментите. Аз миналата година смъкнах едни 10кг и зимата починах. Тялото ми забрави, че е било принудено да отслабва и сега като поднових и резултатите идват леко. Видях, че си застанала до стената и много ти се изкефих. Аз още систематизирам точно своята диета. Май успявам само да съм на плодове до обяд и се опитвам да пия повече вода. Яденето на пържено съм го ограничила от доста време, така че сравнително добре се храня. При мен има друг проблем, че ми е трудно да се спра като седна да хапвам, а преяждането не води до нищо добро. След детокс ми е по-лесно, но преди трябва да правя поне по два плодово-оризови дни, че да си държа стомаха свит и да не хапвам по повечко. Това идва да ми покаже, че не съм намерила на 100% моя начин и има още какво да се добавя в диетата. Сигурно като успея да прибавя суровите ядки и кълновете нещата ще потръгнат още по-добре. Но при мен нещата са лесни когато се въвеждат постепенно така че не бързам да става всичко изведнъж, защото всичко ще се срути много бързо.
Хайде и останалите да се отчитат! :954
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от droidd »

rosa_bg написа:Хайде и останалите да се отчитат!
Браво rosa_bg :326 :326 :326 :326 :326 :326 :326
За съжаление не всеки може да се похвали с твойте резултати :328
Аз миналият уйкенд като се затресох от едни нерви, та се засиних от ядене :128 И резултата беше +2.5кг. :126
После трябваше да направя 2 оризови дни за седмицата, че да се отърва от тях :424
И аз имам проблеми с преяждането и ми е странно, че след 2-та детокса много ми се дояжда сладко.А никога не съм обичала.
Поне гимнастиката почнах да си правя редовно :1200 , че нещо в последно време дружките ми за колопоходи се изпокриха, та и колелото съм зарязала по неволя.
Заключено