Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
ellyto

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от ellyto »

Привет момичета :))
Виждам има доста нови попълнения, което е страхотно. Поздравявам всички нови момичета, които са решили да направят нещо хубаво за себе си :923
Аз отдавна не съм влизала, но пък не съм пропускала детокса. Този път, както и предния ги правих по 2 дена и бях на череши.
Освен детокса, реших да направя и още една очистителна процедура, с която да затвърдя хубавият ефект от детокса, а именно това е клизмата. ПРавих я 2 дена поред и днес се чувствам чудесно.
Малко със захранването е по-трудно, ама гледам много да не прегрешавам.
Биби, страхотни рецепти си пуснала, особено тази за нотелата, задължително ще си го направя :)) Аз също съм фен на суроводските десертчета и вкъщи си правя разни бонбонки. Много вкусни, пък и полезни.
Мими, честита ти работа, много се зарадвах като видях, че желанията са ти се сбъднали. Какво работиш и къде?
Защо никой не се е вписал в табличката????Хайде на отчетче :954
mam4eto31

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от mam4eto31 »

Здравейтеееееее :1141
-4-4-4-4-4етирииииииииииииии
Хора, направо не мога да повярваммммм! Да знаете, вчера изпих почти 4 литра вода, онзи ден 3 и СИ ОКАЗВА ВЛИЯНИЕ!!!!! ПИЙТЕ МНОГО!!!!!! На седмото небе съм, дано поне два успея да задържа, предишните детокси свалях до максимум 2, накрая 1 и малко, а сега 44444444444444444444 и трудно задържах после, дано сега успея!
Миналата седмица доста бях отекла, та сигурно е загуба на течности, но и така да, важното е че се борим и лека по -лека успяваме, а съм и в МЦ още !
Днес закусих диня, мислех да си сваря картоф но се забавихме от разходката и хапнах 3 лъжици от ориза на децата и дано не съм сгафила, с малко краставица и домат :1044
Очаквам отговор за шопска или зеле за вечеря :?: понеже зелето не е приятно неовкусено, а сигурно ще ме помислят и за луда :1062

Смехурко, честита работа, пожелавам ти да се чувстваш страхотно на новото място и да си заобиколена от много готини колеги!!!

Айде, лек горещ следобед, аз отивам да шетам :923
И ПИЙТЕ ВОДА
Смехурко

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от Смехурко »

Благодаря :940 Работя в магазин за касови апарати. Ще ги програмирам, фискализирам и регистрирам в НАП. Ще работя само с шефа. Много съм доволна и страшно много ми харесва мястото, обстановката и дейността.

не мога да се отчета, защото нямам точен кантар.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от cchery »

Ето ме и мене, кайсиеви бандитки..... [img]http://chudesa.net/wp-content/uploads/2 ... kaisii.jpg[/img]

Мислех да не пиша и да дам почивка на очите си, нооооо една доста по-умна от мене глава преди известно време е открила силата на притеглянето, както на земното, така и на магнитното и ред други. Вярно, не е формулирала Закона за всемирното форумно облъчване, но явно че е силно заразно :1062 :1062 :1062 . Та тук съм, за да ви кажа, че много се радвам на всички момичета, които се решиха на детокс този път. Ще се опитам да избегна думата "нови", защото отдавна не бях виждала хора да влизат така с "взлом" :lol: :lol: :lol: в един форум и да се впишат прекрасно там. Таааааааа, радвам се, че сте тук и че пишете, че ставаме все повече, защото самотата ражда.... депресирани самотници, а аз мразя и едното, и другото само и единствено защото през 34-е си години на белия свят успях да бъда и двете и ...... не го препоръчвам на никого! :plezya se :D . Отделно, че отчитам като част от успеха колективния дух, който присъства, колкото и соц да звучи такова изявление.

Та, Мони...... ти направо си се уляла този път с тези 4 кила :326 :326 :326 . Красота просто. А и колко щастие струи от редовете ти...... не е истина. Комплименти!!!

Мими, честито ти ново назначение - от сърце ти желая това да е твоята сбъдната мечта и да се чувстваш на място там!

Ели, и аз се записах в таблицата и вече не си сама там :lol: :lol: . Мен ако питаш мисля, че има няколко причина да липсват отчети там като една от тях е ....... прекалено многото въпроси. Мисля, че на хората им писна да попълват и затова имам нова идея за иначе доброто решение, което мисля е електронната таблица. Но ще ми е интересно да чуя и вашето мнение. :) :)

Иска, и аз съм само 2 кг назад, но така или иначе правих детокса 2 дена. Иначе с мерките съм по-добре от предни пъти, което не е за подценяване също.

С какво се захраних днес?!?! Ами до 2 часа бях само на вода и кафе, защото бяхме на детски РД и нямаше какво много да ям, но наваксах с 1 литър вода. А от 15,30 трябваше да гледаме "Колите 2" в Арена-та и решихме да обядваме в пицария "Виктория" там. От листа с безмесните ястия си избрах:

Ориз Хачимицу /500гр/ - ориз, лук, пресни чушки, гъби, моркови, стафиди, сушени кайсии, мед, парченца лимон и соеви кълнове

За вечеря ще ям картофки на фурна със сирене. И е повече от достатъчно - глад не изпитвам. Днес се опитва да ми дойде МЦ и все още се чувствам силно нервна, но като знам, че и от цикъла ще дръпна поне 1 кг задържани течности, гледам да не се задълбочавам на тази тема.

Ами това е от мен. :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
mironi

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от mironi »

Благодаря за милото и радушно приемане! Наистина е много приятно така! И е важно за мен - във връзка с това изпитание на волята и духа!
А е много хубаво като прочета, че всички правили детокс се чувстват добре! Зареждам се още повече с положителна енергия и хубави и високи очаквания!
Milenita Bonita

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от Milenita Bonita »

Смехурко написа:Благодаря :940 Работя в магазин за касови апарати. Ще ги програмирам, фискализирам и регистрирам в НАП. Ще работя само с шефа. Много съм доволна и страшно много ми харесва мястото, обстановката и дейността.
Мен честно казано тази новина ме зарадва супер много,особено когато в момента съм без работа и много ми се работи вече нещо,което ми харесва,а не главната причина да е ''пари да падат''!

:954 Смехурко,много успех в новото начинание ти желая!Дано попаднеш на страхотни колеги,които да те оценят и се зареждаш супер позитивно всеки път,когато отидеш на работа! :940

На мен вчера захранването ми беше трудно да си призная.Нещо бях изгладняла.Между салатите на обяд и вечерта,хапнах малко печени лешници(нямам сурови) и пих повечко вода и чай,че гладът беше голям!
Смехурко

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от Смехурко »

Благодаря ви за топлите думи, Чери и Миленита!
Миленита, пожелавам ти докато четеш моят пост да получиш чаканото обаждане за интервю, което да спечелиш и да е най-прекрасната ти и удовлетворяваща работа! На мен много ми помогна (според мен) книгата на Луиз Хей - Излекувай живота си. Промених си мисленето сякаш.

И по темата. Днес захраних така Сутрин - две малки праскови, обяд една голяма круша, следобяд 1 краставица, вечеря - голяма салата два малки домата, една малка краставица, една малка чушка, няколко маслини (май ми дойде повечко количеството).
djiq

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от djiq »

:fan и аз отчитам -4кг. този път и направо летя от щастие :fan

Отдавна тъпча на едно място и да на обиколки не съм онова разплуто, което бях, но на кг. не бях мърдала от месеци-от детокса свалях около 2 и после си ги връщах.
Дано това да е добър знак и да вървя надолу от сега нататък.
Правих детокса само два дни, а вчера се включи и мъжът ми, а той има доста за сваляне.
Днес захранихме с диня и овесени ядки за закуска, задушени зеленчуци и салата от цвекло за обяд и шопска за вечеря. Даже се разходихме около 5 км.

Имам си книгата на Док., купих си преди месец по време на нашето малко пътешествие и сега смятам да правя някаква комбинация между 90-дневната и неговите препоръки и ще видим какво ще стане.

лека и спокойна нощ на всички... :1057
Sladka Debelanka

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от Sladka Debelanka »

Добро утро момичета! Искам да се похваля с успешен детокс и не толкова успешно захранване. Снощи прегреших и сега стомаха ми е подут. Днес мисля да го изкарам на плодове за да си поправя грешката. Иначе свалих около 3 килограма и по 0.5см бедра, 2 талия и 1 ханш :)
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от droidd »

Добро утро и от мен!
Вчера, въпреки физическото натоварване/колопохода/ минах долу горе добре.1ч. преди обяд-3 малки кайсийки, на обяд-салата айсберг с моркови,за вечеря салата домати и извара със зелени подправки и чесън.Но не можах да се сдържа и хапнах 5 залъка хляб гтахам.А следобяда изядох шепа пуканки :328
Но като се прибрах към 20.30ч. такъв глад ме гонеше, че хапнах 2-3 парчета диня,че да мирясам.Добрата новина е, че този път нямах болки в корема ,като при захранването от първия детокс, но той си ме отболя по време :221
Днес вече глада е неудържим :328 Още с отварянето на очите изядох 3 кайсийки.Дай Боже да не омацам положението до довечера :427
Хубав, усмихнат и успешен ден на всички :922
nikolina pecheva

Re: Диня или пъпеш хапнете и ЮЛСКИ детокс направете

Мнение от nikolina pecheva »

Поздравления на всички за успешния детокс.Да отчета и аз този път без прегрешения, но само с -2кг.Захраних се добре и сега се чуствам супер. :954 :954 Въпреки че ан-сола ми подеиства чак вчера , :1062 Свалените кила не са много, но визуално има значение .Последните детокси нещо съм в застой, свалям по 2кг. и до следващия съм си ги върнала. Е поне не превишавам и отгоре. Дано започнат да вървят надолу,че започвам да се нервя. :126 :126 Лек и усмихнат ден ви желая. :1145
Заключено