ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от cchery »

Мдаааааа, Чева...... разликата е очевидна и..... няма какво да добавя! Ти си идеалният манекен на детокса :524 :524 . Ще си самопожелая нещо - да мога след година или след 2 да пускам и аз албумче като твоето! :) :)

Оли, съвсеееееем малко ти е останало.... дет`се казва може и утре да се окажеш в родилната зала..... Чета за настройката ти след раждането и не знам защо, ама съм сигурна, че ще я изпълниш на 100%!! :) :) Хайде, чакаме хубавите новини!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
gelikas

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от gelikas »

Здравейте, девойки млади! :923
Честита годишнина! Много позитивни постове, позитивни мисли, добро настроение и фини дами! :923
pepidzheneva

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от pepidzheneva »

Happy birthday на форума
Искам да поздравя всички ви и да пожелая успешни детокси и нека след време всички се похвалим като "cheva"....страхотен резултат наистина благородно ти завиждам,изглеждаш превъзходно и минус 16 кг са супер постижение за няма и една година доколкото разбрах....респект :326 :326 :326

bobichan написа :"А със стреса как си? Нали знаеш че той също оказва влияние."
Как да ти кажа на моменти съм много спокойна но има случаи когато се притеснявам доста......може и това да ми действа на косата,а не само на нея,но това се вижда и се усеща.

Леко раждане на Оля и от мен.....
Момичета на мен т.к ми е първи детокс искам да ви питам нормално ли е на 3 тия ден след него да имам вълчи апетит и как се справяте с това..... ако ви се е случвало.....сигурно е време за плодово оризовия ден или греша :1048
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от bobichan »

Я и аз да се включа в темата за отслабване с детокс и второ забременяване, щото и аз съм класически пример. Та моята кратка история е следната. След првото раждане ми останаха 22 килограма за сваляне. Свалих 20 за около година с детоксите и много спорт, а от останалите 2 просто нямах нужда. Бях си влязла в най-тестните дънки от преди. И щях да спирам с детоксите, но се оказа че съм бременна. За реазлика от на Оли, моята бременност не беше много лека. Не ми се гадеше, но често нямах много сили. Може би защото Митето ми ги вземаше всичките :D И почти цялата бременност я изкарах на магнезий, но като изключим това всчико си беше ок. И аз си работех до последно толкова до последно, че петъка беше последния работен ден и във вторник влязох в болницата за планово секцио :plezya se Като килограми не помня колко съм била, но щом разни познати са ме виждали в 8 месец и са си мислили, че още не съм си прибрала корема от предната бременност, значи няма да са били много. До седми месец правих детокси. Не ми пречеха, явно се бях заредила с търпение. Но бяха либерални. При това доста. Хапвах си и салатки и плодове. Даже един два пъти и банани :oops:. Когато излязох от болницата бях 66 килограма, а забременях на 54. Ооообаче вече почти година не мога да ги сваля :oops: Но и това ще стане де. Дала съм им дедлайн 14.10.2011, че иначе :1058 :1058 :1058 Имам още 5. Въпреки че имам усещането, че и този път сметката ми няма да излезе правилна, защото имам още доста да свалям на килограми, а пък по обиколко ми остава малко.
Е това е от мен.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
rosa_bg

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от rosa_bg »

Здравейте мацки!
Да ви се оплача този месец не потръгна добре - назад съм с плана! Детокса ми беше слаб, а след него като се заредиха едни хубави празници - имения и рождения ден на мама........ пък тя какви торти прави .......... пък какви вкусотии прави ........ :1053 и накрая всичко отива на :1056 При това не защото не готви здравословно, а защото е токова вкусно, че направо не мога да се спра. Ноооооооо утре плодово-оризов ден ще ме спаси от този разрастнал се апетит!

Чева, аз и друг път съм ти споделяла,че на снимките "преди" ме кефиш повече, но най-важното е човек да се чувства добре в кожата си, а при теб явно е така. Поздравявам те за успеха :954

Боби, ама ти си страхотна! :826 Само за година да смъкнеш 20кг, а и редовни тренировки си започнала. Много се кефя на такива мотивирани и последователни хора като теб. Дано и моята воля да не се предаде. Всъщност и аз съм свалила към 20кг, но на почивки - миналото лято свалих 10 и това лято още толкова (засега), но този път не смятам да спирам. Огромната разлика е че вие двете сте стигнали до желаните кг един път, а аз - не. Всъщност имам да свалям още толкова, но когато нещата се получават не е трудно.

Оля, желая ти леко раждане и едно спокойно и красиво бебе на финала! Стискаме палци и да минеш да почерпиш виртуално! :940
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от droidd »

pepidzheneva написа:Момичета на мен т.к ми е първи детокс искам да ви питам нормално ли е на 3 тия ден след него да имам вълчи апетит и как се справяте с това..... ако ви се е случвало.....сигурно е време за плодово оризовия ден или греша :1048
pepidzheneva за съжаление и при мен този път/3-ти детокс/ се появи зверски апетит на 3-тия ден.Страх ме е да стъпя на кантара, че май си обесмислих детокса :126 След 1-вия почти нямах апетит, но може би защото непосредствено след него заминах на море.И пиех достатъчно вода, а сега май само ям :128
Но днеска или утре, ще направя един оризов ден, макар че го бях планирала за 22-ри.
pepidzheneva

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от pepidzheneva »

Хей bobichan ти си свалила за една година 20 кг с детокси и спорт,супер си .......аз след детокса нямах нещо сили за спорт......кажи как се справяше нямаше ли глад ,похапваше ли между всеки детокс или винаги си се ограничавала......а казваш че сега не можеш,но аз мисля че щом веднъж си го направила и сега ще успееш ,просто не си решила не си успяла...

rosa_bg и аз днес щях да съм на оризов ден ,но моя си остана плодов само .....не можах да си сваря ориз сутринта и си карам само на круши цял ден с димяща вода......помага тя ми обузда апетита ,както и много чай...... :1062 ....
но и ти успяваш щом това лято си свалила 10 кг това си е много за 2-3 месеца 10кг ,браво....

droidd аз вчера се престраших и стъпих на кантара,не бях мръднала на кг ,но глада особенно снощи беше зверски,бях правила пица за другите,които не детоксват и аз честно да си кажа опитах е не можах да издържа......но за сметка на това днес само круши чай и вода...не искам да си върна кг преди детокса за това ще стискам...... :)
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от droidd »

Оф, аз се олях вече.Не знам от къде ми се взима този апетит. :128 А и почти по цял ден лежа-нали съм схваната, но вече съм по-добре.
Почнах мехурчестото водорасло от неделя/ много гадно бе :1052 / и тинктура от Бабини зъби.А и джоджена си го пия вече 2 месеца с малки прекъсвания
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от bobichan »

rosa_bg написа: Боби, ама ти си страхотна! :826 Само за година да смъкнеш 20кг, а и редовни тренировки си започнала. Много се кефя на такива мотивирани и последователни хора като теб. Дано и моята воля да не се предаде. Всъщност и аз съм свалила към 20кг, но на почивки - миналото лято свалих 10 и това лято още толкова (засега), но този път не смятам да спирам. Огромната разлика е че вие двете сте стигнали до желаните кг един път, а аз - не. Всъщност имам да свалям още толкова, но когато нещата се получават не е трудно.
Ааа, никакво спиране! може да позабавиш темпото от време на време, но няма спиране. И най-лошата услуга, която си правим е д азапочваме диетата от утре. Никакво от утре, а от днес! Правилно ли смятам общо 40 килограма ли искаш да свалиш? Защото ако е така определено трябва да имаш почивки, за да дадеш време на организма да свикне с новите килограми. А колко време си ги качвала? Нали знаеш, че това също е от голямо значение?
droidd написа:pepidzheneva за съжаление и при мен този път/3-ти детокс/ се появи зверски апетит на 3-тия ден.Страх ме е да стъпя на кантара, че май си обесмислих детокса
Видях го по-рано но нямах време да пиша. Нали знаеш за Анакардиум Ориентале, който подтиска апетита? Аз никога не съм го ползвала, но преди последния детокс малко се изплаших от своя апетит и реших да си купя едно флаконче, да ми пази страх. Обаче нали знаеш, че всичко е в главата!!! Там трябва да работим най-много! Иначе чисто теоретично, пристъпите на глад могат да се дължат на не достатъчно изпита вода, прием на не качествена храна. Когато имаш системни хипогликимии (пристъпи на силен глад) е добре да започнеш да се храниш редовно, като казвам редовно имам предвид по 5 пъти на ден, но по малко, като изключиш простите въглехидрати от менюто си.
pepidzheneva написа:Хей bobichan ти си свалила за една година 20 кг с детокси и спорт,супер си .......аз след детокса нямах нещо сили за спорт......кажи как се справяше нямаше ли глад ,похапваше ли между всеки детокс или винаги си се ограничавала......а казваш че сега не можеш,но аз мисля че щом веднъж си го направила и сега ще успееш ,просто не си решила не си успяла...
Ами глад винаги има, но както писах и по-горе всичко е в главата. За да отслабнеш трайно трябва да си промениш начина на хранене и отношението към храната въобще, защото иначе ефекта няма да е много за дълго. Моята настройка и тогава и сега беше, че трябва да се ограничаваш за известно време докато сваляш, а после да се стараеш да ядеш само полезни калории, за да поддържаш организма в добра форма. Но не е хубаво да си забраняваш храни, защото това само ще те накара още повече да ги желаеш! От време на време може по някое изключение, като парче шоколад например. Важното е да не е всеки ден.
Благодаря ви момичета за милите думи и за куража, който ми давате!
Днес станах с идеята да се захранвам след житото, но не ми остана време и така продължих. Още не съм видяла 5-та на кантара. Може утре да е моя ден!
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от Cheva »

bobichan написа: Още не съм видяла 5-та на кантара. Може утре да е моя ден!
Успех , дано утре е ТВОЯТ ДЕН. :923
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: ДЕТОКСОВА неволя през АВГУСТ

Мнение от droidd »

bobichan написа:Нали знаеш за Анакардиум Ориентале, който подтиска апетита?
Боби, всъщност не бях чувала.Много благодаря :923 Съгласна съм с теб, че всичко е в главата, но мойта глава не винаги ме слуша :221
Успех днеска с 5-цата! :524 И аз си мислех, че вече няма да я видя, но благодарение на детоксите-успях! :1141
Заключено