ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
pepidzheneva

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от pepidzheneva »

Chery....за сетен път се уверих че съм попаднала на правилното място в правилното време......а именно в този форум....когато прочетох това което си ми писала днес......Радвам се много че има такива момичета като вас, обяснявате толкова просто и достъпно и наистина когато човек се замисли -резките промени не винаги водят до нещо хубаво,както казваш ти всичко трябва да е плавно ,постепенно за да има добър резултат и най вече траен.Благодаря ти ....... :923
Между другото този неистовия глад който изпитвах ,отмина....но започнах да пия повече чай,топла вода и да се храня по редовно и с качествена храна...позволявам си някой път парченце шоколад или нещо сладко...но не всеки ден :1058 и се чуствам добре......а пък днес съм на ориз и плодове.....да видим какъв ще е резултата........прегръдки на всички момичета и успех.... :329
Sladka Debelanka

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте и от мен! Много хубави неща чета тук. Поздравления на всички! Аз искам да се похваля, че след детокса съм върнала само 400 грама и съм решила след 2 дена да плодувам и да им кажа "чао!". :222
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от droidd »

Sladka D., ти направо си герой. :326 :326 :326 400гр. нищо не са.Едно ходене до :1111 и вече ги няма :221
Аз се въртя в омагьосан кръг този месец. :328 Качвам си ги за 2-3 дена, после плодово оризов ден-свалям.......после пак качвам :1044
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от Ql4e ZLAto »

droidd написа: Аз се въртя в омагьосан кръг този месец. :328 Качвам си ги за 2-3 дена, после плодово оризов ден-свалям.......после пак качвам :1044
Аз съм така от няколко месеца насам :1044 :cry:
Немога да си обясня това зацикляне... и то лятото.... :?:
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от cchery »

Ql4e ZLAto написа:
droidd написа: Аз се въртя в омагьосан кръг този месец. :328 Качвам си ги за 2-3 дена, после плодово оризов ден-свалям.......после пак качвам :1044
Аз съм така от няколко месеца насам :1044 :cry:
Немога да си обясня това зацикляне... и то лятото.... :?:
Мацки, аз съм така от декември месец. Декември 2010 г. Успях да стигна до 74 кг иииии се лашкам между тях и между 75 кг. И това..... вече девет месеца. Намалих обиколките и стегнах тялото, защото сутрин бягам в парка, но килата са едни и същи! Не мога да си обясня този феномен, но е факт. И чак този месец, след августовския детокс, стана ясно, че още едно кило си е отишло. Защото почна лашкането ми между 73 и 74 кг :mrgreen: :mrgreen: . Има си моменти на застой, но и аз нищо ново не вкарах де от декември досега. Откакто прочетох книгата на док се вдъхнових за повече риба, повече ядки овесени, ленено семе, сусамено, сурови ядки иииии дано да има промяна. Ето, вече пия и Калкарея Карбоника 9 СН. Така че...... само не се отчайвайте, на организмите ни им трябва време да свикнат с промяната и да я приемат! И дотогава ще се опитват упорито да си връщат сваленото!!!

Винаги съм се чудила обаче, защо организмът ми не се стреми към ниски килограми, ами вечно свиква на високите :221 :221 :221 ?!?
pepidzheneva написа:Chery....за сетен път се уверих че съм попаднала на правилното място в правилното време......а именно в този форум....когато прочетох това което си ми писала днес......Радвам се много че има такива момичета като вас, обяснявате толкова просто и достъпно и наистина когато човек се замисли -резките промени не винаги водят до нещо хубаво,както казваш ти всичко трябва да е плавно ,постепенно за да има добър резултат и най вече траен.Благодаря ти ....... :923
Между другото този неистовия глад който изпитвах ,отмина....но започнах да пия повече чай,топла вода и да се храня по редовно и с качествена храна...позволявам си някой път парченце шоколад или нещо сладко...но не всеки ден :1058 и се чуствам добре......а пък днес съм на ориз и плодове.....да видим какъв ще е резултата........прегръдки на всички момичета и успех.... :329
Пепи, :923 :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Sladka Debelanka

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от Sladka Debelanka »

Темата тотално заспа също като моя метаболизъм :(
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от droidd »

Sladka Debelanka написа:Темата тотално заспа също като моя метаболизъм :(
Ами Sladka, вземи го раздвижи тоя метаболизъм с един плодово оризов ден.На мен лично мн. добре ми се отразява, но само ако спазя всички препоръки. :524
mironi

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от mironi »

Привет. И аз да се оплача, че си върнах килограм и половина от свалените при детокса 2. Тъкмо се намърдах в някои от любимите ми дрехи - защото доста годинки и особено когато спазвах разделното хранене, бях 52 кг. След детокса станах 55 и това много ми хареса. Но уви - днес съм 56,5. Но като се сетя, че зимата бях 60, ми става малко по-добре.
Но явно организма ми иска да е 57 кг. и там предпочита да се връща. Казват ми, че не изглеждам дебела - но аз искам да съм 54 и това е.
Пловодо-оризовите дни още не мога да се накарам да ги прилагам. Предпочитам да изкарам ден само на плодове. Ама и това не правя. Ще трябва да прочета темата за оризовите дни, та да се надъхам.
Ще си създам и този навик - но постепенно - както казва Чери. Поетапно свиквам сега с двата чая, лененото семе, хомеопатията, алое и още други неща и направо се чудя кое по-напред да правя и често някое пропускам. Не се оплаквам - просто трябва да стане като навик всичко и да не се мисли толкова. Ама изведнъж не става - поне при мен.
Май вече искам да идва детокса, защото седмицата след него е просто вълшебна!!!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от cchery »

mironi написа:Май вече искам да идва детокса, защото седмицата след него е просто вълшебна!!!
Има нещо мнооооооого вярно в това, Мирони! :923 :923

За плодово-оризовия ден на мен ми тряваше поне година, но накрая стана и той определено с има роля в процеса на ДЕТОКСИТЕ!!!

Суити, я кажи Калкарея вземаш ли и правиш ли плодово-оризов ден или някакъв друг разтоварващ такъв?!? А пък темата даже мислех да я заключа днес, защот идва новия детокс :) .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от Мърмори »

Черита,темата е добре да се заключи на 01.09-тогава ще пуснем нова със септемврийско заглавие. Аз може да не пиша,но следя датите. Не се безпокой!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от Мърмори »

Хайде,беж в новата тема!
Заключено